Выбор звуковой карты

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Ответить
Автор
Сообщение
leshk
Junior
Откуда: Киев

Сообщение

В этой теме выбираем звуковые карты

Пофилософствовать на тему звука можно там

Флуд наказуем и преследуется по всей строгости правил
Последний раз редактировалось gehka3 02.06.2015 19:00, всего редактировалось 2 раза.
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Z440_User: 06.05.2026 08:36Музика з фізичних носіїв то зовсім інша модель споживання, більш свідома.
Фізичні носії бувають сильно різні. Наприклад касети і навіть диски випускав не тільки лише кожен, а з платівками ти обмежуєш себе попсою. Цілі сегменти музла стають просто недоступними, не кажучи вже про андегрануд сцену. Наприклад такі монстри і класика жанру як Skepticism випустили першу платівку через 25 років після того як почали виступати на сцені. Та і то тільки тому що ну як би час вже видатись на всьому можливому, через чверть століття-то.
Z440_User: 06.05.2026 08:36Це вам не спотіфай з мільярдом треків, коли слухач навіть не знає хто у нього в плейлисті грає.
Спотіфай це просто чергова реінкарнація радіо. Ти по радіо теж знаєш все що грає?
tablestikus
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

DEVES: 05.05.2026 21:47 Когда я упомянул Sony PS-LX310BT в том плане, что его достаточно для большинства желающих прикоснуться к винилу, — накидали минусов. А когда в кадре появился Audio-Technica AT-LP70xBT (те же яйца, только сбоку), то подобного не наблюдается.

Интересная штука выходит :popcorn:
Для протоколу - я не мінусив)
vdemeshko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

MSiAventador
мне надо максимально универсальные под разные жанры музыки (амбинет, техно, трип хоп, джаз\асид джаз, хард рок, блек метал) + кино + возможно плейстейшн. Так что пока в раздумьях вообще на каком варианте остановится - возможно даже в связке с Wiim Amp Pro (за счет наличии hdmi arc + dsp) хотя Audiolab 6000A MKII тоже как вариант. При этом да - хотелось бы полочники с вуфером 6-6.5" (команта 13.5-14кв.м. и 2-2.5м до дивана от планируемой тумбы, где будет все стоять). В итоге работают ограничения по размеру колонок и тут уже корректирую хотелки под свободное место, но да тоже пока склоняюсь в сторону MA Bronze 50 7G(18.5см) или Silver 50 7G(16.5 см) как чуть более универсальные по звуку судя по информации и тестам что находил. Как вариант еще и на активные колонки типа KEF подумывал (но там сильный риск пострадать фуверу от ребенка при размещении на тумбе :D так что KEF откидываю по соображению практичности ).
Z440_User
Member
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

Scoffer: 06.05.2026 11:36 Фізичні носії бувають сильно різні.
Це ти кажеш людині, у який окрім вінілового програвача ще присутній катушечник та касетна дека... І дві шухляди плівок. :gigi:
Да, CD у мене немає і не було, але то мій свідомий вибір.
Scoffer: 06.05.2026 11:36 а з платівками ти обмежуєш себе попсою
Да ладно? Цікаво, цікаво.
Пан про NuclearBlast чи NapalmRecords не чув? Не кажучи про інші... Це якщо торкнутися теми металолому.
А ще є джазові лейбли, та інші невеликі студії, що самі штампують вініл. Хоч попсу, хоч електроніку, хоч важке, хоч психодел або класику...
Якщо виконавець видався на фізичному носії, то ти його купиш за бажанням, якщо виконавець умовний "bandcamp'only" то при всьому бажанні навіть HiRes flac не знайдеш, не те що фізичний носій.
Бумласка....
ще бумласка...
Ще можна Alloy та Ordeal на вінілі взяти
Scoffer: 06.05.2026 11:36 випустили першу платівку через 25 років після того як почали виступати на сцені.
Хто винен? Носій чи бажання/можливості гурту випустити?
Scoffer: 06.05.2026 11:36 Ти по радіо теж знаєш все що грає?
Зазвичай більшість знаю, бо радіо доволі обмежений репертуар грає.
Ютуб-мюзік-спотіфай в рандомному плейлисті вгадую тільки гурти які колись чув, щось невідоме - звісно не знаю хто це.
Але це мова про рок/метал-музику.
Последний раз редактировалось Z440_User 06.05.2026 12:32, всего редактировалось 1 раз.
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Z440_User: 06.05.2026 12:12Хто винен? Носій
Звісно носій. Ти ціни бачив на нарізку платівки? І на диск? Різниця в 15-20 раз. Звідки гроші у андеграундних групп?
tablestikus
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Scoffer: 06.05.2026 11:36
Z440_User: 06.05.2026 08:36Музика з фізичних носіїв то зовсім інша модель споживання, більш свідома.
а з платівками ти обмежуєш себе попсою
кхе-кхе, оце тіки переслухав)

