Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Відповісти
Автор
Повідомлення
Cirax
Member
Звідки: Киев

Повідомлення

snapdragon999: 07.10.2024 23:08
leif: 07.10.2024 22:50
а скинь, плз, на підставі якого порівняння особисто ти зробив такі висновки. аж цікаво.
Полно обзоров на том же ютуб.Зум всего 3 кратный та твоём айфоне за такие бабки, да и по детализации тоже проигрывает самсунгу, если на 200мп снять. :laugh:
Вообще-то, наилучшие фотографии s24ultra делает в разрешении 12Мп. По простой причине, работает 16-in-1 pixel binning.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999: 08.10.2024 05:04Это конечно, ПО отстаёт тут никто не спорит, но уже как бы все китайцы ставят камеры с AI, он обучается постепенно, усовершенствуеться и физически если сенсор больше, это тоже большое преимущество. 1" против 1/1,3" в iphone в основной камере например.Даже в сяо 13 ультра, который вышел год назад как и твой 15 айфон, уже ставили дюймовый сенсор, а айфон пожлобился за тот ценник.И в этом году в 16 pro max тоже самое 1/1,3",ничего не поменялось, тот же сенсор практически
Почему это жлобье не может поставить lyt 900 за те огромные бабки что он стоит?
що саме там стоїть абсолютно не важливо і мені і абсолютній більшості покупців, ти це розумієш? важливий тільки фінальний результат.

так шо там, відео буде? загубився в своїй історії переглядів на ютубі і не можеш знайти відео, в якому особисто ти побачив як с24ультра вкладає на лопатки і оце от все, що ти заявляв трохи вище?

Відправлено через 2 хвилини 19 секунд:
kurdas: 08.10.2024 11:03ну да поучи эпл бизнесом заниматься
він такий, він може :lol: зачекай, зараз буде коронка про зарядку і чохол за 40 гривень в комплекті :)
JKrl
Member

Повідомлення

Самсунг имеет миллион мелких нюансов которые делают фото экспириенс невыносимым
Шаттер спид первый и главный. Несмотря на свою флагманскую мощь он совершенно отвратительно работает с движущимися предметами, особенно в темноте/сложном освещении в помещении. Под это определение идеально попадают дети, кстати.
Вивид профиль немного потушили в 24, но на мой вкус все равно мусор.
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

leif: 08.10.2024 16:51
він такий, він може :lol: зачекай, зараз буде коронка про зарядку і чохол за 40 гривень в комплекті :)
Я не хочу вам доказывать землевращение, для меня эта алчная контора никогда не будет авторитетом в плане ведения бизнеса :laugh:
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999
Чому? Мета бізнесу це шо? Отримання прибутку і бажано на дистанції. У купертиновців з цим все в порядку, чи не так? є чому повчитись. Ну але то вже справа особиста.

Тобі китайці подобаються? Ті, що на підсосі у кпк дотаціях з китайського бюджету бізнес ведуть? Чи рабську працю уйгурів з концтаборів таборів перевиховання використовують.

Ну це потужно, канєш. Набагато краще.
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

leif: 08.10.2024 21:21 snapdragon999
Чому? Мета бізнесу це шо? Отримання прибутку і бажано на дистанції. У купертиновців з цим все в порядку, чи не так? є чому повчитись. Ну але то вже справа особиста.

Тобі китайці подобаються? Ті, що на підсосі у кпк дотаціях з китайського бюджету бізнес ведуть? Чи рабську працю уйгурів з концтаборів таборів перевиховання використовують.

Ну це потужно, канєш. Набагато краще.
Мне абсолютно все равно кто китайцы или маланцы, главное чтоб мне было выгодно, а не только им.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999
Ну я вважаю, що айфон я купив вельми вигідно, грошей своїх коштує.

Це ж суб'єктивна категорія, правда? Для кожного будуть різні критерії, що вигідно, а що ні. Хтось камеру шукає, хтось потужний сок, якість збірки, хтось екосистему, тут все досить специфічно.

Відправлено через 2 хвилини 28 секунд:
Так де відео, де самсунг кладе на лопатки? Ти шо зливаєшся з цієї теми? Ну що ж ти так? :( :( :(
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

leif: 08.10.2024 21:36 snapdragon999
Ну я вважаю, що айфон я купив вельми вигідно, грошей своїх коштує.

Це ж суб'єктивна категорія, правда? Для кожного будуть різні критерії, що вигідно, а що ні. Хтось камеру шукає, хтось потужний сок, якість збірки, хтось екосистему, тут все досить специфічно.

