Тому я й не хочу нічого експериментувати з налаштуваннями, щоб порівнювати візуально, навряд розберуся, воно мені буде приблизно однаковим. А так я просто знаю, що TTA - це мило, лайно, різкість низька. FSR аліасинг краще, DLSS найкраще. І звісно FSR чи DLAA з 100% рендером нативу краще за апскейл Quality, а тим більше Balanced чи Performance. FSR 4 краще за FSR 3, але його геморно через дупу вмикати на відяхах попередніх поколінь. DLSS 4.5 краще за DLSS 4, DLSS 4 краще за DLSS 2. Тому якщо відяха Radeon то простіше зразу виставити FSR Native, а якщо відяха nVidia то DLAA з DLSS 4.5 чи принаймні Recomended, якщо витягує 15+ FPS у 4K. А якщо вже не тягне, то тоді кумекати. Ультра налаштування по суті нафіг не потрібні, можна й високі чи середні, головне щоб текстури вручну виставити на ультра - бо інакше на великому моніторі в 4K може бути нечітко - знову ж таки в теорії, а на практиці можна й не перевіряти. Для цього краще відяха з мінімум 16 Гб VRAM, щоб точно не трапилося такої лажі, що текстури не влазитимуть і драйвер втиху видаватиме мильні текстури при ультра налаштуванні текстур. Знову ж таки це теоретична ситуація, але на практиці краще не перевіряти. А для 8K так взагалі краще 24 Гб, але спробуй знайди таку відяху, окрім замайненої б/в RTX 3090, яка до того ж не дружить/погано дружить з DLSS 3 та DLSS 4.5.
Я лише люблю експериментувати з налаштуваннями нової гри і порівнювати FPS - тут реально циферки можна порівняти, а не суб'єктивні враження.