Подтверждаю, с sfp модулями куча проблем, к своему подбирал из 4ех, благо со стороны провайдера тоже был интерес проверить. Греется сильно, стоит дороже онушки. В общем сейчас, я бы взял просто ону и не парился.kolesnukm: ↑ 01.10.2023 11:56 До речі, хто що використовує мало потужне на випадок виключення світла, що б на довше від банки чи ups вистачило чи просто всі заживили свої пристрої?
Колись з Linkcom спілкувався на рахунок модуля для мікротіка щоб без onu, їх підтримка відмовляється таке підключати і навіть не мають в наявності. Хтось колись тут скидав посилання на такий модуль на Алі, але там ціна біля 50-60$ і пишуть що дуже гріється і всерівно не має 100% впевненості що запрацює
Новини
Останні статті і огляди
Вибір роутера
-
yan1x
Member
- Звідки: Днепр
-
Scoffer
Member
yan1x
А по жору не заміряв скільки модуль хоче?
А по жору не заміряв скільки модуль хоче?
-
WalkMan
Member
kolesnukm
я давав посилання, і так, все працює hEX S + SFP вже майже рік трудиться у мене, і ще більше десятка успішно встановлених протягом цього року
Відправлено через 2 хвилини 44 секунди:
yan1x
SFP ONU так само гріється як і ONU, просто щоб відчути як гріється оптичний модуль ONU треба її розібрати. А SFP одразу на корпус відводить тепло.
я давав посилання, і так, все працює hEX S + SFP вже майже рік трудиться у мене, і ще більше десятка успішно встановлених протягом цього року
Відправлено через 2 хвилини 44 секунди:
yan1x
SFP ONU так само гріється як і ONU, просто щоб відчути як гріється оптичний модуль ONU треба її розібрати. А SFP одразу на корпус відводить тепло.
якщо не знати шо з ним робити, то такyan1x: ↑ 01.10.2023 12:54 sfp модулями куча проблем
-
yan1x
Member
- Звідки: Днепр
Все верно, компоновка роутера у меня такая, в следствии этого нагрев, так что лучше бы я сфп не ставил, да и большинство такие же. Поэтому я за отдельную онушку.WalkMan: ↑ 01.10.2023 14:13 kolesnukm
я давав посилання, і так, все працює hEX S + SFP вже майже рік трудиться у мене, і ще більше десятка успішно встановлених протягом цього року
Відправлено через 2 хвилини 44 секунди:
yan1x
SFP ONU так само гріється як і ONU, просто щоб відчути як гріється оптичний модуль ONU треба її розібрати. А SFP одразу на корпус відводить тепло.
якщо не знати шо з ним робити, то такyan1x: ↑ 01.10.2023 12:54 sfp модулями куча проблем
-
_clawfinger_
Member
- Звідки: З берегів Дніпра
Ставити sfp модуль роутер, ідея так собі. Багато питань до сумісності, ще й ціна.
Якщо це все робиться заради того щоб заживити роутер від дбж, чи акумулятора.
То краще не займатися дурницями, а поставити окремо дбж.
Імхо, взяти MARSRIVA KP3 чисто під онушку й буде дуже довго живити.
Й ціна менше 1000грн.
До речі, у мене пасивна оптика, там нема sfp модуля, тому до роутера ніяк не підключити. Там вуличний кабель через штекер прямо в онушку йде.
Якщо це все робиться заради того щоб заживити роутер від дбж, чи акумулятора.
То краще не займатися дурницями, а поставити окремо дбж.
Імхо, взяти MARSRIVA KP3 чисто під онушку й буде дуже довго живити.
Й ціна менше 1000грн.
До речі, у мене пасивна оптика, там нема sfp модуля, тому до роутера ніяк не підключити. Там вуличний кабель через штекер прямо в онушку йде.
-
IvanCh
Member
- Звідки: Київ
WalkMan
в виробника.
взагалі за цим іменем б'ється 2 різні весії.
AC1200 Wireless VoIP GPON Router XC220-G3v і
XC220-G3v AC1200 Wireless VoIP XPON Router для ринку індії.
цілком може бути що один й той самий роутер(в універсальної версії все одно gpon біля оптичного роз'єму) який відрізняється лише прошивкою
в виробника.
взагалі за цим іменем б'ється 2 різні весії.
AC1200 Wireless VoIP GPON Router XC220-G3v і
XC220-G3v AC1200 Wireless VoIP XPON Router для ринку індії.