Відправлено через 2 хвилини 28 секунд:
Так де відео, де самсунг кладе на лопатки? Ти шо зливаєшся з цієї теми? Ну що ж ти так? :( :( :(
Ты выгодно, за 60 с чем то штук?))
Выгодно это когда realme gt6 за 375$ и не попал на растаможку :laugh:
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999
За 64 по курсу 36,6 ;)

Я в кажу, у кожного своє уявлення про вигоду від покупки. Комусь вигідно, коли в смартфоні максимально крута камера за мінімум грошей, а комусь що зарядка і чохол в комплекті. Ну це ж ніби не така складна конструкція, що тут не ясно?
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

leif: 08.10.2024 21:53 snapdragon999
За 64 по курсу 36,6 ;)

Я в кажу, у кожного своє уявлення про вигоду від покупки. Комусь вигідно, коли в смартфоні максимально крута камера за мінімум грошей, а комусь що зарядка і чохол в комплекті. Ну це ж ніби не така складна конструкція, що тут не ясно?
Звичайно :laugh:
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999
Ну от давай прикинемо. якщо мені 20 років і я хочу на дівок в своїй марштурці Київ-Малин справляти враження перспективного хлопця, чи буде мені вигідно купити салямі?

зовсім ні, адже кожна дівка в маршрутці знає, що єдиний успєшний успєх це айфон. який там у мене снеп, останній чи ні, і чи був чохол в комплекті, дівкам то все пофігу. купив айфон = дівки зацікавлені, підуть на побачення. купив шейхофон = дівки пішли на свідуху з моїм другом Владіком, бо у нього айфон.

що вигідніше? так отож.

Відправлено через 48 секунд:
snapdragon999: 07.10.2024 23:27Найду скину
ну ти хоч пошукав? скажи чесно.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999
шо таке, у тебе закінчився ентузіазм на холівор китайфон vs айфон? видохся? буває
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

snapdragon999: 08.10.2024 22:23не интересно общаться
:weep: :weep:

от скинув би відео, в якому ти побачив "укладання на лопатки", було б цікавіше. а так знову почав своє єдиноправильне бачення вигідних покупок просувати. на що ти розраховував у відповідь? що всі погодяться? ну ти наївний :laugh:
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Повертаючись до теми з деякими брікнутими iPad на m4 після оновлення до iPadOS 18.0, через два з половиною тижні вийшов фікс цієї проблеми з релізом iPadOS 18.0.1.
А тепер повертаємося до фанатів смартфонів від леново мото:
moto edge 50 pro - початок продажів в середині квітня 2024, при наявних проблемах з камерою і перфомансом досі не отримав жодного апдейту, окрім патчів безпеки.
moto edge 40/40 pro - відвал esim та перегрів після оновлення на 14 андроїд
moto edge 40 neo - проблеми з мережею
moto edge 30 - зі свіжим оновленням може зʼявитися зелена полоса на екрані
Оце я розумію рівень софтверної підтримки, з таким відношенням дійсно можна «оновлювати» і заявлені 5 років чи скіко там леново наобіцяли нефанатам. І взагалі, кому та підтримка потрібна, головне щоб не тензор всередині, як то кажуть поціновувачі китайських топчиків :lol:
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

7mindfields: 09.10.2024 04:24 І взагалі, кому та підтримка потрібна, головне щоб не тензор всередині, як то кажуть поціновувачі китайських топчиків :lol:
Мой gt6 вышел в июне и вот уже за это время получил 4 обновы. Ни одного косяка сейчас нету, а те что были мелкие и несущественные. Проблемы могут быть только у тех, кто перенёс с другого телефона хлам. Кто с 0 настроил все отлично. Китайцы китайцам рознь.
И если взять посмотреть ветку каких то самсунгов или пикселей, то у моего ещё меньше проблем всяких возникает.
Очень классная стабильная прошивка и оболочка, сяо и мото отстают сто пудов.

