оце зупиняється тепер кулер, і я почав прислухатись. дарма, ой дарма! тепер я чую, як шурхотить відеокарта під навантаженням (не вентилятори), як пищить миша... уже симптоми різноманітні гуглив, втратив сон. не потрібна вона мені, мабуть, ця тиша повна. тим паче якщо будь-який кулер можна зупинити в режимі DC.
тепер неспішно придивляюсь до рішення <1000грн для свого р5 3600, бо стрес-тест аіда розігріває відразу до 90+ градусів. малий боксовий не витягує.
не те щоб в реальних умовах були якісь проблеми з охолодженням, але можливо колись захочеться погратися у розгон.
трохи покурив тему цю, багато згадок ID-Cooling SE-224-XT Basic. бачив його також в топі продуктивності за свої гроші текпаверап оглядів. ось, власне:
https://www.techpowerup.com/review/id-c ... rgb/8.html
це просто занесли бабла, щоб їх оглянули? чи дійсно безальтернативне рішення в бюджет? аардвольфи як? гірше, краще?
мені не подобається, що між термотрубками у айдікулінг є вставки на п'яті контакту. може помиляюсь, але здавалося, що краще, якщо трубки щільно прилягають одна до одної. як тут, наприклад
https://enko.com.ua/upload/shop_1/3/2/9 ... _4532.jpeg або
https://enko.com.ua/upload/shop_1/2/5/6 ... _4529.jpeg
також з цієї теми почерпнув, що для райзенів більше підійде прямий контакт, мовляв, підложки горбаті роблять, що більше інтелам заходить. я в правильну сторону виводжу?