цілком може бути що один й той самий роутер(в універсальної версії все одно gpon біля оптичного роз'єму) який відрізняється лише прошивкою
-
WalkMan
Member
IvanCh
тоді круто, якщо прошивка з двома режимами, це хороший варіант
Відправлено через 58 секунд:
iamduxa
але патч-корд потрібен APC
тоді круто, якщо прошивка з двома режимами, це хороший варіант
Відправлено через 58 секунд:
iamduxa
але патч-корд потрібен APC
-
Mad Dog
Member
Тут ще питання як ти підключиш до цього роутера ту ОНУ? Сумніваюсь що цей роутер вміє робити один з лан портів ван-портом.iamduxa: ↑ 01.10.2023 10:11 Добрый день, подскажите пожалуйста, хочу подключиться к интернет провайдеру в частном секторе. У меня есть роутер TP-LINK XC220-G3V, написано что он поддерживает стандарт Gpon. Собственно нужно ли покупать абонентский терминал ONU который будет стоять перед роутером или нет? Спасибо.![]()
Проси провайдера щоб вони підключили та налаштували твій маршрутизатор... без додаткової ОНУ.
Взагалі не зрозуміло чого розмова пішла в сторону ОНУ у форм факторі СФП... куди тобі її всунути пропонують?
Отправлено спустя 3 минуты 3 секунды:
Та фігню він там їсть, Біля одного вата.
-
tablestikus
Member
- Звідки: Київ
sfp в роутер ставлять і мучаються з підбором моделі не для економії грошей, а для прибирання додаткової точки відказу онушки ну і для більшого контролю._clawfinger_: ↑ 01.10.2023 15:50 Ставити sfp модуль роутер, ідея так собі. Багато питань до сумісності, ще й ціна.
Якщо це все робиться заради того щоб заживити роутер від дбж, чи акумулятора.
То краще не займатися дурницями, а поставити окремо дбж.
Імхо, взяти MARSRIVA KP3 чисто під онушку й буде дуже довго живити.
Й ціна менше 1000грн.
До речі, у мене пасивна оптика, там нема sfp модуля, тому до роутера ніяк не підключити. Там вуличний кабель через штекер прямо в онушку йде.
-
Mad Dog
Member
У більшості, з тих що я бачив, у місці підключення інету по ПОН тупо треш... Таке враження що у всіх є своя міні лабораторія якогось гіка._clawfinger_: ↑ 01.10.2023 15:50 Ставити sfp модуль роутер, ідея так собі. Багато питань до сумісності, ще й ціна.
Якщо це все робиться заради того щоб заживити роутер від дбж, чи акумулятора.
То краще не займатися дурницями, а поставити окремо дбж.
Імхо, взяти MARSRIVA KP3 чисто під онушку й буде дуже довго живити.
Й ціна менше 1000грн.
До речі, у мене пасивна оптика, там нема sfp модуля, тому до роутера ніяк не підключити. Там вуличний кабель через штекер прямо в онушку йде.
І ще питання, як у цих дешевих окремих ОНУ вимкнути індикацію? Синьою ізолентою?
-
tablestikus
Member
- Звідки: Київ
Mad Dog
я собі додому для ону купив окреме ДБЖ)
я собі додому для ону купив окреме ДБЖ)
-
_clawfinger_
Member
- Звідки: З берегів Дніпра
Це я теж розумію, але виграш не дуже великий, враховуючи вартість модулів.tablestikus: ↑ 02.10.2023 08:25sfp в роутер ставлять і мучаються з підбором моделі не для економії грошей, а для прибирання додаткової точки відказу онушки ну і для більшого контролю.
А зараз, наприклад у пасивної оптики взагалі нема модулів, вони зразу підключаються напряму в онушку, або як людина хоче прямо в роутер. Проте є ще питання, чи буде це провайдер підтримувати?
Коли був фргеат в мене з активною оптикою, старий роутер мікрот був з підтримкою sfp, так роутер підтримував ті модулі, що провайдер давав. То було зручно, просто вийняв й втикнув в роутер. Знов таки питання нагріву, що впливає на довговічність роутера.
-
Mad Dog
Member
Ось де вона економія ))
Детальніше, будь ласка, яких модулів нема?_clawfinger_: ↑ 02.10.2023 09:33 А зараз, наприклад у пасивної оптики взагалі нема модулів, вони зразу підключаються напряму в онушку, або як людина хоче прямо в роутер.
