Мінісфорум ніби продає розпаяні на мітх дошках, завжди в наявності на їхньому сайті, замовити можна в будь-який час (думаю, ви й самі знаєте), а відсутність в буках - ну так їх будуть купляти одиниці, ці проци йдуть у всякі пребілди, напевно..alexeygalas: ↑ 23.01.2026 18:28Тому Strix Halo якраз живе та існує саме на папері.
Новости
Последние статьи и обзоры
AMD готує лінійку процесорів Ryzen AI Max 400 з потужною вбудованою графікою
-
daesz
Member
-
alexeygalas
Member
- Откуда: Khmelnytskyi
Чому. На 2.8k oled із превеликим задоволенням граюKassatka: ↑ 24.01.2026 07:59розподільча здатность на ноуті для ігор небажана
-
bes
Member
- Откуда: Kryvyi Rih
в нем 8060s ?Kai999: ↑ 24.01.2026 07:42Ноутбук HP ZBook Ultra G1a (B30D6ES) - 85 000 грн покупай.bes: ↑ 24.01.2026 03:30 зачем надо эта встройка если самый дешевый ноут с 8060s стоит как с 5080 ?
-
ronemun
Advanced Member
ще раз передивіться характеристики того що ви пропонуєте- там Radeon 8040, в 2.5 рази слабший за 8060sKai999: ↑ 24.01.2026 07:42Ноутбук HP ZBook Ultra G1a (B30D6ES) - 85 000 грн покупай.bes: ↑ 24.01.2026 03:30 зачем надо эта встройка если самый дешевый ноут с 8060s стоит как с 5080 ?
і проц 6 ядер, проти 8-16 в AI MAX
-
alexeygalas
Member
- Откуда: Khmelnytskyi
ronemun
https://www.hp.com/gb-en/shop/product.a ... BU&sel=NTB
395 коштує 2300 GBP ~ 3100 USD
Ну це взагалі не має сенсу. Ще й 14"
За ці гроші можна взяти 16" Yoga PRO 9i 16 із 285h+5070 із Tandem OLED 3.2K 64GB
https://browser.geekbench.com/v6/cpu/co ... e=16089927
Ну таке собі. Багато ядер. Проц то має потенціал але він явно не для лептопів. Йому масивніше охолодження і більші ліміти потрібні щоб розкритись. А тут охолодження його просто душить.
Відправлено через 36 хвилин :
Ось цей формфакор для них найліпший Zotac представила міні-ПК Zbox Magnus із процесорами AMD Ryzen AI Max 300
Корпус від 3 до 5 літрів
https://www.hp.com/gb-en/shop/product.a ... BU&sel=NTB
395 коштує 2300 GBP ~ 3100 USD
Ну це взагалі не має сенсу. Ще й 14"
За ці гроші можна взяти 16" Yoga PRO 9i 16 із 285h+5070 із Tandem OLED 3.2K 64GB
https://browser.geekbench.com/v6/cpu/co ... e=16089927
Ну таке собі. Багато ядер. Проц то має потенціал але він явно не для лептопів. Йому масивніше охолодження і більші ліміти потрібні щоб розкритись. А тут охолодження його просто душить.
Відправлено через 36 хвилин :
Ось цей формфакор для них найліпший Zotac представила міні-ПК Zbox Magnus із процесорами AMD Ryzen AI Max 300
Корпус від 3 до 5 літрів
-
waryag
Member
- Откуда: Суми
Пишуть, що до компанії багато претензій по якості, насамперед мікрокоду чи підтримки.daesz: ↑ 24.01.2026 09:57Мінісфорум ніби продає розпаяні на мітх дошках, завжди в наявності на їхньому сайті, замовити можна в будь-який час (думаю, ви й самі знаєте), а відсутність в буках - ну так їх будуть купляти одиниці, ці проци йдуть у всякі пребілди, напевно..
-
Liam
Member
- Откуда: Запоріжжя
+ 100 Mhz ? Навіть у синтетичних тестах ця різниця буде у межах похибки вимірювань.Наприклад, флагманський Ryzen AI Max+ 495 у динамічному розгоні зможе підкорити 5,2 ГГц, а його графічний блок працюватиме на частоті до 3,0 ГГц. Для порівняння, у попередника ці параметри становлять 5,1 ГГц і 2,9 ГГц відповідно.
-
daesz
Member
Незнаю на рахунок тривалості підтримки, але ніби щось там завжди фіксять та дороблять (навіть зі слів одного із форумчан, можете перечитати на одній з останніх сторінок в темі фоток системників). Хоча зрозуміло, що це не компанія першого ешелону (асус, гіга, всі, азрок) в яких також не без проблем, то що говорити про мінісиwaryag: ↑ 24.01.2026 13:57Пишуть, що до компанії багато претензій по якості, насамперед мікрокоду чи підтримки.daesz: ↑ 24.01.2026 09:57Мінісфорум ніби продає розпаяні на мітх дошках, завжди в наявності на їхньому сайті, замовити можна в будь-який час (думаю, ви й самі знаєте), а відсутність в буках - ну так їх будуть купляти одиниці, ці проци йдуть у всякі пребілди, напевно..
-
Dynamite
Member
- Откуда: Чернигов