Выбор смартфона / коммуникатора

Смартфоны, планшеты, другие мобильные устройства и телекоммуникации
Відповісти
Автор
Повідомлення
JKrl
Member

Повідомлення

odessitmws: 12.05.2024 22:42
Donate: 12.05.2024 22:34що робить цей софт це підіймає якість, а не робить з телефону якість як на гуглі.
Софт отвечает за обработку, все остальное зависит от железа и в мото размер матрицы больше + объектив имеет больше светосилы, фазовый фокус, оптостаб у обоих в наличии
ок, вийдіть покурити та сфоткайте щось з руки на автоматі.
спойлер
Зображення
Artem_K
Member
Аватар користувача
Звідки: Все складно

Повідомлення

Ще 7а Пікселі є в МТА (десь 13,5 за JP та 14,2 за глобалку). Там же можно ними на стенді побавитися.
https://mta.ua/telefoni-ta-smartfoni/77 ... b-charcoal
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: Воля або смерть🇺🇦

Повідомлення

JKrl
Гугл камера в мото аналогично сделает кучу фоток и склеит их в одну... ничего удивительного вы этой фоткой не показали
JKrl
Member

Повідомлення

odessitmws: 12.05.2024 22:58 JKrl
Гугл камера в мото аналогично сделает кучу фоток и склеит их в одну... ничего удивительного вы этой фоткой не показали
ну так покажіть свою, я ж не багато прошу?
раз ми споримо за два конкретних телефона, якими володіємо.
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: Воля або смерть🇺🇦

Повідомлення

JKrl
Ну снимать нужно в одинаковых условиях, да и меня тут воинская часть ни одна лампа в округе не горит...
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

odessitmws: 12.05.2024 22:42
Donate: 12.05.2024 22:34що робить цей софт це підіймає якість, а не робить з телефону якість як на гуглі.
Софт отвечает за обработку, все остальное зависит от железа и в мото размер матрицы больше + объектив имеет больше светосилы, фазовый фокус, оптостаб у обоих в наличии
В тебе є ще ISP який займається сенсором... І навідь те що отримує модуль в RAW режимі вже пройшло деяку обробку...
спойлер
Зображення
спойлер
Зображення
Візьміть будь який смартфон високого классу наприклад якийсь самсунг S серії і побачите що в цілому як би ти не юзав gcam зробити фото якості самсунгу практично неможливо...

Є взагалі цикл відосів від одного гаврика. Але там в цілому все дійшло до того що цифри в цілому нічого не значать, так як робити якісь порівняння до великих камер взагалі не можливо :rotate:
спойлер
JKrl
Member

Повідомлення

odessitmws: 12.05.2024 23:07 JKrl
Ну снимать нужно в одинаковых условиях, да и меня тут воинская часть ни одна лампа в округе не горит...
можна і без ламп.
піксель знімає там де я не бачу взагалі нічого, хоч і поганенько з руки. це фіча флагманов ще з P20 pro.
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: Воля або смерть🇺🇦

Повідомлення

JKrl: 12.05.2024 23:10де я не бачу взагалі нічого
Аналогично...
Не вижу смысла даже грузить фото ибо скажешь что я слепой и света было достаточно
JKrl
Member

Повідомлення

odessitmws: 12.05.2024 23:23
JKrl: 12.05.2024 23:10де я не бачу взагалі нічого
Аналогично...
Не вижу смысла даже грузить фото ибо скажешь что я слепой и света было достаточно
ну ок, я іншого і не чікав.
денні то фото у вас є? чим більше трави тим краще.
спойлер
Зображення
odessitmws
Member
Аватар користувача
Звідки: Воля або смерть🇺🇦

Повідомлення

JKrl
Фотку удалил на всяк случай
Вот к примеру помещение в которое попадает свет через 5см щелку в двери... Светло как днём, при том что ночью под фонарем намного светлее чем в темной комнате
Востаннє редагувалось 12.05.2024 23:59 користувачем odessitmws, всього редагувалось 1 раз.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Artem_K: 12.05.2024 14:01Давно приглядаюсь до Пікселів, але від їх екранів болять очі, вони нічого у цьому плані не міняють, тому з ним не складається.
а 8ку пробував?
JKrl: 12.05.2024 21:21у пікселя ця вірогідність 90%, у самсунга та епплу 70%
це з яким айфоном у тебе так вийшло?
JKrl
Member

Повідомлення

leif: 12.05.2024 23:48
JKrl: 12.05.2024 21:21у пікселя ця вірогідність 90%, у самсунга та епплу 70%
це з яким айфоном у тебе так вийшло?
Останній шо тримал в руках - 12й.
відео питань нема, айфон без конкурентів.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

JKrl: 13.05.2024 00:01відео питань нема, айфон без конкурентів.
так, але і по фото "70% проти 90%" я не погоджуюсь зі свого досвіду з 8про та 15 про макс.

