mumu:3-х циліндровий
Новости
Последние статьи и обзоры
Автотема: всё из мира авто-мото
-
fantomrulezz
Member
- Откуда: Дніпро
-
prosha_evolist
HWBOT OC Team
- Откуда: Київ
Тачка скорее всего как платформа для чемпионатов. Ралли, кузовные и тд. Дайго вон уже на джее для показательных ее построил.

- спойлер


-
Hum
Member
prosha_evolist
Там не полноценный мост, а муфта. Вряд ли такое годится для чего-то серьезного
Там не полноценный мост, а муфта. Вряд ли такое годится для чего-то серьезного
-
Scoffer
Member
Fixedzmax:алюминиевый блок?? и ресурс до 100к??
160 коней з літра це як ВАГи на stage 3
машина сугубо для їзди по прямій і не довго
-
zmax
Member
- Откуда: Zp
matiz что то не сильно разбивает опоры)) Катался в матизе пассажиром много лет назад. На удивление я в ней спокойно поместился по росту, чего никак не ожидаешь смотря на размеры авто.Hum:И будет разбивать опоры. Трехцилиндровые двигателя крайне несбалансированные. Кроме как меньше себестоимости у них нет преимуществ в сравнении со стандартной четверкой.
-
Scoffer
Member
Норм все з трьохциліндровими якщо там вали стоять. Он є в природі мотодрицель Triumph Rocket 3 з трициліндровим двиглом 2.5 літра! Якби там були занадто сильні вібрації, то що-що, а моцик би добре ковбасило.
Відправлено через 4 хвилини 12 секунди:
https://en.wikipedia.org/wiki/Triumph_Rocket_3
Engine 2,458 cc (150.0 cu in) water-cooled dual overhead camshaft inline three-cylinder
Power 167 PS (123 kW) @ 6,000 rpm
Torque 221 N⋅m (163 lbf⋅ft) @ 4,000 rpm
Weight R: 291 kg (642 lb), GT: 294 kg (648 lb). (dry) - на увесь мотоцикл, а не на двигун
Відправлено через 4 хвилини 12 секунди:
https://en.wikipedia.org/wiki/Triumph_Rocket_3
Engine 2,458 cc (150.0 cu in) water-cooled dual overhead camshaft inline three-cylinder
Power 167 PS (123 kW) @ 6,000 rpm
Torque 221 N⋅m (163 lbf⋅ft) @ 4,000 rpm
Weight R: 291 kg (642 lb), GT: 294 kg (648 lb). (dry) - на увесь мотоцикл, а не на двигун
-
Hum
Member
Scoffer
Два поршня двигаются в одном направление, а третий в другом. Дисбаланс в двигателе неизбежен.
Два поршня двигаются в одном направление, а третий в другом. Дисбаланс в двигателе неизбежен.
-
Scoffer
Member
Hum
Я тобі по секрету скажу, що вібрації є навіть в рядній 6кі. Питання лише в їх величині.
А на три циліндри ставиться як мінімум вал для компенсації моменту першого порядку, а то і ще два для другого як на тому моцику. Після чого він нормально собі тихенько їде. При 2.5 літровому двигуні на 300 кіл сухої маси.
То з машиною в тону з чимось на 1.6 літрах точно нічо не трапиться (некомпенсовані вібрації, нагадую, залежать виключно від маси поршневої групи, не від потужності).
Тут проблема не в трьох циліндрах, а в 160 конях з літру в люмінії. От це дійсно проблема, так.
Відправлено через 8 хвилини 22 секунди:
Вібрації 3-циліндрового двигла не на багато більші за v6, тільки простіше компенсуються. Наприклад момент інерції 2го порядку на v6 взагалі ніхто ніколи не компенсує бо для цього треба навернути аж 6 валів сумарно.
Я тобі по секрету скажу, що вібрації є навіть в рядній 6кі. Питання лише в їх величині.
