Intel підтвердила наміри випустити Core Ultra 400 (Nova Lake) наприкінці цього року

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
МОНАХ
Member
Аватара пользователя
Откуда: Український Шаолінь

Сообщение

«16P+32E+4LPE».
► О, ну... оце вже можна про щось говорити :) . Та навіть так - «12P+24E+...» - уже непогано... Для мене - в практичному сенсі - то вже запізно буде, звісно, але з великою цікавістю очікуватиму... А то вже он АМД "рефрешити" почав: "ніха-ра-шоооо" ("Зісланий на планету Земля" (С))
longaro
Member

Сообщение

Ну новый сокет делают что б новые крутые платы выпустить , а не гнить на 5+ летних , и что б она максимально подходила под каждое новое поколение процов ... А для тех кто ссыт это делать то сделали ж амд , чего ныть-то годами .. лол :laugh:
Ответить