а потім ті кілобаксові карти горять по живленнюsensey: ↑ 23.02.2025 09:50Куплять вони…. українськи вумники найрозумніші тому до відеокарти за кілобакс беруть бп ноунейм за $50 або чіфтек який по суті свої теж саме китайське лайно.
Відправлено через 39 секунд:
так, квітка також в списку її просто складніше найти в магазині тому не писавsensey: ↑ 23.02.2025 09:50З приводу якісних бж я б додав ще суперфловер і його ОЕМ-ки для інших. Одні з найкращих це тайванські блоки живлення. Знайти можна на ринку ЮСА.