Автотема: всё из мира авто-мото

Разговоры обо всем
Відповісти
Автор
Повідомлення
tcpdump
Member

Повідомлення

mumu
в китае есть адаптированные машины. но там тоже с ценами не всё ок. а с GM они вроде только по электричкам будут сотрудничать

Отправлено спустя 1 минуту 47 секунд:
Хонда канеш не помрёт полностью, но с рынка уйдёт вполне возможно, в целом с европейского, как автопроизводитель. как мото - наверное останется
Rabbit-kms
Junior
Аватар користувача
Звідки: Южная Пальмира

Повідомлення

вы вспомните в какой дипрессии была мазда до вывода на рынок сх и 3-6 моделей... так что и хонда может со временем запилить что-то бомбезное и взлететь... кстати шото тишина от мазды с ее гибридом на роторном моторе...

хонда всегда была дорогой в обслуживании, но зато довольно надежной в эксплуатации... судя по тому сколько катает америкосов то тянут хонд прилично, да и по городу сивиков валом гоняет как hr-v...
Fishnya
Alex
Аватар користувача
Звідки: Мариуполь

Повідомлення

о, кстати, собрали на днях мазду 6 gg на каябе - бимба :super:
характерные черты каябы - вроде и энергоёмкая/мягкая, но при активной езде стоит жестко
Rabbit-kms
Junior
Аватар користувача
Звідки: Южная Пальмира

Повідомлення

фигня каяба, или смотря какая каяба... щас поменял каябу на саксы на мазде, саксы и толще и длинее, а каябу сравнил с родными так вышло что она короче по штоку... короче по 3000грн стойку каябу на мазду точно брать уже не буду...

хонда уже с каябой досталась - табуретка по нашим дорогам)))) 140 по окружной как липучка едет...
Fishnya
Alex
Аватар користувача
Звідки: Мариуполь

Повідомлення

Rabbit-kms:или смотря какая каяба
вот это более вероятно
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

SergN
Хонда позиціонує свої машини як спорт на спорті і спортом поганяє. Цивік, наприклад, у них спорткар, аккорд взагалі grand tourer.
Я, якщо чесно, не сильно в курсі хто з ними і наскільки успішно сперечається в спорт сегменті, але в будь-якому випадку сам сегмент спорту в цілому займа копійки від ринку.
Hells Angels
Member
Аватар користувача
Звідки: Кам'янець-Подільський

Повідомлення

Scoffer
акорд все, у нас(в европе) его больше не будет
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Scoffer:SergN
Хонда позиціонує свої машини як спорт на спорті і спортом поганяє. Цивік, наприклад, у них спорткар, аккорд взагалі grand tourer.
Я, якщо чесно, не сильно в курсі хто з ними і наскільки успішно сперечається в спорт сегменті, але в будь-якому випадку сам сегмент спорту в цілому займа копійки від ринку.
Та який нафіг спорт? Це поточний Сівік 1,6 з розгоном майже 12 сек до сотки є спортом? :laugh: Чи бегемотоподібний мінівен (хоч менший СіеРВі, хоч і Одіссей) для домогосподарок і великих сімей? Навіть спорт-версії того ж Сівіка (тайп Р) у них вже рухаються в історію.
Так собі намагаються дещо сегментуватися на тому ж штатівському ринку, як трохи приємніші за Тойоту, але такий же мас-маркет, як і інші японці та корейці.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

SergN
Ну це не до мене питання.
Заходимо наприклад на honda.de і читаємо німецьмими літерами по білому
Die sportliche und geräumige Civic Limousine überzeugt durch ihre kräftige Motorisierung und 519 Liter Kofferraumvolumen.
Що гуглоперекладі "Спортивний та просторий седан Civic вражає своїм потужним двигуном та 519 літрами багажного відділення."
А на тайп-р взагалі
Mit erstklassigem Fahrwerk und kraftvollem Motor absolut leistungsstark. Erleben Sie unsere Rennsport-DNA mit dem Civic Type R.
"Абсолютно потужний з першокласним шасі та потужним двигуном. Випробуйте нашу гоночну ДНК із Civic Type R."

