Samsung анонсувала ігровий 6K-монітор Odyssey 3D, а також модель із частотою оновлення до 1040 Гц

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Ortyomko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

Eduard1980: 24.12.2025 16:00
Ortyomko: 24.12.2025 15:17

емм... ну то проектори набагато дешевші за телевізори $/дюйми, але ж люди все одно купляють телевізори.
Це ще ж питання практичності, зручності.
Головна помилка при виборі проектора - не купити проектор)) Після того, як купив проектор, зрозумів, шо більше не куплю тв, хіба шо на кухню.
не знаю.. маю непоганий проектор - і це дійсно круто, але все одно для якихоь поточних речей типо глянути серіальчік під вечерю, телек буде набагато зручніше. Тож класно мати і те і те.
_nevermind
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Alexx-wisa: 24.12.2025 10:55 Це як гонка мегапікселів, скоро вона теж закінчиться. Виробники обрали хибний напрямок покращення з усіма цима 1000+ кадрами в 720р...
Не закончится, потому что параллельно на гоев ссут фейковыми кадрами.

Дальше пересадить всех на 100% фейковых кадров, отрисованных ИИ дата центрами.
Filabatya
Member
Аватара пользователя
Откуда: Івано-Франківськ

Сообщение

Ortyomko
А що зараз на ринку топ серед проекторів за 1к, як конкурент сірому с4 чи с5 55тці від лджі?
Eduard1980
Хотів відуху, тепер хочу проектор :up:
Чи там 1к це як 5060 в відухах?
Eduard1980
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Filabatya: 24.12.2025 16:47 Ortyomko
А що зараз на ринку топ серед проекторів за 1к, як конкурент сірому с4 чи с5 55тці від лджі?
Eduard1980
Хотів відуху, тепер хочу проектор :up:
Чи там 1к це як 5060 в відухах?
Головне зрозуміти, шо проектор це зовсім не тв і не монітор, трохи інший девайс.
Щодо ціни то і до 200$ можна для себе щось знайти
Також можна покурити тему
Успіхів))
Олег Мандріаник
Member

Сообщение

Был на презентации Филипс. 3Д телик без спецочков. Кажись в 2007 или 2008г было.
Там проблема была что 3Д только под углом 90° к экрану и минут 15 максимум, потом мозг без привычки начинает глючить. Ну за 20 лет наверно технологию причесали
andervol
Junior

Сообщение

Eduard1980: 24.12.2025 16:00
Ortyomko: 24.12.2025 15:17

емм... ну то проектори набагато дешевші за телевізори $/дюйми, але ж люди все одно купляють телевізори.
Це ще ж питання практичності, зручності.
Головна помилка при виборі проектора - не купити проектор)) Після того, як купив проектор, зрозумів, шо більше не куплю тв, хіба шо на кухню.
Шум и лаги не напрягает? Я по хромкаст с телефона/планшета смотрю киношки. Фризы и шум бесят. Правда у меня проектор простенький и у самой головы прикручен, чтоб поярче был рефлективный экран.
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

Alexx-wisa: 24.12.2025 10:55Це як гонка мегапікселів, скоро вона теж закінчиться. Виробники обрали хибний напрямок покращення з усіма цима 1000+ кадрами в 720р...
А який правильний? :popcorn:
І не те, щоб обрали без підстав - КСри і ко купляють, та й Хуанг з МФГ допоміг.
Eduard1980
Member
Аватара пользователя

Сообщение

andervol: 25.12.2025 02:09 Фризы и шум бесят. Правда у меня проектор простенький и у самой головы прикручен, чтоб поярче был рефлективный экран.
В мене Benq gp520, теж над головою, він не безшумний, але так шоб напрягав, то ні.
Kassatka
Member
Аватара пользователя
Откуда: Курник під Києвом

