Огляд блока живлення ASUS ROG STRIX 1000W Platinum з «платиновим» сертифікатом і підтримкою стандарту ATX 3.1

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

sensey: 23.02.2025 09:50Куплять вони…. українськи вумники найрозумніші тому до відеокарти за кілобакс беруть бп ноунейм за $50 або чіфтек який по суті свої теж саме китайське лайно.
а потім ті кілобаксові карти горять по живленню :weep: :beer:

Відправлено через 39 секунд:
sensey: 23.02.2025 09:50З приводу якісних бж я б додав ще суперфловер і його ОЕМ-ки для інших. Одні з найкращих це тайванські блоки живлення. Знайти можна на ринку ЮСА.
так, квітка також в списку її просто складніше найти в магазині тому не писав
WaRMacTep
Member
Аватар користувача
Звідки: Кременчук

Повідомлення

Dartman: 12.11.2024 16:26 кто пояснит, куда предназначен второй розовый коннектор на кабеле видеокарты? На БП он есть, на видеокартах не встречал такого.
датчик температуры разьема
erkins007
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Korhan: 18.02.2025 18:33Чи можливо у когось є даний БЖ і може підказати?
никакого шума не слышал, при нагрузке до 300 ват у вас куллерок на бп вообще не крутится, а при полной он у вас в любом случае будет забит другими куллерами. Не слушайте бред про шум от БП и берите БП отталкиваясь от качества и надежности
Відповісти