Шановне панство, а от підкажіть мені чи є перевага над фантексом тс14ре(2019) у нової останньої нокти NH-U12A?
Зараз вагаюсь що на гарячій та багатоядерний проц навісити. Є на розгляді знову зібрати кастом воду, але хай полежить ще деякий час. Не для того я її розбирав, щоб... ну то таке.
Поки що повітря влаштовує.
Те що я буду брати (другий системний блок) ще один кулер - то вже вирішив, а от який... Вагаюсь між Dark Rock Pro 4 та Noctua NH-U12A. D14 валяється без діла і до неї я охолов дуже давно. На сина системі стоїть NH-U14S, але мене вона теж не влаштувала у свій час. А от фантекс потішив як продуктивністю, так і тишею. Але повторюватися не хочу то ж куплю інше. А от що. Мається на увазі те, що я вже написав: біквеіт чи ноктуа?
TDP камінчика у стоці 150Вт, у розгоні легко перевищує 210-220Вт.
Щоб дуже не гуділо, прям безшумність не є необхідна, якщо буде світитися - плюс, працювати 24/7 в 100% загрузці не буде. Більшу частину часу, звичайна робота ітшника, часом вечером балк обробки raw в PS i щось погратися.
Не хотілося б за декілька років з тим щось робити, міняти рідини, чистити, тому АІО щось не дуже хочу. Дивлюсь під 1700 сокет, майже кулерів немає з кріпленнями....
Навіщо пропонувати заздалегідь поганий варіант? Чи вибір на нього пав тільки через ціну?
TDP у розгоні до 185-190Вт охолоджувати цим кулером дуже сумнівно.
Навіщо пропонувати заздалегідь поганий варіант? Чи вибір на нього пав тільки через ціну?
TDP у розгоні до 185-190Вт охолоджувати цим кулером дуже сумнівно.
Так собі заява про заздалегідь поганий варіант. Накинути адаптивний вольтаж з оффсетом і все там буде гуд, ніяких 190Вт. У нас особливо з штатним 1700 кріпленням й нема що вибирати ) А з приводу "заздалегідь поганий варіант", то по тестам показує результат +- як у Deepcool AS500+, який у свою чергу показує результати як Dark Rock Pro 4, асоціативний ряд можна довго продовжувати.
Хоча тестували на 5950х, так що результат не зовсім об'єктивний.
З того що бачу на хотлайні під 1700 комплектним хіба що AK620 остається.
+/- це як? Тобто цей кулерок, на 4 трубочки показує +/- результат Dark Rock Pro 4? Так? А якщо так, то він показує такі ж результати я і NH-D15 або PH-TC14PE?
Чи +/- це 10 або більше по Цельсію?
Хоч якийсь пруф буде, що це дійсно суперкулер за копійку?
ppop_kh_ua: ↑
28.04.2022 20:52
+/- це як? Тобто цей кулерок, на 4 трубочки показує +/- результат Dark Rock Pro 4? Так? А якщо так, то він показує такі ж результати я і NH-D15 або PH-TC14PE?
Чи +/- це 10 або більше по Цельсію?
Хоч якийсь пруф буде, що це дійсно суперкулер за копійку?
Вибачаюсь, фейланув. Дивився огляд на A35, чомусь подумав, що то був i35 (Але по факту кулери ті самі, як я поняв це розділення на платформи чисто ці букви. Проблема в іншому, відвести тепло від чіплетного райзену це не те саме, що від інтела, і на інтелі різниця скоріше всього буде більше.) Ось про цей відос шла мова, можливо й заказуха, хто знає. Та й заміри по дельті, а не по пікових/середніх температурах, так що так, трохи я навів дезінфи.
Якщо не крутити AVX інтенсивні тести по типу лінпаку й п95, то в принципі, виставить і цього арктіка, якщо запаритись й виставити адаптивний вольтаж + оффсет. Якщо ж нема бажання возитись в біосі, то так, потрібно брати щось значно краще. З авто вольтажом і д15 уходить під 100 градусів в п95.
Отправлено спустя 23 минуты 47 секунд:
ppop_kh_ua: ↑
28.04.2022 20:52
+/- це як? Тобто цей кулерок, на 4 трубочки показує +/- результат Dark Rock Pro 4? Так? А якщо так, то він показує такі ж результати я і NH-D15 або PH-TC14PE?
Чи +/- це 10 або більше по Цельсію?
Хоч якийсь пруф буде, що це дійсно суперкулер за копійку?
Чомусь думав, що i35 буде щось типу 34, але як виявилось ніфіга подібного. Так що все таки в деякій мірі маєте рацію, i35 далеко не найкращий варіант.
Виглядає непогано, та й відгук практично ідеальний, але я пішов далі та побачив скарги на його шумність. Звісно можна докупити інші кулери, тоді навіщо купувати такий кулер взагалі?
Я може ретроград, але для мене Thermalright це Silver Arrow IB-E.
Востаннє редагувалось 28.04.2022 21:46 користувачем ppop_kh_ua, всього редагувалось 1 раз.
Виглядає непогано, та й відгут практично ідеальний, але я пішов далі та побачив скарги на його шумність. Звісно можна докупити інші кулери, тоді навіщо купувати такий кулер взагалі?