Отправлено спустя 2 минуты 34 секунды:
Тобі ж вже написали, що у форматі сфп купляють не заради економії._clawfinger_: ↑ 02.10.2023 09:33 Це я теж розумію, але виграш не дуже великий, враховуючи вартість модулів.
Ну і модулі ті вже не по захмарним цінам. У нас баксів 50, з Алі баксів по 30. Ти ж тільки ДБЖ для ОНУ пропонуєш брати під косарь...
-
IvanCh
Member
- Звідки: Київ
Mad Dogя прошу пробачення,
це був ранок і страшенно натупив
Відправлено через 11 хвилин 50 секунд:
iamduxa
загалом оператор мав би налаштувати.
І можливо навіть є можливість поставити на ваш роутер прошивку яка взагалі буде і Epon підтримувати.
загалом там йдуть якісь мінімальні шалаштування канального рівня. нічого прямо складного,
має ваш роутер завестися
це був ранок і страшенно натупив
Відправлено через 11 хвилин 50 секунд:
iamduxa
загалом оператор мав би налаштувати.
І можливо навіть є можливість поставити на ваш роутер прошивку яка взагалі буде і Epon підтримувати.
загалом там йдуть якісь мінімальні шалаштування канального рівня. нічого прямо складного,
має ваш роутер завестися
-
tablestikus
Member
- Звідки: Київ
А до чого підтримка провайдера - там все в твоїх руках - чи налаштується воно і заведеться чи ні. Виграш великий коли глюки онушки дають цікаві варіанти по якості зв'язку і методом відбору виявляється що чи онушку чи БП до неї треба міняти. І це витрачає багато часу на діагностику._clawfinger_: ↑ 02.10.2023 09:33Це я теж розумію, але виграш не дуже великий, враховуючи вартість модулів.tablestikus: ↑ 02.10.2023 08:25sfp в роутер ставлять і мучаються з підбором моделі не для економії грошей, а для прибирання додаткової точки відказу онушки ну і для більшого контролю.
А зараз, наприклад у пасивної оптики взагалі нема модулів, вони зразу підключаються напряму в онушку, або як людина хоче прямо в роутер. Проте є ще питання, чи буде це провайдер підтримувати?
Коли був фргеат в мене з активною оптикою, старий роутер мікрот був з підтримкою sfp, так роутер підтримував ті модулі, що провайдер давав. То було зручно, просто вийняв й втикнув в роутер. Знов таки питання нагріву, що впливає на довговічність роутера.
-
_clawfinger_
Member
- Звідки: З берегів Дніпра
Не повіриш, але встановлення сфп модуля теж дає глюки, на відміну від онушки, яка вже налаштована провайдером. У мене було таке, підключив усе ок. Провайдер поміняв світч, у мене почалися глюки у вигляді фіксованого розриву зв'язку через рівні проміжки часу. Поставив онушку обратно, все ок.tablestikus: ↑ 02.10.2023 12:16А до чого підтримка провайдера - там все в твоїх руках - чи налаштується воно і заведеться чи ні. Виграш великий коли глюки онушки дають цікаві варіанти по якості зв'язку і методом відбору виявляється що чи онушку чи БП до неї треба міняти. І це витрачає багато часу на діагностику.
-
IvanCh
Member
- Звідки: Київ
який такий світч? в пон мережах нема світчів._clawfinger_: ↑ 02.10.2023 12:34 Провайдер поміняв світч, у мене почалися глюки у вигляді фіксованого розриву зв'язку через рівні проміжки часу. Поставив онушку обратно, все ок.
-
_clawfinger_
Member
- Звідки: З берегів Дніпра
IvanCh: ↑ 02.10.2023 13:00який такий світч? в пон мережах нема світчів.
Тут ми з tablestikus вже про активну оптику говоримо й сфп модулі, там вже інша топологія мережі._clawfinger_: ↑ 02.10.2023 09:33з активною оптикою, старий роутер мікрот був з підтримкою sfp, так роутер підтримував ті модулі, що провайдер давав.
-
IvanCh
Member
- Звідки: Київ
якщо у вас активна топологія то яка онушка? може медіаконвертер?_clawfinger_: ↑ 02.10.2023 12:34 Поставив онушку обратно, все ок.
і ще раз. sfp це стандарт роз'єму, який допускає різні модулі. це може бути як модуль що заміняє медіаконвертер,
так і модуль що виступає в ролі onu