Сообщение

waryag: 25.12.2025 06:46
Alexx-wisa: 24.12.2025 10:55Це як гонка мегапікселів, скоро вона теж закінчиться. Виробники обрали хибний напрямок покращення з усіма цима 1000+ кадрами в 720р...
А який правильний? :popcorn:
Правильний напрямок - спочатку підвищувати розподільчу здатність аж до масового впровадження 8K, і лише після цього займатися підвищенням частоти понад 60 Гц, чи тим більше понад 144 Гц.
Також монітори з пристойною роздільною здатністю 4K, 5K, 6K, 8K намагатися найчастіше випускати у пристойній діагоналі 43-50 дюймів, яка займає все поле зору, а не в мізерних 27-32 дюймах, коли вся користь від високої розподільчої здатності йде насмарку.
waryag: 25.12.2025 06:46 КСри і ко купляють
От в тому то й найбільша біда, що купа геймерів купують моніки, щоб на них було зручно грати в лайно. І навіть якщо грають у щось нормальне, то все рівно орієнтуються, щоб в першу чергу було зручно для лайна. :weep:
FirstTDM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Kassatka: 25.12.2025 11:34Правильний напрямок - спочатку підвищувати розподільчу здатність аж до масового впровадження 8K, і лише після цього займатися підвищенням частоти понад 60 Гц, чи тим більше понад 144 Гц.
Ну как бы производители ориентируются на массовый рынок - вот проверили и увидели, что почти все согласились с тем, что переход от 60Гц к 144-240Гц это хорошо заметно и отлично выглядит B-) Логично, что стали почти все мониторы "разгонять" от 144Гц и выше...

Массовое 8К, пока, никому не надо - софт не готов к таким интерфейсам, игрушки будут жутко тормозить, контента 8К практически нет - зачем разрабатывать и пытаться продавать дорогие и никому не нужные мониторы? Даже ТВ 8К исчезли из ближайших планов.
Kassatka: 25.12.2025 11:34у пристойній діагоналі 43-50 дюймів, яка займає все поле зору, а не в мізерних 27-32 дюймах
Проводили эксперименты - большинство юзеров плохо ориентируются когда размер больше 32-34"... более того, при 42" и выше экране народ жалуется - глаза устают, шеей надо сильно вертеть, неудобно...

Понятное дело, что тем, кто привык работать за 3-6 панелями сразу отлично подойдет 50" экран - бесшовное и удобное пространство, но это очень узкая прослойка юзеров... а тащить домой - так на многих столах просто не поместится :)
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

Kassatka: 25.12.2025 11:34Правильний напрямок - спочатку підвищувати розподільчу здатність аж до масового впровадження 8K, і лише після цього займатися підвищенням частоти понад 60 Гц, чи тим більше понад 144 Гц.
Також монітори з пристойною роздільною здатністю 4K, 5K, 6K, 8K намагатися найчастіше випускати у пристойній діагоналі 43-50 дюймів, яка займає все поле зору, а не в мізерних 27-32 дюймах, коли вся користь від високої розподільчої здатності йде насмарку.
Навіть 4к займає мізерну частку ринку ПК через величезну вартість топових відеокарт.
Те ж саме з великими діагоналями - для них є дешеві і масові ТВ.

Відправлено через 1 хвилину 57 секунд:
І в сухому залишку з напрямків зростання залишаються підняття герцовки і спроби зробити олед кращим та більш доступним.
FirstTDM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

waryag: 25.12.2025 12:43Навіть 4к займає мізерну частку ринку ПК через величезну вартість топових відеокарт.
В игровой сфере может и мизерное кол-во 4К, но в рабочей уже пару лет как вижу массовый переход на 4К - ну вот реально это становится если еще не стандартом, то, как минимум, хорошим тоном B-)
waryag: 25.12.2025 12:43Те ж саме з великими діагоналями - для них є дешеві і масові ТВ
Имхо, за большим ТВ играть вполне хорошо, но вот работать не очень - портов DP нет, четкости не хватает... что-то не то... за хорошим монитором лучше...
waryag: 25.12.2025 12:43І в сухому залишку з напрямків зростання залишаються підняття герцовки і спроби зробити олед кращим та більш доступним.
С герцовкой, похоже, уже на финише - больше 500-600Гц особого смысла нет... рекламные 700-1000 только для киберкотлет интересны... наверное...

А вот с оледами - это да... если подешевеют еще на 25-50% то станут в ближайшие пару лет массовыми мониторами... всё таки скорость реакции и качество картинки у оледов никак не достижимы для IPS/VA с любыми подсветками...
Filabatya
Member
Аватара пользователя
Откуда: Івано-Франківськ

Сообщение

Бачив недавно Дейв Овен в відео про 5к розказував як його олед 4к 240гц по натиску кнопки стає 1080р 480гц 4 пікселя в 1. Так само 5к би ставало 2к по пікселям. І роширення оптимальне для ігор і РРІ в 5к був би пристойний на 42+ дюймах впритул, бо не всі мають 4090 :up:
Kassatka
Member
Аватара пользователя
Откуда: Курник під Києвом

