Новини
Останні статті і огляди
Steam оновив рекорд відвідуваності: понад 42 мільйони одночасних користувачів
-
daesz
Member
Все завдяки мені, не інакше - давно не заходив, а в останні декілька днів був завжди онлайн 
-
1234waltz
Member
Лишилось зрозуміти, нащо воно треба, якщо 80% ПК юзерів грають на іксбоксовських геймпадах з нативною підтримкою, де стандартизований XInput. 15% грають на різному зоопарку GIP/HID, але навіть там переважають клони дуалшок 2/3. Якоюсь екзотикою користуються добре якщо відсотків 5% користувачів.
-
Геральт
Member
- Звідки: з Рівії
На кожну гру при кожній покупці. Знайомий виводить так гроші зі стім, оформляючи мені гіфт.proos: ↑ 13.01.2026 00:08 це як? на каждую игру при каждой покупке?
-
Panasi
Member
- Звідки: Киев
Почему в EGS не добавят банальные форумы обсуждения по играм, как в стиме? Это же не так сложно реализовать. Единственное, что держит там пользователей, это скидки и бесплатные раздачи.
-
Grava
Member
- Звідки: Запоріжжя
1234waltz
Ось для тих 20% що без боксових геймпадів і зроблено. Погано чи що?
Ось для тих 20% що без боксових геймпадів і зроблено. Погано чи що?
-
decepticon4891
Junior
- Звідки: Харків
1234waltz
Багато для чого потрібно, наприклад підкинути gyro aiming до ігри для геймпадів з гіроскопом, змінити пресет керування, якщо внутрішньоігровий не влаштовує, також можна забіндити на геймпад функції клавомиші і грати в ігорі які взагалі з ним не працюють. Плюсом всі функції емулятора доступні для будь яких ігор, у будь-якому лаунчері, навіть у geforce now працює
Багато для чого потрібно, наприклад підкинути gyro aiming до ігри для геймпадів з гіроскопом, змінити пресет керування, якщо внутрішньоігровий не влаштовує, також можна забіндити на геймпад функції клавомиші і грати в ігорі які взагалі з ним не працюють. Плюсом всі функції емулятора доступні для будь яких ігор, у будь-якому лаунчері, навіть у geforce now працює
-
tornadox
Member
- Звідки: мені знати що ти не дивак?
Дуже показова стаття https://www.eteknix.com/epic-games-stor ... ly-by-1-6/Panasi: ↑ 13.01.2026 10:58Единственное, что держит там пользователей, это скидки и бесплатные раздачи.
Ріст користувачів Епік 173%, дохід виріс лише 1.6%.

Єдине що тримає геймерів в епіку це безплатні роздачі, то ж зовсім не дивно що остання різдвяна роздача складалася практично з Інді ігор і лише одної ААА. Не думаю що ситуація покращиться з такими темпами.
-
proos
Member
- Звідки: Одеса
Оно есть) это лучше чем если бы его не было) играю на дуалсенс и для мене это нужно)1234waltz: ↑ 13.01.2026 10:10нащо воно треба
Отправлено спустя 27 секунд:
Геральт
А, понятно
-
MqM
Member
- Звідки: Україна
Це вже автори ліняться викладати актуальні версії скрізь, зовсім не вина Нексуса.kairo: ↑ 12.01.2026 14:47На Нексусі застарілі моди нерідко відносно майстерні Стім. Взяв по дурості Рімворлд на ЕГС, так прийшлось лівими утілітами вручну вивантажувати моди із Стім, бо на Нексусі застарілі версії, а частини взагалі немає. На осінньому розпродажі придбав гру на Стім, щоб не морочити собі голову.Барбарис: ↑ 12.01.2026 14:00І моди все рівно з нексуса ставлю.
Отправлено спустя 2 минуты 41 секунду:
В сенсі прикрили? Якщо картки досі продаються, і люди досі так купують ігриKullerok: ↑ 12.01.2026 14:56 Епик полная шляпа. Покупаешь там игру а обсуждения гайды и прочее ищешь в Стиме. Ну накой эта помойка сдалась. Мне не жалко пару гривен лишних заплатить. Зато все в одном месте сразу под рукой.
Ну продать карточки и купить игру. Лавочку прикрыли. Так что увы.