Изображение
Z440_User
Member
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

Scoffer: 06.05.2026 12:32
Z440_User: 06.05.2026 12:12Хто винен? Носій
Звісно носій. Ти ціни бачив на нарізку платівки? І на диск? Різниця в 15-20 раз. Звідки гроші у андеграундних групп?
Я там віще в повідомлені додав ще вашого Skepticism'у.

Звісно що платівка дорожча за компакт. Але купувати чи не купувати - особисте бажання окремо взятої людини.

Як і багато іншого. Дехто колонками Романтика задоволений, хтось окрім як підлогових гробів по 50кг кожен іншої акустики не сприймає, комусь спотіфая з мобілки на блютуз-колонку за очі, а комусь тракт за тону баксів давай...

Деяких андеграундних гуртів навіть на CD немає, digital-only :dontknow:
І шо?

Все одно, фонотека на фізичному носії це зовсім інше відношення до музичної творчості. По перше це гроші і ти береш те що тобі дійсно подобається (я принаймні прослуховую роботу, перед тим як прийняти рішення про покупку вінілу), далі вже фетіш з поліграфією, ритуал запуску і нагорода у вигляді музики з колонок, того матеріалу що тобі дійсно подобається і це хочеться послухати та розчути все до найменших дрібниць і послухати не один раз та забути.
Це зовсім інша культура споживання музичної творчості виконавців. Є прив'язка тактильних відчуттів, механіки руху, візульної естетики до музичного матеріалу. Воно все в комплексі по іншому налаштовує психологічно до сприйняття музики. Це не стрімінгове радіо без будь якої емоціональної прив'язки, з яким дуже часто прослухав та забув. ;)
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Z440_User: 06.05.2026 12:44Я там віще в повідомлені додав ще вашого Skepticism
Я в курсі що вони випустились на вінілі. В 2018му році. Гурт, котрий виступає з 91го і став легендою. Інших теж треба почекати років 25-30?)))
vdemeshko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Radio Bay: 03.05.2026 20:12
Цікава спектрограма
Изображение
Відправлено через 35 секунд:
vdemeshko: 03.05.2026 20:11иногда даже много
:D :up:
вот так наверно будет понятней :)
Z440_User
Member
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

Згадав прикол.
Гурт Dimmu Borgir, альбом "Death cult armageddon", поки не взяв конверт платівки в руки, навіть не звертав до цього що на ньому зображено автомобільну корзину зчеплення :lol:
А на конверті Iron Maiden "Somewhere in time", там стільки "пасхалок" зображено, розглядати і розглядати... :shuffle:

Відправлено через 17 хвилин 56 секунд:
Scoffer: 06.05.2026 12:54 Інших теж треба почекати років 25-30?)))
Motanka на вінілі вийшли зі своїм дебютником (у мене є :D )
Morton на фізичному носії (CD) тільки дебютник 2011року можна придбати.
І шо?
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Так а нашо себе обмежувати в гарному музлі? Щоби що?)
Розумійте правильно, як ритуал вініл я схвалюю, бо а чом би і ні. Але принципово слухали лише з вініла це щось з послідовувачів Леопольда фон Захер-Мазоха)
Ostin
Member