на мій погляд, ці камери в фото режимі в цілому одного рівня, десь краще один, десь другий. особисто мені камера айфону сподобалась трохи більше в середньому по лікарні.

цілком розумію, як і чому в цьому порівнянні комусь може бути більше довподоби піксель, але казати про беззаперечну перевагу камери якогось з цих двох телефонів точно зайве. моя думка суб'єктивна, але в інтернетах три мільйоні порівнянь камер останніх моделей пікселя і айфону, кожен може переконатись.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

The_Rusik: 12.05.2024 19:14 Donate
Мото эдж 40 брал за 14к в комфи.
Покажите мне за эти деньги пиксель в норм магазине типа алло или комфи.
По подвалам не шастаю, брать за бугром тоже не для меня.
Дайте ссылку, закажу, можно даже до 20к даже.
Як же хочеться взяти сміття за 14к, головне щоб гарантія була від комфі
Alex_Lord
Member

Повідомлення

JKrl: 12.05.2024 21:21
odessitmws: 12.05.2024 21:15 JKrl
Такие забавные фоточки для полных идиотов могут сгодится ибо на мото ИСО 2100 против 705 :lol:
И да как я уже сказал стоковая камера фото мылит все детали чуть больше чем полностью
дивиться, мені потрібен телефон для того, щоб його достати з кішені, нажати кнопку і отримати з великою вірогідністю нормальну фотку за 3 секунди макс.
для всього іншого є камера.
у пікселя ця вірогідність 90%, у самсунга та епплу 70%, у кітая 30%, бюджетного - 20%
в ручному режимі я можу і на тапок нормальний кадр отримати.
Зафиксирован 90% фанат пикселя )
JKrl
Member

Повідомлення

leif
Ну по сукупності параметрів айфон накращій.
Селфі + відео + приблизно таке саме, або зовсім трохи гірше фото.
проти просто гарного фото і більш нічого у пікселя, зате в 3 рази дешевше.
Я люблю ходити по горам, тому найкраще фото за найменшу ціну це те чому я взагалі купив новий телефон.
7mindfields
Member
Аватар користувача

Повідомлення

unlnu: 12.05.2024 20:32
7mindfields: 12.05.2024 02:54Камера на цьому телефоні 2023 року не вміє в 4к/60fps, коли нормальні флагмани це вміли ще років 5 назад, наприклад мій lg g7. Чому його привів як приклад, тому що цей телефон коштує зараз десь 70$ на вторинному ринку, і має кращий звук, дисплей і камеру, ніж цей оверпрайс за 12к
Так він і не флагман, якщо що... я обирав смарт не по камері, в мене немає таких упереджень як у вас.
Цікаво було б побачити вашу рекомендацію в тому бюджеті і з цими параметрами, що я описував вище.
Все вже давно розписано, за ці гроші купа пікселів/колишніх флагманів від самсунга, але всеодно тягне купити поко/мото за 14-16к, головне з гарантією
JKrl
Member

Повідомлення

Alex_Lord: 13.05.2024 00:19 Зафиксирован 90% фанат пикселя )
якщо б зараз був актуальний аналог без фокусів хуавей п20\п30 про, я бі навіть не думав. Той єдиний раз коли у китайців вийшло перемогти усіх.
leif
Member
Аватар користувача

Повідомлення

JKrl: 13.05.2024 00:19 зате в 3 рази дешевше.
Я люблю ходити по горам, тому найкраще фото за найменшу ціну це те чому я взагалі купив новий телефон.
по співвідношенню параметру якість фото основної камери/ціна у пікселів (при чому практично будь-яких) немає конкурентів і близько.

сильний хід від гугла вкупі з іншими характеристиками його лінійки смартів. мене направду дивує чому піксель не має таких же продажів по світу принаймні як самсунг, враховуючи відомість бренду, і те, що популярність тіктоків-інстаграмів просто захмарна.

у айфона 15про/макс, як на мене, рівно 2 недоліки:
- ціна.
- гірша ніж ведроїд операційна система.

по обох пунктах гугєл вже вдарив добряче. залишилось підтягнути SOC, запиляти нормальний аналог Truetone, і буде взагалі чудово.

ну і аналог еплвотчу треба якийсь зробити. поки не буде серії відрогодинників які б склали потужну конкуренцію еплвотчам по сукупності всіх характеристик принаймні я точно з яблуків не злізу. і судячи по відгуках інших користувачів я такий не один.
JKrl
Member

Повідомлення

leif: 13.05.2024 00:36
сильний хід від гугла вкупі з іншими характеристиками його лінійки смартів. мене направду дивує чому піксель не має таких же продажів по світу принаймні як самсунг, враховуючи відомість бренду, і те, що популярність тіктоків-інстаграмів просто захмарна.
для таких людей дуже важлива селфі камера та відео.
вона у гугла з'явиласа тількі на 8му, але до айфона ще далеко.
відео трохи підтягнули, але теж далеко.
Відповісти