Сообщение

Вибачте за графоманію :shuffle: :
FirstTDM: 25.12.2025 12:05 Массовое 8К, пока, никому не надо - софт не готов к таким интерфейсам, игрушки будут жутко тормозить, контента 8К практически нет - зачем разрабатывать и пытаться продавать дорогие и никому не нужные мониторы? Даже ТВ 8К исчезли из ближайших планов.
Монітори 4K 24-27 дюймів використовуються масово, на 8K 43-50 дюймів будуть ті самі приблизно 200% масштабування, до яких сучасний софт по ідеї цілком призвичаївся. Ну хіба що панелі інструментів на 50 дюймах йдуть не через весь екран, а займають верхній лівий кут. Зате ці ж панелі інструментів будуть цілком доступні при поділі робочого простору на кілька вікон.
Для іграшок є DLSS, FSR, XESS, які на високих розподільчих здатностях можна використовувати зі значно агресивнішим апскейлом. 8K DLSS Performance має виглядати значно краще за 1080p DLSS Quality. У той же час купа ігор з не надто технологічною графікою, а виглядають досить гарно, тим більше на великому екрані з гарною роздільною здатністю.
Контент з часом з'явився б, якби були поширені екрани.
FirstTDM: 25.12.2025 12:05 Даже ТВ 8К исчезли из ближайших планов.
Ну бо по-перше телевізор зазвичай для перегляду з великої відстані, а там чіткість понад 4K важко розгледіти з пересічною гостротою зору. По-друге через малу поширеність пристроїв не набув поширеності 8K-контент, відповідно через відсутність 8K-контенту зникло бажання гнатися за новою дорогою фічею й купувати 8K. Замкнуте коло. :weep: При цьому у випадку сценарію використання в ролі монітору таких проблем віднайти контент нема. Робочий простір та підвищену чіткість можна використовувати на робочому столі з пересічним софтом, ігри показуватимуть вищу чіткість, якщо у них текстури пристойні та якщо часто використовується вид здалеку без сильного наближення. Нема необхідності переписувати більшість сучасного софту та ігор.
FirstTDM: 25.12.2025 12:05 Понятное дело, что тем, кто привык работать за 3-6 панелями сразу отлично подойдет 50" экран - бесшовное и удобное пространство, но это очень узкая прослойка юзеров... а тащить домой - так на многих столах просто не поместится :)
А я от й не звикав працювати за кількома панелями. Спочатку спробував юзати 47-дюймовий Full HD телевізор в ролі монітору замість 19-дюймового 1280x1024 - дуже сподобалися враження, великий екран, більше робочого місця й можливість краще бачити дрібні деталі та малювати/креслити/редагувати графіку з ювелірною точністю. А другий екран пробував використовувати, що водночас з великим екраном, що коли був лише малий екран, то два малих екрани - щось не дуже зайшло. Все рівно перебушну кількість часу зосереджуюсь у такому випадку на головному дисплеї й забуваю зовсім про додатковий, ніби його нема. Потім нарешті поставив 50 дюймів 4K і отримав вчетверо більше робочого простору, а також офігенну картинку в іграх - водночас і чітку й зі збереженням враження вау-ефекту від глибокого занурення на великому екрані.
FirstTDM: 25.12.2025 12:05 Понятное дело, что тем, кто привык работать за 3-6 панелями сразу отлично подойдет 50" экран - бесшовное и удобное пространство, но это очень узкая прослойка юзеров... а тащить домой - так на многих столах просто не поместится :)
А мені здається, що вдома знайти місце для розміщення великого екрану зазвичай простіше, ніж на роботі. Тим більше на роботі найманому працівнику найчастіше важко отримати щось понад мінімалістичну бюджетну відповідність вимогам роботи (20-24-дюйми Full HD зазвичай вистачає для усього), а вдома можеш балувати себе улюбленого, якщо маєш які-не-які гроші. Ну і зараз не совок, коли жили великими сім'ями у комуналках чи малесеньких квартирах. Звісно, багато хто і зараз живе в тісноті, як українці, особливо в умовах війни й переселень, так серед багатьох країн ринку. Але найкращий виторг створюють люди з трохи кращим матеріальним станом та станом житла, навіть зйомного. Тому віднайти місце для 43-50 екрану вони могли б, якби мали на те бажання. Тим більше:
waryag: 25.12.2025 12:43 Те ж саме з великими діагоналями - для них є дешеві і масові ТВ.
Власне я ратую для немажорів по можливості використовувати один дисплей і в ролі монітору, й телевізору. По-перше економляться гроші на купівлі одного пристрою замість двох. По-друге економиться місце у кімнаті. По-третє для монітора при сидінні поруч корисно охопити весь робочий простір ока, чи отримати ефект занурення у гру, а при перегляді не якогось видовищного фільму з крутими спецефектами, а пересічного відео з дивану великий екран не надто важливий. От і виходить що 43-50 дюймів (а без страждань короткозорістю і 55 дюймів) непогано підходить як для використання в ролі моніка зблизька, так і в ролі телевізору здалеку.
При цьому можна купити телевізор і під'єднати його через якісний HDMI-кабель до відяхи компа, або ж купити великий монітор і приєднати до нього Android-TV приставку, щоб юзати з пультом у руках з дивану. Підсумок вийде приблизно однаковий.
FirstTDM: 25.12.2025 12:54 Имхо, за большим ТВ играть вполне хорошо, но вот работать не очень - портов DP нет, четкости не хватает... что-то не то... за хорошим монитором лучше...
Треба просто якісний ТВ, а не якусь китайську бюджетку, то й чіткість буде не гірше монітора відповідної діагоналі. Але на жаль не без нюансів. :( Моя сонька просто чудово й чітко показує пікселі у режимі "Графіка". Але у всіх інших режимах, включаючи режим "Гра", створюється враження якоїсь неправильної субпіксельної структури. Я реально починаю бачити неозброєним оком, як суцільні заливки розпадаються на шахове поле окремих субпікселів і я ці окремі субпікселі починаю бачити. :puke:
Детальніше
Тому зблизька окрім режиму "Графіка" в інших режимах краще не користуватися. Але є така технологія ALLM, яка у відповідності до поточного контенту на екрані дисплея автоматично перемикає режим дисплея у "Гра" для мінімальної затримки. І вона спрацьовує не лише в іграх (хоча й самі ігри зблизька виглядають пососно), але навіть при відкритті зображень з Telegram на весь екран. А потім назад перемикається, якщо перейти з гри чи Telegram у інше вікно. Через це я починав бачити субпікселі, а також екран блимає від перемикань. Я цілий місяць гуглив, як цього перемикання в режим "Гра" позбутися, нарешті знайшов, що ALLM можна вимкнути на рівні драйвера сторонньою утилітою CRU. Також може вимикання збитись при оновленні драйвера, тому процедуру може знадобитись повторити. А ще якщо ввімкнути VRR, то режим "Гра" встановлюється мертво і не вимкнути поки ніяк. Тому я заплатив за телевізор з підтримкою VRR, а користуватися синхронізацією частоти екрану (боротьба з розривами зображення та загалом більш плавний рух) користуватися не можу. Я в динамічні ігри не граю й мені в принципі пофіг, лише прикро, що купленою фічею не можу користуватися, а комусь може бути дуже важливо.
Але якби люди масово юзали телевізори 43-55 дюймів у ролі моніторів, то й виробники телевізорів подбали б про якість зображення в такому режимі не за залишковим принципом.
FirstTDM: 25.12.2025 12:54 ...за большим ТВ играть вполне хорошо, но вот работать не очень - портов DP нет...
А нащо той DP, якщо в усіх сучасних телевізорах та відяхах є HDMI 2.1, DP 2.0/2.1 не надто поспішають впроваджувати, кабель для DP 2.1 короткий, що особливо критично для великого дисплея, а масово поширений DP 1.4 має гіршу пропускну здатність, ніж HDMI 2.1? На відяхах зазвичай не роблять більше одного порту HDMI, але більше одного 43"+ телевізора все рівно навряд чи поряд поставите.
FirstTDM: 25.12.2025 12:54 А вот с оледами - это да... если подешевеют еще на 25-50% то станут в ближайшие пару лет массовыми мониторами... всё таки скорость реакции и качество картинки у оледов никак не достижимы для IPS/VA с любыми подсветками...
Може хоча б мракософти прокинуться й зрештою зроблять підтримку субпіксельного зглажування для основних субпіксельних структур OLED-технологій. Але якщо вони тільки зараз впроваджують нативну роботу з NVME, то не факт що цього дочекаємося й через 10 років, навіть при повальному поширенні OLED у маси.

