Огляд та тестування «бронзового» блоку живлення Chieftec VITA SM3 BPX-850-C з підтримкою відеокарт PCIe 5.0 і потужністю 850 Вт

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Hotspur
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Timedemo: 05.09.2025 14:08як і не буде життя на несчастному чіфтеку, але ж ні, треба переплатить за сісонік 40 відсотків.
нормальні БЖ. купляти по скидках

Відправлено через 1 хвилину 53 секунди:
Аціо: 05.09.2025 13:19Так - рекомендую не купляти БЖ гірше Квіточки.
у нас тут пів форума знає що треба купити RTX 5090 і до неї БЖ на здачу від батона :super:

Відправлено через 1 хвилину 58 секунд:
Timedemo: 05.09.2025 14:23сісонік це не панацея гарного бп. в часи майнінгу, сісоніки виявились самими ніжними і слабкими БП на дистанції. Блок живлення в компі це звичайна деталь, від якої мало що залежить. ( не берем в рахунок відвертий непотріб )
а шо там по надійності краще всього було ?
Аціо
Member
Аватара пользователя
Откуда: Poltava s.

Сообщение

Hotspur: 06.09.2025 23:03
Аціо: 05.09.2025 13:19Так - рекомендую не купляти БЖ гірше Квіточки.
у нас тут пів форума знає що треба купити RTX 5090 і до неї БЖ на здачу від батона :super:
Звучить як вирок чи то пороблено?
- Ми приречені я зрозумів. :lol:
Timedemo
Member
Откуда: Ненька Украина

Сообщение

Hotspur: 06.09.2025 23:03 а шо там по надійності краще всього було ?
Бикваєт платина, вінга золото, чивтек бронза(вертухи слабкі, через два роки замінив), кугар золото. Самі ненадійні показали себе сісонік золото, корсар, аерокул.
Аціо
Member
Аватара пользователя
Откуда: Poltava s.

Сообщение

Timedemo: 07.09.2025 11:36
Бикваєт платина, вінга золото, чивтек бронза(вертухи слабкі, через два роки замінив), кугар золото. Самі ненадійні показали себе сісонік золото, корсар, аерокул.

Кількасот БЖ Seasonic та Super flower голда працює 7+ років 750-850вт, навантаження 24/7 500-700вт, на декількох Seasonic замінені були вентилятори, один через 2+ роки через навантаження 700вт+ пішов у глухий захист та був замінений, в той же час у подібному парку - центра обробки от такий як ви розумник з Вінгою та Чіфами за 3+ роки праці майже третина під заміну, так ще і купу заліза з собою забрали-спалили.

А майнінгові, що тоді не конкретизували, що навалювали на 1кВт БЖ 1.2-1.5кВт навантаження, їм був Сіся поганий?
Так от топ взагалі майнінг баталій були зовсім не Чіф, і не Кугар.
Справжнім Андердогом хто навіть здивував багатьох була Гіга, з їх базою на CWT та 100% Японських конденсаторів, які якраз були братами близнюками Seasonic.
Hotspur
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Timedemo: 07.09.2025 11:36Бикваєт платина, вінга золото, чивтек бронза(вертухи слабкі, через два роки замінив), кугар золото. Самі ненадійні показали себе сісонік золото, корсар, аерокул.
дякую, дивна вибірка але все буває
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Hotspur: 06.09.2025 23:03у нас тут пів форума знає що треба купити RTX 5090 і до неї БЖ на здачу від батона
невже "пів форума"? а назвеш парочку прикладів?
Geinz21
Member
Откуда: Днепропетровская обл.

Сообщение

Як мінімум з амазона можна придбати золоту, а то й навіть платинову супер квітку або evga або seasonic приблизно за 120-130 доларів. Ну і нехай доставка буде десь 10-12 доларів. У нас подібні будуть від 300 доларів як мінімум.
P.S. Вибачаюсь за особисте повідомлення, не те на телефоні нажав :gigi:
Enjthesilence
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Geinz21: 07.09.2025 13:53
Як мінімум з амазона можна придбати золоту, а то й навіть платинову супер квітку або evga або seasonic приблизно за 120-130 доларів. Ну і нехай доставка буде десь 10-12 доларів. У нас подібні будуть від 300 доларів як мінімум.
P.S. Вибачаюсь за особисте повідомлення, не те на телефоні нажав :gigi:
а не з амазона?
Geinz21
Member
Откуда: Днепропетровская обл.

Сообщение

Enjthesilence: 09.09.2025 18:47
Geinz21: 07.09.2025 13:53
Як мінімум з амазона можна придбати золоту, а то й навіть платинову супер квітку або evga або seasonic приблизно за 120-130 доларів. Ну і нехай доставка буде десь 10-12 доларів. У нас подібні будуть від 300 доларів як мінімум.
P.S. Вибачаюсь за особисте повідомлення, не те на телефоні нажав :gigi:
а не з амазона?
Ньюегг :rolleyes:
Enjthesilence
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Geinz21: 09.09.2025 19:27
Enjthesilence: 09.09.2025 18:47

а не з амазона?
Ньюегг :rolleyes:
хех, зараховано :D
phobosse
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kyiv

Сообщение

Timedemo: 05.09.2025 15:59тот кого не парит в рабочем компе кабельменджмент
это во многом от корпуса зависит. если там удобная прокладка, то и без модульных все нормально смотрится и нигде не висит.
Timedemo
Member
Откуда: Ненька Украина

Сообщение

phobosse: 09.09.2025 20:28
Timedemo: 05.09.2025 15:59тот кого не парит в рабочем компе кабельменджмент
это во многом от корпуса зависит. если там удобная прокладка, то и без модульных все нормально смотрится и нигде не висит.
:up: :up: :up:
Олег963
Member
Аватара пользователя
Откуда: Львів

Сообщение

Питань нема блок класний за свої кошти, але коли в перше побачив і купив модульний блок це змінило моє до і після . я переплачу но це буде повністю модульний бж .
Ответить