Yumax:надійніша установка
Ну це навряд.
Бекплейт у залмана в багато разів жорсткіший, притискання буде набагато сильніше і без прогинання плати, на відміну від вашого Блейда.
Про ефективність не скажу, оскільки Блейда в мене не було, але ефективність Залмана просто на висоті, враховуючи його вартість.
Крім того, при орієнтації Блейда трубками вздовж кристала Sandy Bridge, крайні трубки будуть брати дуже малу участь в охолодженні. У Перформи мідна підошва розподілить тепловий потік краще, за рахунок чого в даному випадку Перформа може виявитись навіть кращою від Блейда.
А щодо тиші, то жоден з цих кулерів не можна вважати прийнятним. Стандартну вертушку треба міняти в обох. Я, наприклад, на перформу поставив Be Quiet! Silent Wings USC 120 PWM - працює дуже тихо (тихше від Thermalright TY-140, які виявились далеко не такими класними, як їх розхвалили в оглядах (принаймні, на обертах вище 850-900/хв)).