yuriy_dd: ↑
03.02.2026 00:30ще раз питаю - чому виробники швидких проців поставили 8+ каналів, а тупикова х86 в десктопі лише 2? (правда в серверах аж до 12)
Бо тебе розвели дешевими маркетинговими трюками.
Бо ПОТУЖНІ 8 каналів АРМ і нікчемні 2 канали х86 на практиці... означають одну й ту ж 128-бітну шину LPDDR5X (у х86 можливі і інші варіанти).
yuriy_dd: ↑
03.02.2026 00:30ну це лише у тупикових х86. Там людям швидкість не потрібна, вони готові терпіти, аби лише Епл чи АРМ не купити. Яких лише казочок не придумають
Згадаємо твою чудову (без жартів) аналогію з авто. Абсолютній більшості споживачів потрібні не спорткари, а жоповозки: зручні, міскі, надійні, відносно недорогі, і лише десь далі у списку вимог - якась динаміка, щоб триматися у потоці.
Оце я розумію талант! Ти навіть тут обісрався, переплутавши назви компанії і ракети.
У фалконів була ніша - відсутність у Штатів власного комерційного носія, також вони були потрібні для наступних проєктів Маска, того ж старлінку. І була кілерфіча - багаторазовість, що в результаті перетворила спейсХ на абсолютного лідера.
А квалком намагається вдертися в суперконкурентну нішу, не пропонуючи нічого: їх процесори не краще (часто гірше) і не дешевше (часто дорожче) за конкурентів, а на додачу мають купу проблем.