Сообщение

Z440_User: 06.05.2026 08:36Людина знімає навушники в яких щось грає і не може назвати що вона щойно слухала, лізе в плейлист та читає що у неї там грає...
Нічого страшного в цьому немає. Люди і фільми так дивляться після роботи, не з BD, а через стрімінг чи піратську резку, а наступного дня фіг навіть скаже, як воно називалось, бо було загалом таке собі. В деяких людей в машині музика ніколи не вимикається, а що воно слухали - ніхто ніколи не скаже, бо то фон. Я одного разу взяв у жінки книжку прочитати. І прочитав. Але навіть не згадаю, як вона називалась) А чому? Бо хотілось саме почитати щось, а нічого путного під рукою не було, і слухати не хотілось. То який з цього висновок? Та ніякий. Є улюблене щось, на чому людина акцентується та займається фетишом через різні свічки\освітлення\випивку\музику і т.н. Навіть ті ж фільми можна з фіз. носіїв виключно дивитись.
Спотіфаєм та іншим стрімінгом не користуюсь на постійній основі, але загалом факт фонової музики сприймаю як цілком звичне явище. Так живуть мільйони (якщо не мільярди) людей. А ви тут їх хаєте, бо вони платівку не купили...
А от навпаки претензії були б цілком доречними) Типу вбухано купу грошей в акустику, вініловий програвач, людина сіла в крісло і щось увімкнула. А на запитання "що грає зараз?" каже - глянь, там має бути написано) Але якщо відкинути всі умовності - то чому б і ні? :rotate:
Z440_User: 06.05.2026 12:44зовсім інша культура споживання
Це загалом стосується майже будь-якої сфери, куди людина хоче заглибитись. Це класно. Але людина не в силі осягнути все-все в цьому житті на якісному рівні. Ні грошей, ні часу, ні сил не стане. Навіть зайти в нашу форумну велосипедну тему) Там же без перекладача та ші-агента не розібратись, про що люди говорять :D
Z440_User
Member
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

Scoffer: 06.05.2026 13:26 Так а нашо себе обмежувати в гарному музлі? Щоби що?)
Так а ніхто нікого не обмежує. Подобається щось до рівня "хочу купити" - купуй. Хоч касету, хоч котушку, хоч платівку, хоч HiRes на стрімінгу хоч...
Scoffer: 06.05.2026 13:26 Але принципово слухали лише з вініла це щось з послідовувачів Леопольда фон Захер-Мазоха)
Дак я і не слухаю принципово вініл. В мене є ще стрічка, яку я періодично пишу чимось новеньким якщо є бажання.
Стимул купити НОВУ платівку це мінімум 95% треків що сподобалися. Так би мовити "прохідний поріг". З чимсь старим там окрема історія з купою своїх факторів.
І стрімінгове я також "слухаю", в машині чи на вулиці, чи в гаражі, чи коли по хаті з пилососом/шваброю бігаю...
Ostin: 06.05.2026 13:37 Спотіфаєм та іншим стрімінгом не користуюсь на постійній основі, але загалом факт фонової музики сприймаю як цілком звичне явище. Так живуть мільйони (якщо не мільярди) людей. А ви тут їх хаєте, бо вони платівку не купили...
Я не це мав наувазі.
От якщо у вас спитати: "Назвіть декілька улюблених виконавців/гуртів? Ну того що вам подобається. Хоча б одного."
Ви ж назвете? Хоч одного якогось згадаєте? Ну того хто вам подобається/запам'ятався.

А там: "а-а-а-а..., е-е-е-е..."
- "Ну от що ви зараз слухали?"
- "а-а-а-а, е-е-е-е, незнаю..." лізе дивитися в плейліст щоб назавати хоч якогось виконавця...

