Огляд системи рідинного охолодження ASUS ROG Ryujin III 360

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
n+gibat[]r
Member
Аватара пользователя
Откуда: Spain

Сообщение

Три стоковых вентилятора формата 120 мм хорошо знакомы нашим постоянным читателям, поскольку являются довольно древней и не самой удачной моделью от Noctua под названием NF-F12 industrialPPC-2000 PWM.
Чего это не самая удачная? Наоборот очень годные крутиляторы, юзаю точно такие же но 140мм Noctua NF-A14iPPC-2000 IP67 PWM
Из минусов может быть разве что шум на максимальных оборотах (и то, это практически полностью решается адекватной звукоизоляцией в корпусе или банальным снижением оборотов до среднестатистических 1100-1200 если нужно ночью работать)
Melofon
Member
Аватара пользователя
Откуда: Николаев

Сообщение

bes: 17.07.2023 11:42 ''У декого може виникнути й питання до вартості продукту, але шестирічна гарантія та ефективність охолодження цілком її виправдовує''

можно каждый 3 года менять арктик и гарантия будет 9 лет и ещё касарь останется :laugh: Воистину Асус делает вещи !
У Арктик тоже гарантия 6 лет на свои водянки (и они спокойно этот срок отрабатывают), по крайней мере от производителя точно а в магазинах по разному, но обычно не больше трёх лет.
DreamBim
Junior

Сообщение

Взял себе такую с аргб.
Палающий кремль
Отличная система.
Брал в Китае, дешевле чем у нас. Ощутимо.
AntonyKandaurov
Member
Аватара пользователя
Откуда: Славетне місто Запоріжжя

Сообщение

Щось десь читав панове, що водянка то максимум 240, 360 то вже оверпрайс і різниця в температурах буде на рівні похибки. Хотілося би почути думку людей які шарять. :rolleyes:
Stray
Member

Сообщение

AntonyKandaurov: 17.07.2023 19:02 Щось десь читав панове, що водянка то максимум 240, 360 то вже оверпрайс і різниця в температурах буде на рівні похибки. Хотілося би почути думку людей які шарять. :rolleyes:
ну, по перше у різних aio водянках різна помпа+крутілятори (і навіть товщина радіатора), по друге на різних процах буде різний діф

та і взагалі - є ж купа тестів, дивися досхочу - або давайте конкректний приклад :rolleyes:
FANAT7
Member
Откуда: Kyiv

Сообщение

Радуйтесь, ща ее купят за 20, а через пару лет на барахолке ее тыщ за 6 урвать будет очень неплохо :idea:
_nevermind
Member
Аватара пользователя

Сообщение

AntonyKandaurov: 17.07.2023 19:02 Щось десь читав панове, що водянка то максимум 240, 360 то вже оверпрайс і різниця в температурах буде на рівні похибки. Хотілося би почути думку людей які шарять. :rolleyes:
Наоборот, 240 самый мусор. Они на уровне воздуха нормального за ~2к грн.

280/360 топ.

120 - в мини итх , куда больше ниче не влезет.

...

По этому асусу - очевидно что купят мажоры у нас / работяги за бугром ради прикольного экранчика, продукт для тех, кому те 15к гривен - не деньги.
Kotya
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одеса Україна

Сообщение

Відбиток термоінтерфейсу досить неоднорідний. Причиною тому напевне є конічна
спойлер
кончена
підошва
:gigi:

Класно що є таке.
Може в норм сегменті теж буде еволюція.
deserteagle777
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

Середня вартість, грн 16 950 :eek:

Kashtan
Member
Аватара пользователя
Откуда: Яготин

Сообщение

Попередня система асус, та сама де екран не такий чіткий як у героя огляду, краща продуктивність. Дельта від Д15 - 12-14 градусів. В той час як у нинішньої - 10-13 градусів.
Про ціну не коментую, якщо за попередні сво асус бюджет, я збирав кастом, то тут на афтермаркеті я готовий шукати чіллер.
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

AntonyKandaurov: 17.07.2023 19:02 Щось десь читав панове, що водянка то максимум 240, 360 то вже оверпрайс і різниця в температурах буде на рівні похибки. Хотілося би почути думку людей які шарять. :rolleyes:
Не сказав би, що 280/360 оверпрайс; різниця помітна, особливо при 200 Вт і коли не хочеться вражень, що живете на злітній смузі :)
Изображение
Vasilii123
Junior
Аватара пользователя

