Gigabyte випустила флагманську плату X870E Aorus Xtreme X3D AI TOP для платформи AM5

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Oxygen2002
Junior

Сообщение

Екран як модінг. Охлад пам'яті. І два 10 гігові порти . Правда такий vram я не знаю на який там проц, але чим краще живлення тим стабільніше працює проц. В цілому є певні моменти які встановлюють таку ціну - та і її не будуть випускати багато. А якщо взяти скільки тепер вартує пам'ять то відповідно вона вже і не така і дорога ) Та і 2 сата - так багато корпусів мають 2 місця по 3.5" хдд то відповідно що дасть більше сата ? А ще от зараз ссд сата3 1тб вартує дорожче ніж м2 1тб. А де яки виробники взагалі сата3 будуть знімати з виробництва. Ця плата більше на тих скерована - які хочуть щось не стандартне і вона має право на життя - таке необхідне в любому випадку. Звісно ті хто придбав комп в магазині і там материнка за 60 ує ) то їм це точно не зрозуміло .
Ответить