Google вибачилася за помилки ШІ Gemini у генерації людей

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Тепер можна цей ші сміливо продавати нетфліксу :laugh:
ziben
Junior

Повідомлення

Як завжди Україна десь в 4 всесвіті для них ((
EkselentE
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Что же ждет нас в будущем, когда дети будут учиться вот по "ЭТОМУ" :eek:
Вот так историю и перепишут, с тихого согласия.
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

kolio: 23.02.2024 18:03а як Gemini заставити генерувати зображення?
я йому кажу: "згенеруй зображення чорної діри"
а воно мені у відповідь: "Наразі я не вмію створювати зображення, тому не можу допомогти."

максимум що видає - просто готові фотки з інету з різних сайтів.
Так само, як і Барда - англійською.

По сабжу скажу, що з усих людей, яких генерував я, воно лише раз видало негра.
CADR
Member
Аватар користувача

Повідомлення

avuremybe: 23.02.2024 21:04 По сабжу скажу, що з усих людей, яких генерував я, воно лише раз видало негра.
Бро, я сгенерував двіух дітей - негрів не було.
Tyler
Member
Аватар користувача

Повідомлення

я мало генерив, але запам'яталось, як запросив "Мессі і Роналду на футбольному полі", а отримав двух африканок-футболісток на футбольному полі, кричав як підбита чайка)
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

CADR: 23.02.2024 21:29
avuremybe: 23.02.2024 21:04 По сабжу скажу, що з усих людей, яких генерував я, воно лише раз видало негра.
Бро, я сгенерував двіух дітей - негрів не було.
спойлер
Зображення

спойлер
Зображення

спойлер
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Tyler: 23.02.2024 21:33 я мало генерив, але запам'яталось, як запросив "Мессі і Роналду на футбольному полі", а отримав двух африканок-футболісток на футбольному полі, кричав як підбита чайка)
чому не поділився фотками? теж цікаво)
zaqik
Member
Аватар користувача
Звідки: Душниличі

Повідомлення

В общем, как тут уже многие заметили, если тренировать ИИ на сериалах нетфликса и китайских пoрнoмультиках, то странно ожидать иного результата :dontknow:
Extra
Member

Повідомлення

Лівий зверху німецько-фашист - Гагарін?
n+gibat[]r
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Квоти на негрів та ЛГБТ повісточку виконують :laugh:
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

Shkrabaliuk: 23.02.2024 16:35Боюсь уявити як би працював такий ШІ від Нетфлікс :spy:
По очевидним причинам він би не працював...

Відправлено через 1 хвилину 36 секунд:
Alligator: 23.02.2024 16:45За то, что несмотря на фильмы основанные на исторических традициях необходимо впихнуть 100500 гендеров вместо хороших актеров и на фоне этого гугл сделал неверный вывод? А что если ИИ сделал именно тот вывод который должен был и новые поколения считают аналогично?
Нет никакого ии.
Есть условия и ограничения, заданные его разработчиками.
MMikhail
Member

Повідомлення

Не удивительно, в соврменных "ИИ"столько цензуры напихали. Что он скоро вообще на все вопросы будет боятся отвечать. В начальных версиях этого не было, и они были адекватнее (хоть иногда и проявляли "нетолерантность")
Miharos
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Дивився ролик на ютубі із новин сша, вчиняється злочин вказуються постраждалі три білі чоловіки(поліцейські та пожежник), але не вказано особу, яка вчина злочин чи як ця особа виглядає. Чому, бо злочинець точно не білої шкіри, якби було навпаки це булоб в прайм тайм, знов чорних ображають... :mad: це перезказ діалогу.
fantomrulezz
Member
Аватар користувача
Звідки: Дніпро

Повідомлення

Shkrabaliuk: 23.02.2024 16:35 Боюсь уявити як би працював такий ШІ від Нетфлікс :spy:
Зображення
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Miharos: 24.02.2024 09:45 Дивився ролик на ютубі із новин сша, вчиняється злочин вказуються постраждалі три білі чоловіки(поліцейські та пожежник), але не вказано особу, яка вчина злочин чи як ця особа виглядає. Чому, бо злочинець точно не білої шкіри, якби було навпаки це булоб в прайм тайм, знов чорних ображають... :mad: це перезказ діалогу.


Таке відбувається по всьому США, правоохоронцям забороняється приймати будь-які міри до злочинців, бо "БлЕкЛаЙф(ДаЗнТ)мЕтЕ".
MaxD
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kashtan: 23.02.2024 18:42 Та повні йолопи ці ШІ та їх творці, буквально позавчора перевірив багато цих Ші які малюють , вони не малюють всі по шаблону наприклад інвалідів та людей із вадами, ніхто з них абсолютно, українців вони зображають поголовно всі вони , неграми та азіатами, український прапор вони малюють із червоними кольорами і не двома смугами кольору - а якимись зірками і квадратами, абсолютно ніякого сенсу від їх діяльності не було. Кілька годин життя даремно, було повне відчуття що з ідіотами намагаюсь працювати які ще й чогось точно бояться.
Не знаю, може ви щось не так робите. Один промпт, перша ж генерація - ось результати від MJ та DALL-E відповідно. Не ідеально, але непогано, як на мене.
P: A woman in traditional Ukrainian attire, red beads, with the Ukrainian flag in the background. Detailed, with emphasis on the details. In style of Tetyana Yablonska
спойлер
Зображення Зображення
s_ova
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MaxD: 24.02.2024 13:14 Не знаю, може ви щось не так робите. Один промпт, перша ж генерація - ось результати від MJ та DALL-E відповідно. Не ідеально, але непогано, як на мене.
P: A woman in traditional Ukrainian attire, red beads, with the Ukrainian flag in the background. Detailed, with emphasis on the details. In style of Tetyana Yablonska
спойлер
Зображення Зображення
Я б і не здогадався, що перший малюнок згенерований за допомогою ШІ.
Gold_Star
Member
Звідки: на беларусь готовилось нападение?

Повідомлення

Если бы хотели репрезентировать цветных людей, то показали бы белокожих со светлыми волосами, каштановыми волосами, рыжими волосами, темными волосами, карими глазами, зелеными глазами, голубыми глазами, с веснушками. А тут скатились в настоящий расизм без цветного разнообразия. Хуже фашистов.
Hum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Было неожиданностью увидеть Сэмуэла Л.Джексона в платье и викингов с горловым пением.

Відправлено через 4 хвилини 6 секунд:
Есть подозрение, что этот ШИ интеллект не сможет сгенерировать внешность норвежской певицы Авроры посчитав провокативным контентом :laugh:
Відповісти