Попередні специфікації чипів Intel Core 14-го покоління для настільних ПК

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Denis_Ruban
Junior
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

kalakawa
70 фпс в TLoU та cp77 якось не ок
_______________________________
Я не геймер, не цікаво мені все це. Тому й начхати мені на ті fps. По моїх відеокартах в описі профілю це помітно ))

Залізо також й для фізично-математичних задач використовують, і там також актуальна фраза "overlock".
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Denis_Ruban: 12.07.2023 17:10 kalakawa
70 фпс в TLoU та cp77 якось не ок
_______________________________
Я не геймер, не цікаво мені все це. Тому й начхати мені на ті fps. По моїх відеокартах в описі профілю це помітно ))

Залізо також й для фізично-математичних задач використовують, і там також актуальна фраза "overlock".
Тоді питання апгрейду має буде ще наболівшою ніж у геймерів, бо цп сильно виросли в ширину , що на паралельних обрахунках відображається прямопропорційно
FastBullet
Member

Повідомлення

Ну наконец-то базовый 14400 стал 14 ядерным процессором)) Теперь за 150 долларов вполне себе классный процессор)) Core i3 на 6 ядер просто бюджет как и должно было быть с самого начала с 12 поколения)))
Посмотрим что сможет АМД Ryzen 5 8600 (хотя я бы уже назвал его Ryzen 3). Потому что 7600 думаю точно не справится с Core i5 14400, в особенности при равной цене((

Отправлено спустя 1 минуту 7 секунд:
Главный минус - это никаких апгрейдов для Интела((( то есть 6+8 менять даже на 8+24 ну такое
Mike88
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

Захар Беркут: 12.07.2023 16:36
Mike88: 12.07.2023 15:49 i7-8700K став i3-14100 :lol:
Постривайте, ще побачимо Пентіум та Целерон з 8а ядрами та 16 потоками, це ж файно.
Навряд, можливо хіба що 2я/4п селерон і 4я/4п пеньок, знаючи жадібність Інтелу....)
Alexaxa
Junior
Звідки: Киев

Повідомлення

i3 топчик
Denis_Ruban
Junior
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

kalakawa
Тоді питання апгрейду має буде ще наболівшою ніж у геймерів, бо цп сильно виросли в ширину , що на паралельних обрахунках відображається прямопропорційно
__________________________________________________________________________________________
Цілком можливо, для когось, не сперичатимусь.
У моєму випадку - достатньо, так як нереально зробити ще більше проектів, щоб потребувалось ще потужніше залізо. Є ще звіти, переговири, верифікації та ін. речі, окрім "голих" розрахунків. А є ще оптимізація моделі розробником, що найкрутіше. Залізо залізом, але важливіше, що можеш ти...

Як би там не було, технологічний прогрес таки є, хоч і не такий як хотілось. І когось да задовільнити він може. Такого в часи windows 95 я не міг сказати, тоді не зависиння компа на протязі декількох годин було дивом.

Якось так, не все так погано - ось і моя філософія B-)
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Mike88: 12.07.2023 17:22
Захар Беркут: 12.07.2023 16:36
Постривайте, ще побачимо Пентіум та Целерон з 8а ядрами та 16 потоками, це ж файно.
Навряд, можливо хіба що 2я/4п селерон і 4я/4п пеньок, знаючи жадібність Інтелу....)
Мені так вже відповідали кілька років тому - "ніколи не буде і3 6/12", даю 101% будуть Пентіуми 8/16, спочатку 8/16 і3 ну а потім до Пентіумів дійде.
LevkoMorj
Member

Повідомлення

14100 уровня 12600 ? Недурно
Востаннє редагувалось 12.07.2023 17:50 користувачем LevkoMorj, всього редагувалось 1 раз.
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

До-речі АМД також час р3 робити 6 ядерними, а р5 8и, р7 10-12 ядер, а р9 16.
MetalistForever
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Я так понял : готовтесь выкидывать AIO ( любую ) и ставить Кастом везде .

P.S. Будет очень гарячо
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Чекаю 14900KS та DLVR. А ще 600 ват у споживанні у avx інструкцій на справжньому розгоні.
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kashtan: 12.07.2023 18:20 Чекаю 14900KS та DLVR. А ще 600 ват у споживанні у avx інструкцій на справжньому розгоні.
Треба так - споживання відеокарти 2кВт, процесора 1кВт, іншого 2кВт, того 5кВт+ блок живлення, опалення вбудовується одразу в контур охолодження до радіаторів. Чого ото дрібницями займатись, одразу все для людей с турботою.
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

MetalistForever: 12.07.2023 18:10 Я так понял : готовтесь выкидывать AIO ( любую ) и ставить Кастом везде .

P.S. Будет очень гарячо
Я спеціально підготував одну AiO - буде потужніша за більшість кастомів у тепловідвенні, арктік 420 але із додатковими трьома вентиляторами у пулл. Думав про Алфакул T38 - але там вентилятори сток кепськi.
_nevermind
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Kashtan: 12.07.2023 18:40

Я спеціально підготував одну AiO - буде потужніша за більшість кастомів у тепловідвенні, арктік 420 але із додатковими трьома вентиляторами у пулл. Думав про Алфакул T38 - але там вентилятори сток кепськi.
Это в какой корпус ты это впихнул?
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

_nevermind: 12.07.2023 19:12
Kashtan: 12.07.2023 18:40

Я спеціально підготував одну AiO - буде потужніша за більшість кастомів у тепловідвенні, арктік 420 але із додатковими трьома вентиляторами у пулл. Думав про Алфакул T38 - але там вентилятори сток кепськi.
Это в какой корпус ты это впихнул?
Ні в який поки що, лише вчора досверлив отвори у кріпленні для сокету АМД, дуже тверда сталь, три сверла затупив і одне зламав за 5 отворів.
Є Х9 Термалтейк - але він не для таких мікролітражок мною планувався.
Взагалі планувався цей AiO як зовнішній радіатор під стару систему, а там перейде у майбутньому на щось актуальніше.
fuksa
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Denis_Ruban: 12.07.2023 17:10 Я не геймер, не цікаво мені все це. Тому й начхати мені на ті fps. По моїх відеокартах в описі профілю це помітно ))

Залізо також й для фізично-математичних задач використовують, і там також актуальна фраза "overlock".
уверены, что для математических задач не пришло время стать быстрее?
спойлер
Зображення
Shaolin_Style
Member
Аватар користувача
Звідки: Wakanda

Повідомлення

_nevermind: 12.07.2023 19:12
Kashtan: 12.07.2023 18:40

Я спеціально підготував одну AiO - буде потужніша за більшість кастомів у тепловідвенні, арктік 420 але із додатковими трьома вентиляторами у пулл. Думав про Алфакул T38 - але там вентилятори сток кепськi.
Это в какой корпус ты это впихнул?
в дипкул макуб 550 встала
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Gelonyrum: 12.07.2023 14:39 i5 14400 виглядає цікаво з 14 ядрами, питання тепер за ціною)
це просто старий добрий i5 з чотирьома ядрами, якому пришили 10 додаткових ядер)
+Felix+
Member
Аватар користувача
Звідки: TheМля

Повідомлення

Так так так, i7 по ціні i5? Цікаво цікаво.
Але думаю їм частоти поріжуть, щоб не повністю злити попередників.

Відправлено через 11 хвилин 29 секунд:
Жаль нема 14350К з 6+4))
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

Denis_Ruban: 12.07.2023 17:10Залізо також й для фізично-математичних задач використовують, і там також актуальна фраза "overlock".
Бачу, що пан трошечки шиє. Гарна справа!

Зображення
Відповісти