Огляд та тестування материнської плати GIGABYTE B650 Eagle AX для платформи AMD Socket AM5

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Melofon
Member
Аватар користувача
Звідки: Николаев

Повідомлення

За 7+к плшата на обычных мосфетах ну такое, зажлобить сюда поставить дрмосы это обычно позволяют себе самые бюджетные платы, но эта вроде не супер-бюджетная линейка, но на врм сэкономили как на супер-бюджетной, так то сам врм тут по общей мощности не слабенький, но как-то уже привычно видеть в таких платах уже нормальные дрмосы хотябы на 60А.
Shandor1982
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

sensey: 18.09.2025 11:26
Shandor1982: 17.09.2025 20:20 Брав цю материнську плату за 160 зелених минулого року. Вибір був невеликий: головна вимога - наявність WI-FI.
Працює нормально з моїм конфігом. Іноді буває чорний екран зі старту - тоді треба вимкнути і ще раз ввімкнути. Може це специфіка АМД якась. А, ну і вай-фай працював повільно - оновив все, що можна. Думаю, що допомогло встановлення якого гігабайтного софту контролю мережі. Поки все нормально.
Краще взяти щось свіжіше за такі гроші. Ну і PCI тут 4.0, 5.0 тільки для ssd.
Плата як плата. Нічого особливого. Але, особисто мене дратують ті пластикові кріплення м2. По перше немає ніякої інфи як їми правильно користуватися, по друге вони максимально не зручні. Збирав на такій платі 2 збірки із 7700, проблем жодних. Радіатори на всіх транзисторах. ATX-розмір для багатьох показник надійності :gigi: WiFI- норм, PCI-E 5.0 не довелось запускати не скажу. Але на платах Б650 де він гарантовано працюватиме стоїть чіп PHISON для підсилення сигналу наприклад ASUS TUF Gaming B650-Plus (принаймні так заявляє асус).
І ще що розчарувало це кліпси на радіаторах і те як вони реалізовані це убожество і одноразовість. НУ і звук Realtek ALC897 я аж сплакнув по своїй ASUS SABERTOOTH X79 але дешево. Все для оверів.юа, щоб не захейтили, але не пішло :laugh:
Абсолютно посередня плата з приколами гігабайта. Якби вай-фай не треба був, то взяв би шось інше. Можливо, ще й простіше :)
sensey
Member
Аватар користувача
Звідки: Бандероштат

Повідомлення

Melofon: 18.09.2025 20:47 зажлобить сюда поставить дрмосы это обычно позволяют себе самые бюджетные платы, но эта вроде не супер-бюджетная линейка, но на врм сэкономили как на супер-бюджетной, так то сам врм тут по общей мощности не слабенький,
Ціна на хороші середні дрмоси як би не привітна а ставити відвертий китай таке собі. Краще вже так як є з точки інженерії придратися тут складно.
Відповісти