Розробники розповіли про нову Fable. Гра вийде восени

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
hohlid19
Member

Повідомлення

Tetronga: 23.01.2026 19:01 Фей(б)л - одна з причин чому Іксбокс вмирає
Цю гру показали ще аж в 2020 році. Половина ігор, які тоді показали ще на Е3 взагалі не вийшли. No games тотальний
Благо сосони с Росомахой такое не промышляют
Tetronga
Member

Повідомлення

hohlid19: 26.01.2026 14:05
Tetronga: 23.01.2026 19:01 Фей(б)л - одна з причин чому Іксбокс вмирає
Цю гру показали ще аж в 2020 році. Половина ігор, які тоді показали ще на Е3 взагалі не вийшли. No games тотальний
Благо сосони с Росомахой такое не промышляют
У Соні тільки елітарні шутери від третьої особи зі стелсом в траві і моральними питаннями :super:
Відповісти