Чутки: SK Hynix розглядає варіант відмови від споживчого ринку DRAM

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Евгений King
Member
Аватара пользователя
Откуда: Казна-де

Сообщение

Або, історія піде іншим витком. Intel, Nvidia та AMD почнуть штампувати поруч з CPU та GPU одразу і пам'ять. Зникне/звузиться ринок самозборів. А такий елемент як окрема пам'ять просто піде в історію.
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

avuremybe: 13.01.2026 12:37 Згортати реальний бізнес щоб вкинути всі полімери в піраміду?
Там мамкині інвестори до руля дорвались?
Подивіться на ціну акцій Мікрона після цього фінта. Всі так захотіли
Bukakanga
Member

Сообщение

в тот момент, когда показалось что предел дна как-то просматривается, стало понятно, что дна нет.
IronWithin
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Robostyle: 13.01.2026 12:52 IronWithin
Сони - корпорат. Консоль - потребительский рынок.

Микрон перестала память на потреб рынок выпускать, а не клеить плашки ДДР5 для "энутхзиастов". Это не значит что ПС5 исчезнет. Но насколько сильно они все захотят все перенаправить в В2В...
Скажи мне что ты шутишь, а не написал это серьёзно
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

dead_rat: 13.01.2026 13:53Подивіться на ціну акцій Мікрона після цього фінта. Всі так захотіли
Роблю ставку що якщо мікрон взагалі відмовиться від будь-якого виробництва, то акції ще вище виростуть. :laugh:
yariksom
Member

Сообщение

МОНАХ: 13.01.2026 13:37► Як гордо колись звучало визначення "ПК-боярин", так скоро в світі ІТ-техніки буде сиротливо, але не менш гордо звучати "ПК-ентузіаст".
ПК ентузіастами називали людей, що розігнати могли середній процесор до стану дорогого, тепер буде ПК ВЛАДИКА!
proos
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одеса

Сообщение

Массовый психоз
МОНАХ
Member
Аватара пользователя
Откуда: Український Шаолінь

Сообщение

Scoffer: 13.01.2026 13:59 Роблю ставку що якщо мікрон взагалі відмовиться від будь-якого виробництва, то акції ще вище виростуть. :laugh:
► За умов нормального ринку я б додав, що - у Хайнікса та Самсунга, але в сучасному дурдомі - варто просто закуплятися попкорном :) .

yariksom, ОК :D тоді уточнюсь: не ПК-ентузіаст, а ІТ-ентузіаст хай буде. (Але, боюсь, що всіх нас, хто цінує та любить десктопи, усі інші 95%, яких пересадять на дешеві смарти та планшети, називатимуть по доброму не інакше як "диваками"/"динозавтрами" або й прямо - ПК-"мамонтами", що ніяк не вимруть, а все шукають, де б то вигідно викупити собі нову відеокарту по ціні в 8500-10000$, щоб - ... не зрозуміло нащо, на їхню думку).
doc-oc
Member
Аватара пользователя

Сообщение

7mindfields: 13.01.2026 12:29 Всі хто казав, що більше не буде користуватися продукцією micron (після виходу з консьюмерського ринку) так само ж відмовляться і від hynix, чи це інше? :lol:
Если появится какая-то альтернатива в виде китайцев, то с удовольствием! Надо запоминать всех у…в, которые в такие времена решили жрать г… обоими руками :super:
AntonyKandaurov
Member
Аватара пользователя
Откуда: Славетне місто Запоріжжя

Сообщение

Ну давай вже і самсунг і можна влаштувати поховання pc-сумісних коробочок. :rotate:
enkosxs
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Alex Pepper: 13.01.2026 12:42 Скоро нас всех заставят играть на облачных сервисах по подписке. Будем внукам рассказывать, как у нас дома были свои компьютеры, как мы сами их апгрейдили и могли играть без интернета.
Уже сегодня можно рассказывать как раньше слушали музыку на касетах, или в мп3 плеерах, или сиди. Ничё, как то это не мешает слушать сейчас туже музыку на различных облачных сервисах. Не всё плохо что ново.
Vlaad13
Member
Аватара пользователя

Сообщение

avuremybe: 13.01.2026 12:37 Згортати реальний бізнес щоб вкинути всі полімери в піраміду?
Там мамкині інвестори до руля дорвались?
Проблема в тому що піраміда платить великі гроші наперед а виробнику без різниці хто і для чого купує пам'ять
rizakrko
Member

Сообщение

enkosxs
Ось тільки не пригадую, щоб мій плеєр чи касета рекламу вмикали. Касету хіба що заїдало.
Є, звісно, рішення цієї проблеми - але для пересічного користувача це щомісячна витрата грошей.
yurius_r
Member

Сообщение

Здається мені це чутки, що з'явилися після історій на кшталт "вчений згвалтували журналіста". По перше Hynix випускає і модулі пам'яті і SSD. По друге в RDIMM для серверів йдуть ті самі мікросхеми пам'яті що в DIMM/SODIMM для споживчого ринку. Тож скоріш за все саме споживчих модулів та дисків не стане і можливо будуть переглянуті домовленості із дрібними виробниками модулів пам'яті.
Shuginubi
Member
Аватара пользователя
Откуда: Махачкала

Сообщение

лучше без гаменга чем облачный. ссаными тряпками закинут все эту парашу
Alex Pepper
Member
Аватара пользователя
Откуда: Сумы

Сообщение

enkosxs
Людей приучивают ничем не владеть. Они должны работать как и раньше, но за свои деньги не могут обладать какой-либо собственностью. Как только ты не заплатил за подписку - ты владеешь ничем. В твоей коллекции нету ни единой песни или фильма, нету никакого оборудования (в случае облачного гейминга), ты не можешь больше наслаждаться контентом за который платил, ты не можешь ничего ни продать, ни поменять. Все твои деньги ушли другим дядям, которые дали тебе 5 минут покататься на их велосипеде.
avuremybe
Member
Аватара пользователя

Сообщение

rizakrko: 13.01.2026 15:40 enkosxs
Ось тільки не пригадую, щоб мій плеєр чи касета рекламу вмикали. Касету хіба що заїдало.
Є, звісно, рішення цієї проблеми - але для пересічного користувача це щомісячна витрата грошей.
я і досі слухаю музику через плеєр.
не відчуваю ні реклами, ні щомісячної витрати грошей, ні шакальної якості стрімінгу, ще й слухати можу не лише 2,5 ліцензовані пісні, а взагалі що завгодно :up:
EvhenS
Member
Аватара пользователя
Откуда: Черкаси

Сообщение

Народ заспокойтеся, людей вже ціпить, що на кожному кроці підписку вимагають. Грошей не вистачить на усіх вимагаючих підписку, не кажучи вже про те що на хмарний геймінг в 2/3 розвинених країн інтернета нема. Це ж 40Гбіт/сек передавати треба? Якщо 4к монітор на 120 Герц.
Z440_User
Member
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

Підписки-підписки-підписки...
Я походу повний динозавр. Навіть олдскул серед динозаврів. Музика на вінілі-касетах-бобінах, в машині радіо, з телефону дууууууже рідко щось розмовне з ютубу бубонить в одне вухо. Кіно-ігри з торентів на декілька_терабайтному файлозвалищі компа.
В мене 1,5гри в steam та штук 5 підписок в ютубі. Все. :facepalm:

Відправлено через 44 секунди:
А, і півтори соцмережі :lol:
STARL1GHT
Member
Аватара пользователя

Сообщение

В який, ска, цікавий час живемо. :rotate:
Ответить