Inno3D отримала менше ніж 15 повернень GeForce RTX 4090/5090 з вигорілим роз’ємом за весь час продажів у Європі

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

daesz: 18.01.2026 23:45
Tiufin: 18.01.2026 23:36 Пам'ять - це якийсь життєво необхідний товар?
Так, якщо ваша робота потребує ПК.
Тоді треба слідкувати за ситуацією і не ловити гав поки життєво необхідне залізо доступне до купівлі. Шубу треба мати ще влітку.
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Vpupkin: 19.01.2026 01:20
daesz: 18.01.2026 23:45
Так, якщо ваша робота потребує ПК.
Тоді треба слідкувати за ситуацією і не ловити гав поки життєво необхідне залізо доступне до купівлі. Шубу треба мати ще влітку.
Так не вийде. Моя збірка мене цілком влаштовує і на рівні потреб закриває повністю. Але ніхто не застрахований від того, що щось може вийти із ладу. Не купляти ж цілу партію пам'яті.
Vpupkin
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

daesz
Тоді будьте готові трохи поліняти на грошенята.
AssayMAS
Member
Звідки: ][аркiв

Повідомлення

Барбарис: 18.01.2026 16:34І навіть 2000 не відіб'ють вартість розробки та виготовлення кожуха, радіатора, бекплейта і т. д.
так партия от партии может рядом элементов отличаться - и у одной партии один процент брака, в другой чето сменили из радиоэлементов и другой процент брака... у гиги видел на матерях 13 ревизий и каждой свой биос.
Так что чипы берут у Нвидии кратными тысяче, но кто сказал что один раз... и я видел +- одинаковые радиаторы на видео картах от гиги между которыми 5+лет. Так что пресс формы найдут куда пристроить...
waryag: 18.01.2026 21:27По картам предыдущих поколений было что-то около 2-4%, по старшим картам в среднем больше, чем по младшим.
не верно выразился
считается нормой <1% брака в год при серийном производстве
дают на карту обычно нормальные вендоры 3 года гарантии
значит если за 3 года померло <3% видеокарт значит норма
Барбарис
Member
Аватар користувача
Звідки: Вінниця

Повідомлення

AssayMAS :facepalm:
Так і не дійшло, все зрозуміло з тобою
dext
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

leif
Щось я не бачу статистики по горілим 8pin - це зроблено для захисту вас чи мене? :rotate:

Також не бачу жодних протирічь з опублікованими даними від GN: ті ж самі "кілька відсотків" та той самий тренд - 12pin горять значно частіше, що є свідченням дегенеративного дизайну
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dext: 19.01.2026 12:58ті ж самі "кілька відсотків"
про це мова в першоджерелі не йшла, ніяких "кількох відсотків" не було, це вже фантазії того, хто перекладав новину як вмів. в першоджерелі йдеться тільки про "менше 15 карт", підіть перевірте
dext: 19.01.2026 12:58Щось я не бачу статистики по горілим 8pin - це зроблено для захисту вас чи мене?
а до чого тут вони? у представника inno 3d запитали про 12пін -- він про них відповів.

"менше 15 оплавлених роз'ємів за 3 роки на 4090 і 5090 від інно3д у всій європі включно з східною". ну то як, і це вас не переконає в тому, що ваші судження стосовно роз'єму категорично хибні і ви піддались як дитина на хайп і форс в інтернетах?
dext
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

leif: 19.01.2026 13:07
dext: 19.01.2026 12:58ті ж самі "кілька відсотків"
про це мова в першоджерелі не йшла, ніяких "кількох відсотків" не було, це вже фантазії того, хто перекладав новину як вмів. в першоджерелі йдеться тільки про "менше 15 карт", підіть перевірте
the share is "just a few"
тут згоден, бо "частина" це може бути я більше, так і менше відсотка/відсотків
а до чого тут вони? у представника inno 3d запитали про 12пін -- він про них відповів.
чому ви тоді тригернулись, що доводить/спростовує ця інформація у відриві від загальної кількості проданих та статистики по 8pin? вона точно не доводить ключового моненту, що 12pin є на рівні 8pin за надійністью, бо за дизайном/публічною статистикою - гірше B-)
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dext: 19.01.2026 13:40тут згоден, бо "частина" це може бути я більше, так і менше відсотка/відсотків
just a few це не про відсотки, а про кількість відеокарт в штуках, там же написано "менше 15", ви можете ці дві речі співставити ?)
dext: 19.01.2026 13:40вона точно не доводить ключового моненту, що 12pin є на рівні 8pin за надійністью, бо за дизайном/публічною статистикою - гірше
коли мова йде про 15 відеокарт 4090 і 5090 інно 3д з оплавленими роз'ємами з осені 2022, це як надійність на вашу думку? нормальна чи треба хайп в інтернетах піднімати?
dext
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

