Флудилка (часть 4)

Куратор темы: Sanьka
Разговоры обо всем
Закрыто
Автор
Сообщение
Sanьka
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Продолжение флудилки
конец прошлой темы viewtopic.php?f=16&t=243238&start=7020

В данной теме действуют правила аналогично остальным.
В т.ч. запрещено :
1. Обсуждение политики
2. Торговля во всех ее проявлениях
3. Обсуждение и Пропаганда наркотиков, алкоголя, азартных игр!!! и т.п.

Ну понеслась....
Последний раз редактировалось Sanьka 30.05.2021 23:24, всего редактировалось 3 раза.
murzik
Member

Сообщение

чи варто шукати б\у кондиціонер (щоб працював на обігрів при -15 чи нижче) і наскільки це раціонально? чи тільки новий?
Dark-seer
Member
Аватара пользователя
Откуда: Deutschland

Сообщение

murzik: 08.08.2021 15:12 чи варто шукати б\у кондиціонер (щоб працював на обігрів при -15 чи нижче) і наскільки це раціонально? чи тільки новий?
только новый, инвертор разумеется
wow_w
Member
Аватара пользователя
Откуда: Львів

Сообщение

зайдіть в тему про майнінг там розкажуть чим можна обігрітись :lol:
murzik
Member

Сообщение

wow_w
я тупий для майнинга
а так компьютер за декілька годин дає +1 градус :up:
odessitmws
Member
Аватара пользователя
Откуда: Воля або смерть🇺🇦

Сообщение

murzik
глупости скачать прогу найсхеш и нажать на кнопку бабло :D бонусом убивает на корню сырость
я уже так 21к снял с вк за 9к
unlnu
Member
Аватара пользователя

Сообщение

кондер не используют на обогрев... предел -5... для отопления инветор или электробатарея...
murzik
Member

Сообщение

unlnu
ну залежить від моделі кондиціонера. якщо в паспорті вказано "обігрів до -15 а тоі нижче", значить повинно працювати
unlnu
Member
Аватара пользователя

Сообщение

murzik
не знаю... я давно брал кондик и мне человек, который ими больше 15 лет занимается, сказал не верить всему что пишут... я склонен ему верить. да и для обогрева реально батареи нужны, а не конвекторы по типу кондика, воздух они сушат будь здоров... еще потом увлажнитель воздуха отдельно брать, ну такое...
DarkJoney
Member
Аватара пользователя

Сообщение

murzik
Бери новый инвертор и не парься. я сейчас на 2 квартиры в том и этом году поставил самый дешевый, инверторный Самурай, так работает даже лучше возрастного Митсубиши дома.

Всю ту зиму самураем топили, никаких проблем. Мне два чела с кондишенами говорили, что обычными выше 0 только можно топить, а инверторами можно.
wow_w
Member
Аватара пользователя
Откуда: Львів

Сообщение

Якщо вже точно, то дійсно є моделі які розраховані на роботу до -15, наприклад у нас на роботі бухгалетрія мерзне то їй поставили Neoclima Therminator 9серії. Тут вже залишається тільки питання ефективності на практиці.
_clawfinger_
Member
Откуда: З берегів Дніпра

Сообщение

Заходиш на головну... а там тема:
Защитная маска с RGB-подсветкой Razer Zephyr выйдет в следующем квартале й 80 коментарів :insane:
Зато огляду нових проців нема, звісно можна піти в ютуб, та на інші сайти почитати. Але це ж сайт оверів й тут.. нема оглядів на нові процесори. Зато є новина про маску. :insane:
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

_clawfinger_
Ой, а вони так прям треба? Стара графіка вега, абсолютно ідентична попереднім, і покоцані ядра зен3, котрі не роблять ніякої погоди настільки слабкій графіці хоч які покращення в них не завозь. Результат без розгонів, очікувано, однаковий з попереднім поколінням
спойлер
Изображение
зато тепер за подвійну ціну :up:
mumu
Member
Аватара пользователя
Откуда: Житомир

Сообщение

_clawfinger_,
уже всі закордонні редакції та оглядачі своє опублікували, а в Україні навіть розетка(яка перша виставила пропозицію з ціною) мовчить.
АМД зажмотилась дати проц на огляд, а свої витрачати, мабуть, мало хто хоче.
Стало ясно одне: геймерам вони нецікаві, бо igpu слабка, малопомітний прогрес з 4650G/4750G, які продавались суттєво дешевше. А тим, кому більш цікава саме процесорна потужність, краще взяти 10700.
огляд Optimum Tech
_clawfinger_
Member
Откуда: З берегів Дніпра

Сообщение

Scoffer
В принципі це так. Проте мені цікаво дочекатися огляду Юри, він би продемонстрував наскільки краще став контролер пам'яті в нових АПУ. Й потім він обіцяв тести нових апу, на платі топовій платі МСІ. У мене була дурнувата ідея купити таку плату, топовий апу й хорошу раму, яку потім гнав би на максимум, наскільки це можливо. Проте я вчасно зупинився й передумав. А цей огляд би показав би, наскільки ця ідея була безглуздою.

