Новини
Останні статті і огляди
Флудилка (часть 3)
-
Sanьka
Member
Продолжение флудилки
начало viewtopic.php?f=16&t=225508
В данной теме действуют правила аналогично остальным.
В т.ч. запрещено :
1. Обсуждение политики
2. Торговля во всех ее проявлениях
3. Пропаганда наркотиков, алкоголя!!! и т.п.
Ну понеслась....
начало viewtopic.php?f=16&t=225508
В данной теме действуют правила аналогично остальным.
В т.ч. запрещено :
1. Обсуждение политики
2. Торговля во всех ее проявлениях
3. Пропаганда наркотиков, алкоголя!!! и т.п.
Ну понеслась....
-
Scoffer
Member
_clawfinger_
Я не вірую в нескінчені рости капіталізацій при нескінченій заливкі бабосів. Баланс настільки хрупкий, що спровокувати паніку може що завгодно. Якийсь умовний Маск з бодуна не той твіт випише, і поїхало.
Відправлено через 5 хвилини 1 секунду:
От уяви, прокидається такий маск, або ще краще кук під препаратами, і починає гнобити чорних трансгендерів в соцмережах. Капіталізація компанії з трильйона різко стає нулем за лічені години. А далі по накатаній всі контрагенти, контрагенти контрагентів. Ну ти зрозумів
Я не вірую в нескінчені рости капіталізацій при нескінченій заливкі бабосів. Баланс настільки хрупкий, що спровокувати паніку може що завгодно. Якийсь умовний Маск з бодуна не той твіт випише, і поїхало.
Відправлено через 5 хвилини 1 секунду:
От уяви, прокидається такий маск, або ще краще кук під препаратами, і починає гнобити чорних трансгендерів в соцмережах. Капіталізація компанії з трильйона різко стає нулем за лічені години. А далі по накатаній всі контрагенти, контрагенти контрагентів. Ну ти зрозумів
-
leif
Member
цікава стаття, думаю, що рано чи пізно провідні держави будуть змушені переглянути самі глибинні засади монетарної і фіскальної політик. тих, що працюють зараз і провокують накачку грошима і актуальний патерн "розвитку" економіки. от тоді крах і станеться, але поки що на горизонті цього немає, можна запасатись попкорном і пробувати самому нажитись на всій цій двіжусі.
тим не менш, соціальне невдоволення наростає все активніше, OWS і reddit-іневестиційні флешмоби можуть здатися легкою прогулянкою в порівнянні з тим що нас чекає попереду.
тим не менш, соціальне невдоволення наростає все активніше, OWS і reddit-іневестиційні флешмоби можуть здатися легкою прогулянкою в порівнянні з тим що нас чекає попереду.
-
_clawfinger_
Member
- Звідки: З берегів Дніпра
Scoffer може бути, дуже навіть цілком.
Або якась політична криза призведе до ланцюгової реакції падіння всіх ринків.
До речі щодо ірраціональності ринків.
Є такий індекс, називається VIX він відповідає за волатильність ринків. Так от раніше було, коли показник цього індексу доходить 25-30 це вже паніка, а зараз це норма.
https://finviz.com/futures_charts.ashx?t=VX&p=w1
Зверни увагу на період коли почалась пандемія.
От так само й індекси раніше доу була одна норма, тепер інша.
Відправлено через 1 хвилину 27 секунди:
Або якась політична криза призведе до ланцюгової реакції падіння всіх ринків.
До речі щодо ірраціональності ринків.
Є такий індекс, називається VIX він відповідає за волатильність ринків. Так от раніше було, коли показник цього індексу доходить 25-30 це вже паніка, а зараз це норма.
https://finviz.com/futures_charts.ashx?t=VX&p=w1
Зверни увагу на період коли почалась пандемія.
От так само й індекси раніше доу була одна норма, тепер інша.
Відправлено через 1 хвилину 27 секунди:
Так зрозумівScoffer:От уяви, прокидається такий маск, або ще краще кук під препаратами, і починає гнобити чорних трансгендерів в соцмережах. Капіталізація компанії з трильйона різко стає нулем за лічені години. А далі по накатаній всі контрагенти, контрагенти контрагентів. Ну ти зрозумів
-
leif
Member
скоріше соціально-політична. в штатах відсоток упоротих, хто хоче "комунізм і як в чічічіпі" вже досяг загрозливих масштабів і перспективи лівого руху зараз ще ліпші намалювались._clawfinger_:якась політична криза
-
_clawfinger_
Member
- Звідки: З берегів Дніпра
Скоріше трансгендери загноблять Єпл, ніж регулятори змінять політику.leif: думаю, що рано чи пізно провідні держави будуть змушені переглянути самі глибинні засади монетарної і фіскальної політик. тих, що працюють зараз і провокують накачку грошима і актуальний патерн "розвитку" економіки. от тоді крах і станеться, але поки що на горизонті цього немає
Це так й залишиться забавою для фондового ринку, яка не буде мати ніякого реального ефекту. Таке трапляється постійно на ринку, тільки обставини й учасники міняються. Це вічне, як й сам ринок. Гадаю що одне без іншого не може існувати.leif:тим не менш, соціальне невдоволення наростає все активніше, OWS і reddit-іневестиційні флешмоби можуть здатися легкою прогулянкою в порівнянні з тим що нас чекає попереду.
Я не заперечую, що криза є, вона й не припинялася. З того часу як це призвело до банкрутства Леман Бразерс, тими ж сміттєвими деривативами. Просто зараз регулятори накачують й накачують баблом, перекладаючи проблему на потім, та надіючись на авось. Ось тому вони точно не будуть ламати цю модель, адже вона в їхньому розумінні "працює", то навіщо туди лізти?