leif: 19.01.2026 13:58 just a few це не про відсотки, а про кількість відеокарт в штуках, там же написано "менше 15", ви можете ці дві речі співставити ?)
the share, далі - до перекладача B-)
коли мова йде про 15 відеокарт
... безвідносно загальної кількості та кількості згорілих 8pin - це ні про що в конткесті надійності 8pin vs 12pin
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dext: 19.01.2026 14:26the share, далі - до перекладача
ага, давайте, вмикайте клоуна, це точно спрацює :laugh: (але не зі мною)

менше "15 відеокарт = just a few % від загальної кількості", точно, все сходиться.

це вам до рахувальника вище з такою чудовою логікою :lol:
dext: 19.01.2026 14:26безвідносно загальної кількості та кількості згорілих 8pin - це ні про що в конткесті надійності 8pin vs 12pin
обидва роз'єма однаково надійні, а ви як безграмотна в інформаційному світі людина ведетесь на дешевий форс, щоб потім купити у дербанера приблуду за 140 баксів :laugh:
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

AssayMAS: 19.01.2026 04:00не верно выразился
считается нормой <1% брака в год при серийном производстве
дают на карту обычно нормальные вендоры 3 года гарантии
значит если за 3 года померло <3% видеокарт значит норма
У вас очень странное представление о сабже, учитывая нелинейность графика отказов.
dext
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

leif: 19.01.2026 15:30 ага, давайте, вмикайте клоуна
так він в цьому треді увімкнувся без моєї присутності :dontknow:

щоб порівняти надійність 12pin vs pin8 вам потрібні 4 числа: кількість проданих 12pin, кількість відмов 12pin, кількість проданих 8pin, кількість відмов 8pin - це базова математика.

з 4 у вас лише 1 - що воно вам дає? лише право на "I want to believe" та довільні інтерпретації англійської мови
обидва роз'єма однаково надійні
це неможливо фізично, а зворотнє доведене 1) практично, обісравшимися PCI-SIG 2) фактично, der8auer в огляді wireview
vmsolver
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Карты с повреждениями по вине пользователя поступают по гарантии чаще, чем с оплавленными разъемами @ Inno3D RMA Нидерланды

Вот я понимаю есть проблема с выходом из строя 9800Х3Д, на форуме есть случаи.
Но сколько случаев с оплавлением разъема питания у пользователей конференции? Ни одного? Плохой разъем :lol:
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dext: 19.01.2026 18:58так він в цьому треді увімкнувся без моєї присутності
ви про оцей тейк?
Геральт: 18.01.2026 15:49Якщо 15карт то кілька % (нехай буде 2%), то всього продали 750 карт.
так, це дуже смішно :lol: але ви ж повторили за ним цю ахінєю, ви це усвідомили принаймні? ось, як ви вдвох виглядаєте, відповідно -> 🤡🤡
dext: 19.01.2026 18:58щоб порівняти надійність 12pin vs pin8 вам потрібні 4 числа: кількість проданих 12pin, кількість відмов 12pin, кількість проданих 8pin, кількість відмов 8pin - це базова математика.
після сабжевої новини усю цю сантабарбару з 12пін роз'ємом який сенс продовжувати? з такою частотою виникнення проблем це все не вартує навіть згадувати. навіщо?

можна хіба вчергове підтвердити давно зроблений висновок, що є в світі чимало криворуких юзерів, але безграмотних людей, які жеруть будь-який інтернет форс замість того, щоб подумати головою, -- просто на порядки більше. в тому числі і на цьому форумі.
dext: 19.01.2026 18:58це неможливо фізично, а зворотнє доведене 1) практично, обісравшимися PCI-SIG 2) фактично, der8auer в огляді wireview
в розрізі оцього поста:
спойлер
Зображення
це все немає жодного значення. підсумок тут один і тільки один: проблему роздули до неймовірних масштабів з по суті лічених випадків, про що багато хто здогадувався і раніше, звісно.