Ну а мені особисто на швидкість реакції зовсім начхати, а якість зображення мені й у звичайних VA/IPS цілком влаштовують. Так, у магазині OLED-телевізор виглядав з соковитішими кольорами, але це якщо поряд поставити й порівнювати, а так у мене й зараз пречудова картинка, навіщо гнатися за чимось ліпшим. Воно не варто нервів і зайвої мороки переживати про вигорання та вживати заходи задля профілактики. А от 8K хотів би, так у оптимальній діагоналі 50 його взагалі ніколи в живій природі не існувало, а у компромісній діагоналі 55 дюймів надзвичайна рідкість, що у виконанні Самсунга виключно від сіровозів вже модель застаріла й скоро зникне з продажу, та й узагалі з Соньки переходити на Самсунг не хотілось би.
FirstTDM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Kassatka: 25.12.2025 14:16Монітори 4K 24-27 дюймів використовуються масово
Очень спорное утверждение: 4К в основном на 32", а 24", если не ошибаюсь, практически не выпускают - только ASUS ProArt существует в этом классе.
Kassatka: 25.12.2025 14:16на 8K 43-50 дюймів будуть
Не встречал такого в реальности - не знаю, что и сказать...
Kassatka: 25.12.2025 14:16Контент з часом з'явився б, якби були поширені екрани.
Дорого, неэффективно и никому, пока, не нужно - разницы особой нет с 4К + хороший битрейт + HDR/DV

