Выбор звуковой карты

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Ответить
Автор
Сообщение
leshk
Junior
Откуда: Киев

Сообщение

В этой теме выбираем звуковые карты

Пофилософствовать на тему звука можно там

Флуд наказуем и преследуется по всей строгости правил
Последний раз редактировалось gehka3 02.06.2015 19:00, всего редактировалось 2 раза.
feson
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Ortyomko: 21.04.2026 16:50
tablestikus: 21.04.2026 16:32
А чого не R2R версію?)
бо +40 баксів зажав) і так мене розкрутили
Не встиг написати.....дуже швидко розкрутили..... :gigi:
можна було за 30 взяти те що показував Radio Bay ESS9280 PRO.

Отправлено спустя 2 минуты 14 секунд:
Зі стаціонарним ESS - мінімальна різниця в звучанні. Дуже добрий донгл....але гріється як....обігрівач....міні....... :laugh:
Вложения
ESS.jpeg
Hotspur
Member
Аватара пользователя

Сообщение

feson: 21.04.2026 19:44Зі стаціонарним ESS - мінімальна різниця в звучанні.
ну Фііо все таки портів більше :D
MSiAventador
Member
Аватара пользователя
Откуда: Гонолула

Сообщение

Ну.... де 7Кілогривень там і до 10К рукою... :gigi:
спойлер
Изображение
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Не збивайте людину з пантелику )
Hotspur
Member
Аватара пользователя

Сообщение

MSiAventador: 21.04.2026 20:15Ну.... де 7Кілогривень там і до 10К рукою...
:gigi: :lol:
tablestikus
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

MSiAventador: 21.04.2026 20:15 Ну.... де 7Кілогривень там і до 10К рукою... :gigi:
спойлер
Изображение
А де 10К, то вже і 15К можна
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Mcintosh MA8950
спойлер
n.jpg
+
спойлер
207.jpg
:lol: :lol: :lol:

+
Raчок :super:🦖
Filabatya
Member
Аватара пользователя
Откуда: Івано-Франківськ

Сообщение

а для чого взагалі той макінтош там?
Бідняга :weep:
Последний раз редактировалось Filabatya 21.04.2026 22:23, всего редактировалось 2 раза.
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Filabatya
Всьо норм. Так задумано.
Порядок трохи порушено ну і х.
Последний раз редактировалось QFlash 21.04.2026 22:20, всего редактировалось 1 раз.
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Продай Макінтош, купи Fiio R2R + Genelec і ти узнаєш багато нового
Z440_User
Member
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

QFlash: 21.04.2026 22:05 Mcintosh MA8950
спойлер
n.jpg
+
спойлер
207.jpg
:lol: :lol: :lol:

+
Raчок :super:🦖
Якось так:
спойлер
IMG_20260421_221959.jpg
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Radio Bay: 21.04.2026 22:20Продай Макінтош, купи Fiio R2R + Genelec і ти узнаєш багато нового
Нізащо.

Відправлено через 1 хвилину 20 секунд:
Z440_User
В мене нісран. Точніше в жінки.
В мене були шмигулі. :lol: :laugh:
Последний раз редактировалось QFlash 21.04.2026 22:25, всего редактировалось 2 раза.
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Ще ліпше Musician Pegasus замість Fiio, якщо грошей вистачить, може б/в
Filabatya
Member
Аватара пользователя
Откуда: Івано-Франківськ

Сообщение

Radio Bay
просто Д клас за 100 паперів з алі експрес і гармонія :up:
Запор легкий, то буде ракета :gigi:
Последний раз редактировалось Filabatya 21.04.2026 22:30, всего редактировалось 4 раза.
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Тобі їзди на Запорі з двигуном від Порше :lol:
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Radio Bay: 21.04.2026 22:26Тобі їзди на Запорі з двигуном від Порше
Чи може запор їхати 320?
Звісно, треба таку гору пошукати. :lol:
Z440_User
Member
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

QFlash: 21.04.2026 22:22 В мене були шмигулі. :lol: :laugh:
І шо?
спойлер
моя іграшка
Изображение
Десь в Греції
Изображение
А взагалі я їй дуже вдячний за світ що вона показала
Изображение
България

Розбити її іноді хочеться, а продати - ні.

А жінка катається на більш сучасному авто :laugh:
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

По Rачках - колись давно ще у мене була стара платформа на 775 Gigabyte GA-g33m-ds3r (я просто помішений на Gigabyte :lol: )
Так там стояв Rачок 889А, то б нічого, але я начитавшись всякої х_ні, в розумінні, почав шукати дрова під Win7/ і знайшов якусь х_ню/
Я не памятаю які саме дрова і версія, але воно так нічого дало, це було чути одразу.
Тепер я не напружуюсь з приводу цього питання оскільки УНЧ (amplifier) зводить це все на нівець.
АС Романтика - барахло конкретне - але воно співає. B-)

Відправлено через 1 хвилину 43 секунди:
Шистьора гребана. Потім пежо потім нісран (кросовер)
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

QFlash: 21.04.2026 22:53але воно співає
Комусь і бабусіна радіоточка співає, але то до якісного звуку не має відношення
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Radio Bay: 21.04.2026 23:00Комусь і бабусіна радіоточка співає, але то до якісного звуку не має відношення
Не напружує це питання.
Я одразу чую що воно співає. Думка професорів мене не цікавить.
Последний раз редактировалось QFlash 21.04.2026 23:04, всего редактировалось 1 раз.
Ответить