Ціна не подвійна, я брав 4750G за 10К, просто нічого вибирати було, хотів 4650G але їх привозили буквально декілька штук й вони розліталися в момент. Зараз вже на хотлайні 5700 вже трошки більше 12К, а не 14-15К як з спочатку були.
А 5600 ціни взагалі неадекватні.

Відправлено через 7 хвилин 24 секунди:
mumu: 09.08.2021 10:19АМД зажмотилась дати проц на огляд, а свої витрачати, мабуть, мало хто хоче.
Стало ясно одне: геймерам вони нецікаві, бо igpu слабка, малопомітний прогрес з 4650G/4750G, які продавались суттєво дешевше.
Мабуть так й є
WakeMe
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

_clawfinger_
У меня была rx560 4гб, это думаю примерно уровень апу этого. Годится только для очень старых игр и не требовательных онлайн теребонек. Играть во что-то новое не возможно. Ото разве что тебе проц надо с ядрами для чего-то в минимальном корпусе без видухи кино смотреть и в какой-то вов раз в неделю играть. Непонятно кто вообще придумал что эти апу для гейминга.
_clawfinger_
Member
Откуда: З берегів Дніпра

Сообщение

mumu: 09.08.2021 10:19А тим, кому більш цікава саме процесорна потужність, краще взяти 10700.
Без відеокарти пічки інтела взагалі не цікаві, а на фоні нових вимог до блоків, навіть дивитися в ту сторону не хочу.

По правді кажучи, я вже все зібрав, просто пам'ять брав на амазоні, а з комплекту одна планка виявилась неробочою, тож комплект поїхав по гарантії назад, тепер чекаю заміну...
Моя збірка:
ASRock Deskmini X300
процесор 4750G
пам'ять: Crucial Ballistix 3200 MHz DDR4 DRAM Laptop Gaming Memory Kit 32GB (16GBx2) CL16 BL2K16G32C16S4B

Відправлено через 51 секунду:
WakeMe: 09.08.2021 10:36Ото разве что тебе проц надо с ядрами для чего-то в минимальном корпусе без видухи кино смотреть и в какой-то вов раз в неделю играть.
От саме це й зробив.
mumu
Member
Аватара пользователя
Откуда: Житомир

Сообщение

_clawfinger_,
Я хотів 4650 взяти, але вирішив, раптом через 2 місяці кращі випустять в десь ту ж ціну, міняти не захочу, почекаю ще. Почекав :gigi:
Інтел встройки малувато буде, а на 5600G жаба душить стільки платити, 5300G закрити цінову нішу вони ще не пустили в продаж. 3400G оверпрайс, на мій погляд. може 4300G візьму.
_clawfinger_
Member
Откуда: З берегів Дніпра

Сообщение

mumu: 09.08.2021 10:45Я хотів 4650 взяти, але вирішив, раптом через 2 місяці кращі випустять в десь ту ж ціну, міняти не захочу, почекаю ще. Почекав :gigi:
Інтел встройки малувато буде, а на 5600G жаба душить стільки платити, 5300G закрити цінову нішу вони ще не пустили в продаж. 3400G оверпрайс, на мій погляд. може 4300G візьму.
Ага, ото й в мене такі ж роздуми були... :laugh:
Sanьka
Member
Аватара пользователя

Сообщение

mumu: 09.08.2021 10:19 А тим, кому більш цікава саме процесорна потужність, краще взяти 10700.
процессорная мощность в плане потребления? Тогда да, 10700 интересней :gigi:

Отправлено спустя 1 минуту 55 секунд:
WakeMe: 09.08.2021 10:36е требовательных онлайн теребонек.
внезапно этот уровень покрывает большинство запросов.
Глупо сидеть на форуме ПК гиков и думать что средние по палате требования юзеров этого форума являются средними вообще.
WakeMe
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

Sanьka
Эти средние по палате юзеры обычно имеют весь пк за 10к, только один проц за эту сумму им мало интересен.
Закрыто