- Яку музику ви слухаєте?
- Різну, я меломан
- назвіть якогось виконавця/гурт
- е-е-е-е..., а-а-а-а...
- байдуже якого, якогось відомого чи улюбленого
- е-е-е-е...., а-а-а-а....
- От що ви слухали?
- е-а-а-а-е-е... #лізе в плейліст...
Ostin
Member

Сообщение

Z440_User
Якби я зараз ріс в цій культурі стрімінгу, то фіг його знає, як воно було б) Так, я колись ще касети купував і слідкував за виходом нового альбому) То ж старий досвід він дає свій відбиток. Тому вказана усвідомленість при виборі музла - це ще може бути як пережиток, насправді) Я от навіть в цифрі маю лише те, що вже переслухав хоча б раз, одобрив і зберіг на SD-картку в плеєр. І ще колись хотів би послухати. Але маю підозру, що це не якісь мої видатні якості в дисципліні чи усвідомленості, а просто дитинство з касетами :rotate:
Z440_User
Member
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

Ostin, можливо, можливо.
А ще не всі люди сприймають музику як музику. Щось бубонить і ладно.

Так само, наприклад, як і не всі музиканти сприймають танці, в сенсі от хто, хто, а музикант має відчуття ритму та музики, але не може співставити рухи із музикою, а тим паче побачити "історію" яку танцюють.
Ну це як приклад того що хотів сказати. :shuffle:
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Z440_User: 06.05.2026 08:36лізе в плейлист та читає що у неї там грає...
Тут буває по-всякому, я слухаю і так, і так. Буває, просто грає режим радіо, оп, щось цікаве, пошукав, почитав, може й скачав.
Так я находжу, наприклад, таке і дуже різне, що залітає у колекцію

MSiAventador
Member
Аватара пользователя
Откуда: Гонолула

Сообщение

vdemeshko: 06.05.2026 12:04 MSiAventador
мне надо максимально универсальные под разные жанры музыки (амбинет, техно, трип хоп, джаз\асид джаз, хард рок, блек метал) + кино + возможно плейстейшн. Так что пока в раздумьях вообще на каком варианте остановится - возможно даже в связке с Wiim Amp Pro (за счет наличии hdmi arc + dsp) хотя Audiolab 6000A MKII тоже как вариант. При этом да - хотелось бы полочники с вуфером 6-6.5" (команта 13.5-14кв.м. и 2-2.5м до дивана от планируемой тумбы, где будет все стоять). В итоге работают ограничения по размеру колонок и тут уже корректирую хотелки под свободное место, но да тоже пока склоняюсь в сторону MA Bronze 50 7G(18.5см) или Silver 50 7G(16.5 см) как чуть более универсальные по звуку судя по информации и тестам что находил. Как вариант еще и на активные колонки типа KEF подумывал (но там сильный риск пострадать фуверу от ребенка при размещении на тумбе :D так что KEF откидываю по соображению практичности ).
Wiim Amp Pro ==25К , Audiolab 6000A MKII ==62К. У обоих не топовій цап , правда у Аудиолаба усилительная часть уже аудиофильская.
MA Bronze 50 7G в тандеме с 9038Q2M на усилке в классе Д (Wiim Amp Pro) могут играть так что захочется сабвуфера...
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Середина - яд


vdemeshko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Radio Bay
там 6-ое поколение в обзоре с 5.5" вуфером, а 7-го уже 6", но возможно как раз в разрезе ограничения по ширине то их тоже буду рассматривать в перспективе :) тут то с усилителем скажем так не такая проблема - места хватает то под него - у тумбы что планирую нижняя широкая открытая полка(а вот пол полочники ограничение по ширине - так шо пока блекауты не спешу и варианты перебераю).. но вообще да они у меня в топе вариантов за счет большой универсальности.
MSiAventador
усилитель то могу и рассмотреть кроме Audiolab и Hagel H95/120(по скидкам они рядом с аудилабом могут быть) к примеру :) с колонками бОльшая проблема - тут ограничения по размеру есть. а может Wiim Amp Pro как пред для начала (у него и DSP и долби декодер и hdmi arc) - а потом докупить тот же Hagel как УМ - в общем там много вариантов
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

vdemeshko: 06.05.2026 17:42там 6-ое поколение в обзоре с 5.5" вуфером, а 7-го уже 6"
Только в профиль

Ответить