А на три циліндри ставиться як мінімум вал для компенсації моменту першого порядку, а то і ще два для другого як на тому моцику. Після чого він нормально собі тихенько їде. При 2.5 літровому двигуні на 300 кіл сухої маси.
То з машиною в тону з чимось на 1.6 літрах точно нічо не трапиться (некомпенсовані вібрації, нагадую, залежать виключно від маси поршневої групи, не від потужності).
Тут проблема не в трьох циліндрах, а в 160 конях з літру в люмінії. От це дійсно проблема, так.
Відправлено через 8 хвилини 22 секунди:
Вібрації 3-циліндрового двигла не на багато більші за v6, тільки простіше компенсуються. Наприклад момент інерції 2го порядку на v6 взагалі ніхто ніколи не компенсує бо для цього треба навернути аж 6 валів сумарно.
-
Hum
Member
Scoffer
Играй, играй моя гармонь@алюминий
Играй, играй моя гармонь@алюминий
-
zmax
Member
- Откуда: Zp
чет я сомневаюсь что там попарная работа цилиндров, я конечно могу ошибась, но это какая то странная реализация.Hum:Два поршня двигаются в одном направление, а третий в другом. Дисбаланс в двигателе неизбежен.
кто то физику подзабыл))Scoffer:залежать виключно від маси поршневої групи
- минутка занудства
- В классической механике импульс тела равен произведению массы m этого тела на его скорость v, направление импульса совпадает с направлением вектора скорости:
p = m*v
-
Scoffer
Member
zmax
Обороти в двигунах +/- однакові, хід теж не в рази відрізняється. Ми на око прикидуємо, я не на скільки відсотків щось буде краще.
Відправлено через 4 хвилини 45 секунди:
От маса поршневої 2.5 vs 1.6 це в рази
Обороти в двигунах +/- однакові, хід теж не в рази відрізняється. Ми на око прикидуємо, я не на скільки відсотків щось буде краще.
Відправлено через 4 хвилини 45 секунди:
От маса поршневої 2.5 vs 1.6 це в рази
-
WWQ
Member
- Откуда: Одесса
есть на эту тему табличкаScoffer:що вібрації є навіть в рядній 6кі. Питання лише в їх величині.
правда не полная, есть еще силы 3 порядка и по факту единственный полностью уравновешенный мотор лишенный этих разбалансировок это v16
-
Scoffer
Member
WWQ
В ній не повний список вібрацій. На рядній 6кі через довжину коліна генерується цілий ряд торсіоних дисбалансів тому на них часто ставлять демпфер гармонічних коливань. А на рідну 8ку так практично завжди. Окрім того розбіжність в масі поршней з шатунами теж генерує всякого.
На жаль не існує в природі ідеальної конфігурації. З того що можна купити, краще всього збалансовані 6-циліндрові опозити, у котрих спостерігаються проблеми зовсім іншого характеру
В ній не повний список вібрацій. На рядній 6кі через довжину коліна генерується цілий ряд торсіоних дисбалансів тому на них часто ставлять демпфер гармонічних коливань. А на рідну 8ку так практично завжди. Окрім того розбіжність в масі поршней з шатунами теж генерує всякого.
На жаль не існує в природі ідеальної конфігурації. З того що можна купити, краще всього збалансовані 6-циліндрові опозити, у котрих спостерігаються проблеми зовсім іншого характеру
-
mumu
Member
- Откуда: Житомир
Повністю з чавуна для легкових автомобілів зараз лиє хіба що ВАЗ, бо клали вони болт на екологію і нові технологіїzmax:алюминиевый блок?? и ресурс до 100к?? пошли по пути форда.mumu:турбо 1,6л зато 3-х циліндровий, завдяки чому 257bhp і 360Nm. 5.5с до сотні.
+ за рахунок 3 циліндрів, а не 4, при об’ємі 1,6л могли зробити товстіші стінки, поршні і шатуни, або навіть з заводу гільзи встановити.
