AMD готує лінійку процесорів Ryzen AI Max 400 з потужною вбудованою графікою

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

alexeygalas: 23.01.2026 18:28Тому Strix Halo якраз живе та існує саме на папері.
Мінісфорум ніби продає розпаяні на мітх дошках, завжди в наявності на їхньому сайті, замовити можна в будь-який час (думаю, ви й самі знаєте), а відсутність в буках - ну так їх будуть купляти одиниці, ці проци йдуть у всякі пребілди, напевно..
alexeygalas
Member
Аватара пользователя
Откуда: Khmelnytskyi

Сообщение

Kassatka: 24.01.2026 07:59розподільча здатность на ноуті для ігор небажана
Чому. На 2.8k oled із превеликим задоволенням граю
bes
Member
Откуда: Kryvyi Rih

Сообщение

Kai999: 24.01.2026 07:42
bes: 24.01.2026 03:30 зачем надо эта встройка если самый дешевый ноут с 8060s стоит как с 5080 ?
Ноутбук HP ZBook Ultra G1a (B30D6ES) - 85 000 грн покупай.
в нем 8060s ?
ronemun
Advanced Member

Сообщение

Kai999: 24.01.2026 07:42
bes: 24.01.2026 03:30 зачем надо эта встройка если самый дешевый ноут с 8060s стоит как с 5080 ?
Ноутбук HP ZBook Ultra G1a (B30D6ES) - 85 000 грн покупай.
ще раз передивіться характеристики того що ви пропонуєте- там Radeon 8040, в 2.5 рази слабший за 8060s
і проц 6 ядер, проти 8-16 в AI MAX
alexeygalas
Member
Аватара пользователя
Откуда: Khmelnytskyi

Сообщение

ronemun
https://www.hp.com/gb-en/shop/product.a ... BU&sel=NTB

395 коштує 2300 GBP ~ 3100 USD
Ну це взагалі не має сенсу. Ще й 14"

За ці гроші можна взяти 16" Yoga PRO 9i 16 із 285h+5070 із Tandem OLED 3.2K 64GB
https://browser.geekbench.com/v6/cpu/co ... e=16089927

Ну таке собі. Багато ядер. Проц то має потенціал але він явно не для лептопів. Йому масивніше охолодження і більші ліміти потрібні щоб розкритись. А тут охолодження його просто душить.

Відправлено через 36 хвилин :
Ось цей формфакор для них найліпший Zotac представила міні-ПК Zbox Magnus із процесорами AMD Ryzen AI Max 300
Корпус від 3 до 5 літрів
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

daesz: 24.01.2026 09:57Мінісфорум ніби продає розпаяні на мітх дошках, завжди в наявності на їхньому сайті, замовити можна в будь-який час (думаю, ви й самі знаєте), а відсутність в буках - ну так їх будуть купляти одиниці, ці проци йдуть у всякі пребілди, напевно..
Пишуть, що до компанії багато претензій по якості, насамперед мікрокоду чи підтримки.
Liam
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Наприклад, флагманський Ryzen AI Max+ 495 у динамічному розгоні зможе підкорити 5,2 ГГц, а його графічний блок працюватиме на частоті до 3,0 ГГц. Для порівняння, у попередника ці параметри становлять 5,1 ГГц і 2,9 ГГц відповідно.
+ 100 Mhz ? Навіть у синтетичних тестах ця різниця буде у межах похибки вимірювань.
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

waryag: 24.01.2026 13:57
daesz: 24.01.2026 09:57Мінісфорум ніби продає розпаяні на мітх дошках, завжди в наявності на їхньому сайті, замовити можна в будь-який час (думаю, ви й самі знаєте), а відсутність в буках - ну так їх будуть купляти одиниці, ці проци йдуть у всякі пребілди, напевно..
Пишуть, що до компанії багато претензій по якості, насамперед мікрокоду чи підтримки.
Незнаю на рахунок тривалості підтримки, але ніби щось там завжди фіксять та дороблять (навіть зі слів одного із форумчан, можете перечитати на одній з останніх сторінок в темі фоток системників). Хоча зрозуміло, що це не компанія першого ешелону (асус, гіга, всі, азрок) в яких також не без проблем, то що говорити про мініси :)
Dynamite
Member
Аватара пользователя
Откуда: Чернигов

Сообщение

:-/ Судя по жору и ценам на ноуты с этими АI процами, проще взять с нормальной дискреткой.
Ответить