Огляд та тестування ігрового 27″ WQHD-монітора Gigabyte MO27Q28G з матрицею W-OLED та частотою оновлення 280 Гц

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Telcontar
Member
Аватара пользователя
Откуда: Чернiгiв

Сообщение

ASTON: 08.12.2025 22:24 До речі, вчора почалося - видає при вімкненні ПК напис на моніторі "out of range".
Перезавантаження іноді одразу іноді з другого разу вирішує проблему.
Але що це взагналі в біса таке?
Майже одразу поставив собі свіжу прошивку, не бачив таких приколів. Використовую на 280 Гц.
Yurius
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

OverKot: 09.12.2025 02:27А для глаза разница видна, или как обычно? Генераторы не воспринимаю
Йшов 2025. :lol: якщо не бачити різницю між 60-144-280 то треба перевірити зір.
ASTON
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kharkiv

Сообщение

Telcontar
Теж зранку поставив.
Вчора не хотіла запускатися. Сьогодні запустилася, а потім екран через 3-4 хв погас. І хвилин 10 ьупо не вмикався. Я думав "ну всьо, приплив". А потім запраювало із накатаною F06. І наче при включенні повторному поки цього вікна Out of range не було.
Сподіваюся буде порядок. Щось глюкануло.
Inqizitor2022
Member
Откуда: Харьков

Сообщение

OverKot: 09.12.2025 02:27А для глаза разница видна, или как обычно? Генераторы не воспринимаю, не вижу в них смысла, де-факто фпс тот же, но он рисует красивые цифры, если у тебя будет 60фпс и ты врубишь генератор, картинка сильно плавнее и лучше не станет, а если врубишь ген когда у тебя 120 фпс, картинка в любом случае будет плавнее и лучше, ну типа..
разница между 120 и 240 огромная, между 240 и 280 несущественна. Минимум для комфорта 240 должно быть.
Jyricss
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вінниця

Сообщение

Скільки Bit матріци заявлено виробником?10bit чи меньше.
Telcontar
Member
Аватара пользователя
Откуда: Чернiгiв

Сообщение

Jyricss: 10.12.2025 13:58 Скільки Bit матріци заявлено виробником?10bit чи меньше.
10 bit без FRC

https://www.displayspecifications.com/en/model/d9944369
Ответить