-
Scoffer
Member
WWQ
Формула 1 зараз наприклад сидить на v6 з нерівномірними по ходу коліна тактами.
Як на старих мазах і кразах
Дирчить приблизно так само. Зато мінімальні торсіоні коливання, що на їх обертах в ~15К критично.
Формула 1 зараз наприклад сидить на v6 з нерівномірними по ходу коліна тактами.
Як на старих мазах і кразах
-
WWQ
Member
- Откуда: Одесса
мне довелось на таком кататься (субару трибеку когда-то на прокат брал в европе), так вот, вообще никаких эмоций... мотор как мотор.Scoffer:краще всього збалансовані 6-циліндрові опозити
а вообще мне нравится как v10 звучит, но не ездил никогда даже пасажиром.
-
Scoffer
Member
WWQ
А які емоції має викликати максимально збалансирований по вібро двигун? Ще й з рівномірними тактами.
Тихо, рівненько їде. І все.
Відправлено через 51 секунди:
Ти ще до електро претензію видвинь, що не дирчать
Відправлено через 57 хвилини 14 секунди:
Дешева флешка в преміум тачкі теж норм звучить.
А які емоції має викликати максимально збалансирований по вібро двигун? Ще й з рівномірними тактами.
Тихо, рівненько їде. І все.
Відправлено через 51 секунди:
Ти ще до електро претензію видвинь, що не дирчать
Відправлено через 57 хвилини 14 секунди:
Брати за заміну флешки 3 кілобакси, та епл слюнями вдавитьсяПо информации портала Electrek, Tesla признала наличие проблемы c флеш-памятью в старых версиях MCU (Media Control Unit), установленных в электромобилях Tesla Model S и X выпуска 2018 года или ранее.
Эта проблема ранее получила название "Tesla MCU1 eMMC failure". Причина ее возникновения — использование дешевой памяти с конечным количество циклов записи, а также постоянная избыточная запись данных на эту память. В результате карта памяти постоянно переполняется и через несколько лет в системе электромобиля начинают происходить сбои в работе центрального дисплея или зависания бортового компьютера.
Для ремонта необходима замена элемента блока управления MCU (Media Control Unit), которая может быть сделана бесплатно, согласно стандартной гарантии в случае эксплуатации менее 4 лет или пробега менее 50 000 миль, а после истечения срока гарантийного обслуживания такая услуга уже будет стоить от $2 500 до $3 000.
С ноября 2020 года Tesla под давлением факта проведения расследования по этой проблеме специалистов Национального управления безопасности дорожного движения США решила бесплатно чинить такую поломку не только у гарантийных машин. Ограничения условий расширенной гарантии на модуль памяти 8GB eMMC — общий пробег электромобиля должен быть менее 100 000 миль, а срок его эксплуатации не более восьми лет, начиная с даты, когда он был выдан первому покупателю. В других случаях только платный гарантийный ремонт.
Дешева флешка в преміум тачкі теж норм звучить.
-
SergN
Member
- Откуда: Kyiv
Не знаю, почему ютьюб подтянул мне в рекомендахи этот ролик, но картинка в начале просто бомба:
https://www.youtube.com/watch?v=lqCzx5qnSkc - зачем то масло менять?
https://www.youtube.com/watch?v=lqCzx5qnSkc - зачем то масло менять?
-
Fishnya
Alex
- Откуда: Мариуполь
SergN
потому что лонглайф
потому что лонглайф
-
Scoffer
Member
Ви не шарите, це захисна плівка 
Рівно така ж краса була у знайомого на хюндаї. Обслуговувався на офіціалах на гарантії. Вони тупо не міняють масло. Просто підливали.
Рівно така ж краса була у знайомого на хюндаї. Обслуговувався на офіціалах на гарантії. Вони тупо не міняють масло. Просто підливали.