нормальні БЖ. купляти по скидкахTimedemo: ↑ 05.09.2025 14:08як і не буде життя на несчастному чіфтеку, але ж ні, треба переплатить за сісонік 40 відсотків.
Відправлено через 1 хвилину 53 секунди:
у нас тут пів форума знає що треба купити RTX 5090 і до неї БЖ на здачу від батонаАціо: ↑ 05.09.2025 13:19Так - рекомендую не купляти БЖ гірше Квіточки.
Відправлено через 1 хвилину 58 секунд:
а шо там по надійності краще всього було ?Timedemo: ↑ 05.09.2025 14:23сісонік це не панацея гарного бп. в часи майнінгу, сісоніки виявились самими ніжними і слабкими БП на дистанції. Блок живлення в компі це звичайна деталь, від якої мало що залежить. ( не берем в рахунок відвертий непотріб )