В корпуси, куди не лізе наприклад D15, як у мому випадку. Та й в загальному не така махіна як д15. Вертушки так, особливою тихістю не відрізняються, але завтра побачим як воно. Думаю до 1200 будуть не сильно шумшніше моїх арктиків П12 на 1500. А вот статика у них набагато краще чим у арктиків, тому при условних 1200 вони будуть тримати такі ж температури, як арктики на фул 1800. Благо, буде можливість переконатися в цьому на власному досвіді, та й заодно з SE-226-XT порівняю, виграю щось чи ні. Хотілось би ще фуму 2 рев. б затестити, судячи з оглядів ну дуже годна вийшла, навіть промайнула ідея не продавати свою фуму 2 рев. а, а просто десь найти кріплення під неї, але все таки думаю на стокових вертушках термалрайт повинен бути цікавіше, та й візуально білий кайфовий
P.S. В США їх взагалі можна було впіймати за смішні 35$, зараз 45 звичайний й 50 кольорові.
ppop_kh_ua
У продажу не так багато компактних та продуктивних двовежників. Цей один з них. А шумність вирішується налаштуванням кривої.
А ось з IB-E із шумністю халепа 2/140 на 2500 об/хв
Востаннє редагувалось 28.04.2022 21:53 користувачем Enombre de soberano, всього редагувалось 1 раз.
З випуклою пяткою На FC140/FS140/PA120 пишуть, що вже майже ідеальні) Був у мене True Spirit 140 Power й міністріла Silver Arrow 130, всі по своєму кайфові)
Я якось випустив з поля зору тісні корпуси, тому так і писав. Знову ж таки - цей бородатий прямий контакт. Ну немає в нього переваг перед товстенькою (відносно) терморосподільчою пластиною, яка припаяна до ТТ. Навпаки - пластина має переваги. Але це дорожче.
Виглядає непогано, та й відгук практично ідеальний, але я пішов далі та побачив скарги на його шумність. Звісно можна докупити інші кулери, тоді навіщо купувати такий кулер взагалі?
Я може ретроград, але для мене Thermalright це Silver Arrow IB-E.
Он що китаєць натестив )) Чи не китаєць, тапками не кидайтесь, не шарю за азіатські мови
Востаннє редагувалось 28.04.2022 21:54 користувачем feniks_tm, всього редагувалось 1 раз.
Enombre de soberano: ↑
28.04.2022 21:49ppop_kh_ua
У продажу не так багато компактних та продуктивних двовежників. Цей один з них. А шумність вирішується налаштуванням кривої.
Enombre de soberano: ↑
28.04.2022 21:49ppop_kh_ua
У продажу не так багато компактних та продуктивних двовежників. Цей один з них. А шумність вирішується налаштуванням кривої.
Не заперечую. Курву можна як хоч налаштувати.
По питанню шуму в відосі якраз протестовано на макс оборотах й в режимі фіксованого шуму, правда 43дб це він загнув. Треба було десь під 38-40 орієнтуватись, не більше. Хоча тоді оберти були б нижче 1000, а на нокті походу взагалі нижче 800. Скоріш за все фоновий шум у нього на порядок вище звичайного, або ще якісь особливості вимірювання.
Та ті NF-A15 вентилі у нокти зовсім швах. Лежать в мене від Д15 ці лопухи і я їх нікуди не можу втулити, бо вони дуже шумні. Зовсім інше діло з вентилями типу NF-P14s.
ppop_kh_ua: ↑
28.04.2022 22:03
Та ті NF-A15 вентилі у нокти зовсім швах. Лежать в мене від Д15 ці лопухи і я їх нікуди не можу втулити, бо вони дуже шумні. Зовсім інше діло з вентилями типу NF-P14s.
А меній в свій час подобалась тушки 147А, але до 700-800об )) На 1200 шо вони, шо нокта то ахтунг походу)
ppop_kh_ua: ↑
28.04.2022 22:03
Та ті NF-A15 вентилі у нокти зовсім швах. Лежать в мене від Д15 ці лопухи і я їх нікуди не можу втулити, бо вони дуже шумні. Зовсім інше діло з вентилями типу NF-P14s.
Для мене насправді достатньо того, що йде в рівень або краще U12A, бо на нього я й орієнтувався. А U12A з склом мені якраз й не влазить, а PA120 повинен з більшим шансом. Єдине невирішене питання це висота ОЗУ, скоріш за все доведеться ставити кастомні радіатори більш низькі, або пробувати ставити слім вертушку назад, якщо встане ) Думаю з одною зовсім н екамільфо буде, особливо враховуючи тей фактор, що в моєму корпусі башні видають кращі температур на вдув, а не на видув.
Отправлено спустя 1 минуту 44 секунды:
ppop_kh_ua: ↑
28.04.2022 22:08
Так. Колись набрав собі 147х. Так десь вони і лежать собі. Гімно-гімном. З легендарним ТУ-140 ніякогго порівняння.
Ну не сказав би щоб прям гівно, але дуже багато браку було. Одна була така, що в горизонтальнмоу положенні все ок, а в вертикальному трохи зачепи і як буд-то набирає світлову швидкість й взлітає на орбіту Тіж FD Dynamic й silent series взагалі якісь ненормальні були, здається не дешеві вертушки, а рівень шуму якийсь неадекватний при відносно низьких обертах.
Не треба плутати просто IB-E та IB-E Extreme. У простого все однаково, окрім кулерів. Замість (TY-147) 1300rpm там (TY-143) 2500rpm.
Але і ті 147мі тех не ідеал, хоть і косять під TY-140 формою.