А мото я никогда и не рассматривал для себя. Что оболочка голая босая, что постоянно какие то баги, которые не исправляют подолгу. Или ценник космический или железо дешманское. За что там платить столько бред. За имя моторола :laugh:

Отправлено спустя 28 минут 6 секунд:
leif: 08.10.2024 22:25
snapdragon999: 08.10.2024 22:23не интересно общаться
:weep: :weep:

от скинув би відео, в якому ти побачив "укладання на лопатки", було б цікавіше. а так знову почав своє єдиноправильне бачення вигідних покупок просувати. на що ти розраховував у відповідь? що всі погодяться? ну ти наївний :laugh:
Ну хорошо, пересмотрел еще раз несколько обзоров. Как тут уже сказали в чем то Самсунг выигрывает, в чем то айфон. Такого чтоб полностью самсунг в сухую выигрывал, нету. И в основном хейтят айфоны из тех мест, где он нормально полноценно не работает из-за санкций. По видео айфон лучше тут даже нечего говорить.Но люди покупают не только из-за камер, есть и другие критерии, кому тот ios не заходит и самсунг более приятен.

Вот например взять меня, мне важны такие функции как клонирование приложений, причём всех, не только месенджеров, потом запись звонков, блокировка спама и нежелательных звонков,с широким функционалом. Потом некоторые приложения у меня куплены, некоторые можно скачать на шару премиум версии, которые постоянно обновляют, 2 клика скачал, установил .Музыку lossless можно качать прямо с торентов. Мне не нужно покупать какие то тиндалы и через впн их юзать.Всякого рода платные подписки на приложения и сервисы я не приемлю.
Макс что я могу купить это YT premium за 100 грн месяц и то потому что в yt music больше битрейт в премиум версия, так бы и дальше юзал :laugh:

Потом я могу что-то скачивать и пользоваться месенджерами и звонить и что угодно, загрузка не останавливается и не отваливаеться. Есть ещё там кучу ньюансов, которые тут можно перечислять часами. Так что какая бы там ни была камера, толку с того срайфона, если он для меня никакой.

Ну купил ты его за 64 куска,цена трех моих телефонов, а толку с того, одной камерой сыт не будешь как говориться. Купить ради понтов и мириться с компромиссами. Спасибо не надо.
За эти деньги если покупать, то все должно устраивает и иметь то что тебе важно, а не то что тебе подсунули и навязали.То есть это такие устройства для терпил, которых подсадили на данные гаджеты и постепенно доят с них деньги не дав свободы выбора.
Нравиться, будь ласка, приноси выторги корпорациям. А они будут придумывать как ещё срубить бабла, а ты так и будешь им подмахивать и хвалиться какие они крутые бизнесмены))
Да, они крутые, а вы то кто :laugh:
wolf359
Junior
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

snapdragon999: Потом некоторые приложения у меня куплены, некоторые можно скачать на шару премиум версии, которые постоянно обновляют, 2 клика скачал, установил .Музыку lossless можно качать прямо с торентов
В 2024 заявляти таке має бути соромно. Ну, але що візьмеш з любителів китайського неосовку і його продукції.

Бажаю, щоб за Вашу роботу також не платили, бо комусь щось не подобається
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

wolf359: 09.10.2024 10:03
snapdragon999: Потом некоторые приложения у меня куплены, некоторые можно скачать на шару премиум версии, которые постоянно обновляют, 2 клика скачал, установил .Музыку lossless можно качать прямо с торентов
В 2024 заявляти таке має бути соромно. Ну, але що візьмеш з любителів китайського неосовку і його продукції.

Бажаю, щоб за Вашу роботу також не платили, бо комусь щось не подобається
ой,не плачь :laugh: Соромно это когда последние штаны ради телефона снимаешь.Если все покупать,то поломаеться кровать :laugh:
Востаннє редагувалось 09.10.2024 10:18 користувачем snapdragon999, всього редагувалось 1 раз.
sselesnes
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

wolf359 lossless кастом, знятий з вініла ріп 24/192 купити LOL, але звісно є багато звичайних flac, які ріпнули з spotify/dizer - то вже кому як зручніше. Мені зручніше 150грн youtube family
Востаннє редагувалось 09.10.2024 10:22 користувачем sselesnes, всього редагувалось 1 раз.
snapdragon999
Member
Звідки: UA

Повідомлення

wolf359: 09.10.2024 10:03 е що візьмеш з любителів китайського неосовку
причем тут это ? мы за гаджеты говорим ,а не политику .Если подгорает иди на другие форумы где то обсуждаеться.Или ты тоже с обидой на весь мир?
wolf359
Junior
Аватар користувача
Звідки: Kyiv

Повідомлення

sselesnes: 09.10.2024 10:15 wolf359 lossless кастом, знятий з вініла ріп 24/192 купити LOL, але звісно є багато звичайних flac, які ріпнули з spotify/dizer - то вже кому як зручніше. Мені зручніше 150грн youtube family
Скачати lossless кастом і слухати його на realme gt6 LOL
Відповісти