залишається хіба що посміятися з самовпевнених розумників, які ріденько обісрались зі своєю експертизою 12-пін роз'єму живлення, який горить як сірникии :lol:

просто епічна історія :write: :yes:

Відправлено через 10 хвилин 56 секунд:
vmsolver: 19.01.2026 19:33Но сколько случаев с оплавлением разъема питания у пользователей конференции? Ни одного? Плохой разъем
зараз фахівець замінить штани і видасть свою імбу, що "без макро-скрінів (с) -- нещітово" :learn:

всі бігом зробили макро-скріни (с) роз'ємів живлення. а хто не зробив у того роз'єм вже все: того, тю-тю, деградація, приховане оплавлення, далі по списку, все з ним ясно. завтра-післязавтра полихне прямо як в новинах, я сам на редіті бачив, там жесть просто, зуб даю, що у всіх буде катастрофічне оплавлення. роз'єм просто такий з дегенаративним дизайном (с), іншого від нього годі чекати

а якщо ти сфоткаєш роз'єм, а там все ок -- то це нічого не означає. висновок з цього тільки той, що тобі трохи пощастило і він почне плавитись на днях, зроби фотку через тиждень. не зробиш? ааа, ну все ясно
zaqik
Member
Аватар користувача
Звідки: Душниличі

Повідомлення

У вас не будет возвратов если не принимать товар назад :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:
Васильович
Member
Аватар користувача

Повідомлення

менше ніж 15
Жаль, що в менеджменту немає доступу до більш точних цифр /s
dext
Member
Звідки: Dnipro

Повідомлення

leif: 19.01.2026 20:07 ви про оцей тейк?
все ви чудово зрозуміли, не маневруйте :rotate:
після сабжевої новини усю цю сантабарбару з 12пін роз'ємом який сенс продовжувати? з такою частотою виникнення проблем це все не вартує навіть згадувати. навіщо?
4 (ЧОТИРИ) числа: 12pin_fail, 12pin_total, 8pin_fail, 8pin_total, вам відоме лише одне, який "сабж"?
є в світі чимало криворуких юзерів
ну як жеж без victim blaming: тупі юзери не здогадалить докупити пінцети, щоб затикувати окремі дроти, повна деградація чуйки та лояльності, не цінують вони емейзінгу...
десь в маєтку з черепицею з чіпів dram, гірко заплакав трильйонер в поношеній шкірянці...
Enjthesilence
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dext: 19.01.2026 22:11
leif: 19.01.2026 20:07 ви про оцей тейк?
все ви чудово зрозуміли, не маневруйте :rotate:
після сабжевої новини усю цю сантабарбару з 12пін роз'ємом який сенс продовжувати? з такою частотою виникнення проблем це все не вартує навіть згадувати. навіщо?
4 (ЧОТИРИ) числа: 12pin_fail, 12pin_total, 8pin_fail, 8pin_total, вам відоме лише одне, який "сабж"?
є в світі чимало криворуких юзерів
ну як жеж без victim blaming: тупі юзери не здогадалить докупити пінцети, щоб затикувати окремі дроти, повна деградація чуйки та лояльності, не цінують вони емейзінгу...
десь в маєтку з черепицею з чіпів dram, гірко заплакав трильйонер в поношеній шкірянці...
ти дійсно продовжуєш цю маячню, після того що з усієї Європи за 3 роки в інно3д всього 15 випадків проблем з цим конектором? це взагалі ні про що. от є така інформація, є відомі випадки с темою на реддіт, там нема і сотні випадків (на відмінну від погорілих процесорів амд, наприклад, тем з ними в раз більше), з чого ти робиш свої висновки, можливо в тебе просто є інші данні, більш точніші за офіційного представника аів цих карт? якось ОБҐРУНТОВАНО давай вже вести діалог, в тебе карти з таким конектором нема, в сц ти не працюєш, а з інформації, яка в нас є, ти все ще чомусь вирішив, що це дуже поганий конектор з величезним рівнем браку, так з чого саме такі висновки?
Востаннє редагувалось 19.01.2026 22:29 користувачем Enjthesilence, всього редагувалось 1 раз.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

dext: 19.01.2026 22:11все ви чудово зрозуміли, не маневруйте
все, що я розумію -- вище вам прямим текстом написав.
dext: 19.01.2026 22:11який "сабж"?
ви не знаєте такого слова? сабж це значить новина, яка обговорюється, не дякуйте.
dext: 19.01.2026 22:11докупити пінцети, щоб затикувати окремі дроти,
ага, серед покупців 4090 і 5090 від інно 3д з осені 2022 року і дотепер таких юзерів назбиралось менше 15, всі решта, звичайно ж, "пінцетами затикували окремі дроти", так і було, інфа 100%
спойлер
:lol:
Відповісти