З німецькою у мене туго, може тут щось інше мають на увазі? :laugh:
tcpdump
Member

Повідомлення

Scoffer
Докладываю по пунктам, Цивик едет,но только type-r,он в своём классе весьма бодр, стандартный не едет, а на нашем рынке щас вообще 1.6 атмо и то на вариаторе(или 1.5). Аккорд реально турер,быстр. На фоне Камри. С настоящими гран туризмо сравнивать жоповозки для офисного планктона асашай - нэ надо. Nsx продаётся копеечными тиражами, и до популярности и знаковости первого поколения не дотягивает в разы.
Спорт Хонды - это времена Сенны, ежа, интегры, первого nsx, за 20 лет от этого остался миф. Не миф надёжность в целом,если смотреть только на чугуниевые части, мультимедиа и электроника уже как повезёт. Но новые гибриды интересны и технологичны, в штатах идут на ура. У нас конечно "тораха"
Шото как-то едет Акура,но не вся и не везде, в целом их линейка это те же цивикоаккорды,но на 2,4-3.6 литрах и с налётом "лакшери"

Отправлено спустя 2 минуты 44 секунды:
Про мотоциклы не скажу, не компетентен. Но голдвинг стоит диких денег
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

Scoffer:Заходимо наприклад на honda.de
Навіщо туди йти, якщо перед цим говорилося, що з євро-ринку вони потроху драпають? Про тайпР якби зрозуміло, що саме для цієї модифікації Цивіка будуть рекламувати спорт. На штатівському сайті взагалі першими он суви відкриваються. Але по одній моделі, що має спорт-модифікацію, зовсім не варто приписувати виробнику спортивне позиціонування. Бо тоді і Тойота там засвітиться з однією моделлю, і навіть корейці. Хоча дійсно, справжній спорткар в своєму модельному ряді Хонда має - це NSX.
tcpdump
Member

Повідомлення

SergN:корейці
Hyundai щас кстати вполне себе осваивает сегмент , і20n, или как он там,велостером тем же, в ралли вполне успешно ездят
SergN
Member
Звідки: Kyiv

Повідомлення

tcpdump:Hyundai щас кстати вполне себе осваивает сегмент , і20n, или как он там,велостером тем же, в ралли вполне успешно ездят
Ну при этом же никто не додумается заявить на основании этого, что Хюндай позиционируется, как спорт-марка авто.
anatolikostis
Member
Аватар користувача
Звідки: EAST

Повідомлення

Fishnya
каяба Premium (синяя упаковка) из маде ин джапан на корпусе?
папа остался очень доволен по авео - онемела машина.
mumu
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

SergN
В історії автоспорта хонда має багато перемог. Хоча зараз фактично тільки в формулі залишились. Ну і в мото дисциплінах, де норм катають.
Якщо вийдуть з кризи, може, знов побачимо їхні команди або хоча б їх автомобілі у інших команд.
Їм би об’єднатись з кимось, тоді б дешевші автомобілі могли б запропонувати, більший вибір моделей. А то ще спіткає доля сааба, які також норм автомобілі були, але не витримали в першу чергу цінової конкуренції.
Тоді б афтермаркет запчастин би більше стало, бо зараз не на всі моделі можна купити щось крім оригінала, а це дорого, компенсується хіба що можливістю дивитись оригінальні каталоги з наявністю запчастин та цін у дилера.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

mumu:Їм би об’єднатись з кимось
З ЗАЗом :shuffle:
mumu
Member
Аватар користувача
Звідки: Житомир

Повідомлення

Scoffer:
mumu:Їм би об’єднатись з кимось
З ЗАЗом :shuffle:
щоб Хонду швидше добити? :gigi:

було б цікавіше побачити колаборацію Хонди і Альфа Ромео :rolleyes:
Fishnya
Alex
Аватар користувача
Звідки: Мариуполь

Повідомлення

anatolikostis
красная упаковка, жапан, excel-g
Rabbit-kms
Junior
Аватар користувача
Звідки: Южная Пальмира

Повідомлення

Fishnya:anatolikostis
красная упаковка, жапан, excel-g
да тут как повезет...
у них вроде и синяя была серия...
но нада смотреть на саму стойку, надписи, качество исполнения чтобы понять оригинал или залипуха...

Отправлено спустя 2 минуты 19 секунд:
помните раньше у жигулей шаровая вылетала и колесо отлетало?
вчера вечером видел форд фокус на бляхах без заднего колеса и тело с телефоном пытавшееся понять как колесо назад впихнуть)))

это как нужно ходовку убить шоб колесо потерять?
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

mumu
Хонда в вересні цього року замутила альянс з GM, в котрого теж не найкращі часи.

Відправлено через 10 хвилини 22 секунди:
Rabbit-kms:это как нужно ходовку убить шоб колесо потерять?
Тю, та рецепт простий. Дословна цитата одного мого знайомого: по трасі треба їхати 180 щоб ями не відчувались :laugh:
Відповісти