Відправлено через 2 хвилини 3 секунди:
Є така проблема, й не тільки в Штатах.leif:скоріше соціально-політична. в штатах відсоток упоротих, хто хоче "комунізм і як в чічічіпі" вже досяг загрозливих масштабів і перспективи лівого руху зараз ще ліпші намалювались.
-
leif
Member
я думаю навпаки. трансегнедери і епл будуть існувати в гармонії поки не зникнуть або перше або друге_clawfinger_:Скоріше трансгендери загноблять Єпл
Захоплення капітолію і антиелітарна складова протестів BLM (вони далеко не тільки про расові приколи були) тобі не натякають наскільки крутіше подібні явища можуть стати у майбутньому? хто б міг таке передбачити рік тому? ніхто.
-
Scoffer
Member
leif:вийти з цього замкненого кола з нинішнім курсом економіки можна лише під тиском насильства
- спойлер

-
leif
Member
Scoffer

-
Scoffer
Member
Для нас це самий оптимальний варіант тому, що якщо там почнеться заворушка, то капітал буде тікати зі штатів а не в них 
-
leif
Member
fixed.Scoffer:коли там почнеться заворушка
а враховуючи кількість стволів на руках у населення в штатахі рівень накалу претензій одних соціальних груп до інших, заворуха там може видатись на славу. подивимось, можливо вистачить розуму у когось це все змінити до того як на черговий штурм капітолію\уолл стріту піде вже не просто натовп, а озброєні загони ідейних борців з бульбашковою капіталізацією тесла
-
_clawfinger_
Member
- Звідки: З берегів Дніпра
Взагалі-то десь рік тому якраз були подібні прогнози, прямо перед пандемією. Якщо чесно, не очікував що вони надто легко так відбудуться. Там більше істерії, ніж реальної підтримки й результат виборів це підтверджує, як би хто там не кричав про "кражу виборів".leif: Захоплення капітолію і антиелітарна складова протестів BLM (вони далеко не тільки про расові приколи були) тобі не натякають наскільки крутіше подібні явища можуть стати у майбутньому? хто б міг таке передбачити рік тому? ніхто.
На жаль в такому сценарії для нас нічого хорошого нема. Вони будуть тікати в Нову Зеландію й в подібні країни, щоб подалі. Це очевидно на прикладі той же пандемії.Scoffer:Для нас це самий оптимальний варіант тому, що якщо там почнеться заворушка, то капітал буде тікати зі штатів а не в них
ЗІ: Я тут в ред фракшн граю, Армагедон частина називається.
-
Scoffer
Member
_clawfinger_
Нічого гарного ні для кого не буде в будь-якому випадку. Просто цей варіант трішечки, мізерно краще
Нічого гарного ні для кого не буде в будь-якому випадку. Просто цей варіант трішечки, мізерно краще
-
leif
Member
може і були, я особисто не бачив ні таких прогнозів ні їхнього широкого обговорення. імхо, ніхто це всерйоз не розглядав і ніхто не був готовий, власне тому це все так сталось. про пандемію теж попереджали і прогнозували мало не 15 років тому. зараз вже звичайно ставлення до цього всього серйозне, і сценарії моделюються різні, але масштаби будь-якого явища важко передбачити напевне як і реакцію на заходи протидії._clawfinger_:подібні прогнози, прямо перед пандемією
-
Grinnie Jax
Member
- Звідки: Менск
Если Маск снова шутку про педофилов отмочит, акции упадут с обрыва. Потом снова будет накачивать.
-
DuckRider
Member
Илону вообще лучше свой рот закрытым держать, дольше будут думать, что он чего-то стоит, а не просто говорящая голова убыточного производителя электромобилей, спрос на которые был вызван льготным налогообложением, а таже владелец каких-то стремных стартапов с интернетом или космической промышленности, полностью обеспеченной правительством
-
Grinnie Jax
Member
- Звідки: Менск
DuckRider
Тут в Гонконге, такое ощущение, что каждый второй на Тесле
Тут в Гонконге, такое ощущение, что каждый второй на Тесле
-
Scoffer
Member
Grinnie Jax
Це не відміняє того факту, що за 2020 тесла отримала 700 лямів прибутку, з яких 1.6 лярда - перепродаж квот на повітря іншим компаніям. Тобто по результатам виробництва мінус мільярд. Квоти не вічні.
Це не відміняє того факту, що за 2020 тесла отримала 700 лямів прибутку, з яких 1.6 лярда - перепродаж квот на повітря іншим компаніям. Тобто по результатам виробництва мінус мільярд. Квоти не вічні.
-
Grinnie Jax
Member
- Звідки: Менск
Scoffer
я про всеобщий хайп. Не спорю, что это пузырь ещё тот.
я про всеобщий хайп. Не спорю, что это пузырь ещё тот.
-
Sanьka
Member
нене, микроты это про настройки больше. А я колупатся не хочу + АХ6000 в микротах появится лет этак через 10. Они же тормоза по внедрению новых технологий в массу.Dark-seer:норм роутеры - микротик
Отправлено спустя 1 минуту 9 секунд:
Все плюются на Туполинки, 50% плюется на Асусы, 50% плюется на китайщину вроде Сяоми/Хуавей. Но вроде как Кинетики и Линксисы нравятся всем.
Как вам https://hotline.ua/computer-besprovodno ... ys-mr9600/
-
quadrotony
Member
Tenda топ 