Sony останавливает производство 8K-телевизоров из-за их невостребованности
https://igate.com.ua/news/30693-sony-os ... bovannosti
Kassatka: 25.12.2025 14:16Але на жаль не без нюансів. Моя сонька просто чудово й чітко показує пікселі у режимі "Графіка". Але у всіх інших режимах, включаючи режим "Гра", створюється враження якоїсь неправильної субпіксельної структури.
Ну вот и я о том же - ТВ в качестве монитора для работы - это спорное решение...
Kassatka: 25.12.2025 14:16А мені здається, що вдома знайти місце для розміщення великого екрану зазвичай простіше, ніж на роботі.
У большинства юзеров нет отдельной комнаты и большого пространства для огромного экрана - с трудом втискивают 27-32"...
Kassatka: 25.12.2025 14:16А нащо той DP
Можно спросить у профи и у гугла - достаточно преимуществ у DP перед HDMI - лень перечислять все...
Kassatka: 25.12.2025 14:16Ну а мені особисто на швидкість реакції зовсім начхати, а якість зображення мені й у звичайних VA/IPS цілком влаштовують.
Это всё ровно до того момента, когда пересядешь на олед монитор для работы и олед ТВ для фильмов - через 1-2 недели уже не понимаешь, как ты раньше смотрел на хороший IPS и радовался качеству картинки... B-)
Filabatya
Member
Аватара пользователя
Откуда: Івано-Франківськ

Сообщение

Kassatka
В вас 88ррі це по суті фулл хд в 24дюймах, або 2к в 32, не всіх таке влаштує для монітора в 2026 році
Kassatka
Member
Аватара пользователя
Откуда: Курник під Києвом