Сообщение

А зачем там дисплей? Охлаждение улучшает?
Adamantium
Ghost
Откуда: Днепр

Сообщение

Обычная водянка ОЕМ: ну там 3-5 тыщ.
Водянка АСУСЬ РОГ ГАМИНГ УЛЬТРА СЕРИЕС 9999: 17к :facepalm: :censoured:

Отправлено спустя 1 минуту 36 секунд:
Ну полный АСУС РОГъ :gigi:
https://telemart.ua/products/be-quiet-s ... 0mm-bw008/
Timedemo
Member
Откуда: Ненька Украина

Сообщение

AntonyKandaurov: 17.07.2023 19:02 Щось десь читав панове, що водянка то максимум 240, 360 то вже оверпрайс і різниця в температурах буде на рівні похибки. Хотілося би почути думку людей які шарять. :rolleyes:
гарна водянка це 420. або кастом
maksim2020
Member
Аватара пользователя
Откуда: Sunshine State

Сообщение

bes: 17.07.2023 11:42 ''У декого може виникнути й питання до вартості продукту, але шестирічна гарантія та ефективність охолодження цілком її виправдовує''

можно каждый 3 года менять арктик и гарантия будет 9 лет и ещё касарь останется :laugh: Воистину Асус делает вещи !
А ще можна 2 рази купити Corsair ELITE CAPELLIX XT, з сумарною гарантією на 10 років. :super:
deserteagle777
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

maksim2020: 18.07.2023 00:36
bes: 17.07.2023 11:42 ''У декого може виникнути й питання до вартості продукту, але шестирічна гарантія та ефективність охолодження цілком її виправдовує''

можно каждый 3 года менять арктик и гарантия будет 9 лет и ещё касарь останется :laugh: Воистину Асус делает вещи !
А ще можна 2 рази купити Corsair ELITE CAPELLIX XT, з сумарною гарантією на 10 років. :super:
або 3 з гаком рази Liquid Freezer 420 :laugh:
спойлер
https://telemart.ua/products/arctic-liq ... uVEALw_wcB
Stray
Member

Сообщение

deserteagle777: 18.07.2023 02:32
maksim2020: 18.07.2023 00:36
А ще можна 2 рази купити Corsair ELITE CAPELLIX XT, з сумарною гарантією на 10 років. :super:
або 3 з гаком рази Liquid Freezer 420 :laugh:
спойлер
https://telemart.ua/products/arctic-liq ... uVEALw_wcB
ага, тільки 420 ще треба кудись запихнути :gigi:
Melofon
Member
Аватара пользователя
Откуда: Николаев

Сообщение

FANAT7: 17.07.2023 20:20 Радуйтесь, ща ее купят за 20, а через пару лет на барахолке ее тыщ за 6 урвать будет очень неплохо :idea:
Кому этот б/у хлам нужен будет за 6к? :lol:

Отправлено спустя 14 минут 17 секунд:
deserteagle777: 18.07.2023 02:32
maksim2020: 18.07.2023 00:36
А ще можна 2 рази купити Corsair ELITE CAPELLIX XT, з сумарною гарантією на 10 років. :super:
або 3 з гаком рази Liquid Freezer 420 :laugh:
спойлер
https://telemart.ua/products/arctic-liq ... uVEALw_wcB
Это конечно лучший вариант, дёшево и сердито, качество норм.
FANAT7
Member
Откуда: Kyiv

Сообщение

Melofon: 18.07.2023 07:37
FANAT7: 17.07.2023 20:20 Радуйтесь, ща ее купят за 20, а через пару лет на барахолке ее тыщ за 6 урвать будет очень неплохо :idea:
Кому этот б/у хлам нужен будет за 6к? :lol:

Отправлено спустя 14 минут 17 секунд:
deserteagle777: 18.07.2023 02:32

або 3 з гаком рази Liquid Freezer 420 :laugh:
спойлер
https://telemart.ua/products/arctic-liq ... uVEALw_wcB
Это конечно лучший вариант, дёшево и сердито, качество норм.
Серьезно? А то, что кракены 280мм 3-4 летние до сих пор по 3-4к продают - это не хлам? Так он и не стоил 20к никогда. А 360 по 7-8, которым тоже не один год - это тоже не хлам?

За 20к она мало кому нужна, а за 6к ее пол форума бы взяло
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

FANAT7: 18.07.2023 09:41 За 20к она мало кому нужна, а за 6к ее пол форума бы взяло
Зараз би взяти СВО 6ти літньої давності в якої вже 100% "ушатані" вентилі, та й помпа своє, швидше за все, вже відпрацювала по ціні нового арктика на 6ти літній гарантії.
Ответить