у меня сисоник фокус гх-750, ниразу не слышал работы вентилятораmat-s: ↑ 15.09.2023 19:04На сисонике ( Focus ) шум вентилятора это давняя проблема .AlSaintUk: ↑ 15.09.2023 16:20
Скупий плате не двічі, а завжди. Купили б сісонік і забули б про той бп років на 8
Отправлено спустя 2 минуты 7 секунд:
KROOM: ↑ 15.09.2023 18:48А чому саме сісонік і лише 8 років?AlSaintUk: ↑ 15.09.2023 16:20 Скупий плате не двічі, а завжди. Купили б сісонік і забули б про той бп років на 8Профільний Антек вже 10 років працює без нарікань, до цього FSP 550w відпрацював 8 років та пішов до іншого власника (щоправда, вже з нерідним карлсоном)
купил материнку и вк где нужно было больше разьемов. А так 450 сисоник тянул все что только можно и нельзя. Чифтек отработал до этого ровно 6 лет и взорвался