Сообщение

FirstTDM: 25.12.2025 12:05 Даже ТВ 8К исчезли из ближайших планов.
І забув нагадати, що останній цвях у кришку гробу 8K-телевізорів забили нові жорсткі обмеження ЄС на енергоспоживання телевізорів у відповідності до діагоналі в сукупністю з дурнуватою модою хизуватися циферками високої пікової яскравості в HDR. 8K банально жере більше, ніж 4K, тому щоб укластися в енергопакет доведеться робити меншу яскравість HDR, а хом'ячки будуть крутити носом і не схочуть купувати.
FirstTDM: 25.12.2025 14:54 Sony останавливает производство 8K-телевизоров из-за их невостребованности
https://igate.com.ua/news/30693-sony-os ... bovannosti
Ну й не дивно. Випускали лише величезні 77-дюймові моделі по ціні квартири, ну нафіг. Я б з радістю купив 55-дюймовий 8K саме від Соні, а не від Самсунга, це б зразу вирішило купу недоліків, з якими доводиться миритися у Самсунга, але таких телевізорів у Соньки ніколи й не було. :( :weep: Навіть 65-дюймових 8K не випускала Сонька.
А тепер всі подуріли і погналися за ОЛЕДами, 8K VA-телік навіть 77-дюймовий по вартості квартири уже типу не топ, а 8K-OLEDи чомусь ще більш неймовірна екзотика і взагалі космічна вартість у одиничних екземплярах.
FirstTDM: 25.12.2025 14:54 Это всё ровно до того момента, когда пересядешь на олед монитор для работы и олед ТВ для фильмов - через 1-2 недели уже не понимаешь, как ты раньше смотрел на хороший IPS и радовался качеству картинки... B-)
Сидів за дешевими TN, за дорогими IPS та VA - по факту й не помічав різниці, лише діагональ та роздільна здатність мали значення. Так само, як сидів за 60 Гц та 120 Гц і не помітив різниці. Фільми я досить рідко дивлюся по факту, зазвичай звичайний Ютубчик без усякого HDR та навіть без 4K, а то й узагалі низькоякісне відео у порівнянні з яким навіть типові DVD-ріпи значно крутіші. Що мені дасть OLED для роботи, якщо при цьому ще й доведеться миритися з відсутністю нормального зглажування шрифтів, що особливо буде видно на великому 48-дюймовому екрані, а на менший екран я точно не погоджуся переїхати в обмін на будь-які фічі зображення? Мої пересічні ігри-стратегії теж як правило без усякого там HDR.
От LED після мерехтливого на 85-100 Гц CRT - було неймовірне полегшення з точки зору напруження на очі та психіку.
Filabatya: 25.12.2025 14:56 Kassatka
В вас 88ррі це по суті фулл хд в 24дюймах, або 2к в 32, не всіх таке влаштує для монітора в 2026 році
Тому я й кажу, що серед дисплеїв 43-50 дюймів повинен бути вибір брати не лише 4K, але й 8K. Це дасть не 88-104 ppi, а 176-208 ppi. І це буде по суті, як 4K в 24 люймах, що має влаштувати за чіткістю дуже вибагливого споживача.
Ну і треба ще проміжні варіанти 5K та 6K на цих самих 43-50 дюймах, але це лише для моніторів, а не для телевізорів.
Последний раз редактировалось Kassatka 25.12.2025 15:52, всего редактировалось 1 раз.
FirstTDM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Kassatka: 25.12.2025 15:41щоб укластися в енергопакет доведеться робити меншу яскравість HDR, а хом'ячки будуть крутити носом і не схочуть купувати.
А при чем тут хомячки? 1000-1500 нит в пике на олед ТВ (естественно, что на ограниченном участке экрана) весьма реально добавляют впечатление от эффектов в блокбастерах и всем это нравится :up:
Kassatka: 25.12.2025 15:41Сидів за дешевими TM, за дорогими IPS та VA - по факту й не помічав різниці
Мои соболезнования.

Не видеть разницу между 6-бит TN и 10-бит цвета на хорошем IPS - это надо сильно постараться... 99% юзеров эту разницу сразу видят...

Kassatka: 25.12.2025 15:41звичайний Ютубчик без усякого HDR та навіть без 4K, а то й узагалі низькоякісне відео
Можно и так жить - о вкусах не спорят... B-)
Kassatka: 25.12.2025 15:41Що мені дасть OLED для роботи, якщо при цьому ще й доведеться миритися з відсутністю нормального зглажування шрифтів
1) Всё там нормально со шрифтами, если монитор на 3-м поколении QD-OLED или 4-м WOLED
2) Если работа хоть немного связана с фото/видео, презентациями, интерфейсами... то переход на олед даст очень много нового качества - если только тексты/программирование, то смысла в олед нет...
Kassatka
Member
Аватара пользователя
Откуда: Курник під Києвом

Сообщение

Filabatya: 25.12.2025 14:56 або 2к в 32, не всіх таке влаштує для монітора в 2026 році
А от для 32 дюймів потрібен вибір брати 5K та 6K, окрім 2,5K та 4K. От 8K для такої діагоналі то вже зайвий жир, якщо не суперорлиний зір. Так чомусь роблять 8K у 32", а у 43-50 дюймах не роблять.
FirstTDM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Kassatka: 25.12.2025 15:50А от для 32 дюймів потрібен вибір брати 5K та 6K, окрім 2,5K та 4K. От 8K для такої діагоналі то вже зайвий жир, якщо не суперорлиний зір. Так чомусь роблять 8K у 32", а у 43-50 дюймах не роблять.
Вы живете в будущем? Ну о каких мониторах вы говорите?

Нет никаких 8К в реальности - просто нет.

6К - это ДВА монитора от Apple и Dell - т.е. мизерное кол-во по цене крыла от Боинга

5К - 5120x2880 и еще буквально несколько моделей...

5К - 49" 5120x1440 - это ширик 32:9 с весьма специфической нишей рынка
Ответить