Процессор Intel Core i5-10400 в сравнении с AMD Ryzen 5 3600X и Ryzen 3 3300X. Синие наступают, но красные не сдаются!

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

dahaka423:2700(X) - чудовий процесор для роботи
дивлячись для якої. для більшості тасків — так собі процесор, як раз на 140 баксів. R5 3600 за 200$ був і є куди цікавіше, але тому він 200 і коштує.
спойлер
Я вчера видел раков по пять рублей. Но больших, Но по пять рублей...
Правда, большие...
но по пять рублей...
но очень большие...
хотя и по пять...
но очень большие...
правда, и по пять рублей...
но зато большие...
хотя по пять, но большие...
а сегодня были по три,
но маленькие, но по три...
dahaka423:Сам взяв менше ніж за 7700грн новий комплект 3700Х і Х470
таких цін немає.
dahaka423:Скільки коштуватиме аналог на інтелі?
треба від завдань відштовхуватись. аналог в чому? в іграшках і 9400f майже те саме, в сабжевому тесті 8600к виконував його роль, можна прикинути, враховуючи, що між 3600х і 3700х майже непомітний розрив в іграх.
dahaka423
Member
Аватара пользователя
Откуда: Полтава

Сообщение

leif:таких цін немає
Зараз вже немає, але були )))
Брав у microcenter тоді як долар був по 23,1
Мамка за 92$ розпакована і проц за 259$ мінус 20$ за комплект з сумісною мамкою.
Доставка особисто для мене обійшлася безкоштовно
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

leif:в велосипедному світі теж оновлюються модельні ряди і кожен рік велосипеди за ~ 1k баксів стають краще
Ага, кушайте больше маркетинга и не обляпайтесь. Прошлый велик купил в 2014, новый в 2020. Лучше у них стало ровно ничего.
Как вы представляете улучшение велосипеда?

leif:ціну на амд 2700 скинули тому, що модель сильно слабенька в порівнянні і з наступником
На 20%? Или на 15?
yuriy8
Member
Откуда: Львів

Сообщение

leif:
dead_rat:Это нормально в любой отрасли.

Вот возьмите велосипед за условную 1000 $ и 10к. Зачем платить +1000% к цене, если вес снизится с 8 кг до 7 кг, то есть на 15% примерно?
Потому что выжать эти 15% очень трудно.

Так же и с процами, привет и9 который в играх лишь чуть быстрее и5, привет видеокартам серии Титан и так далее.
це перекручування, подвійні стандарти і неправильні аналогії.

в велосипедному світі теж оновлюються модельні ряди і кожен рік велосипеди за ~ 1k баксів стають краще, до того ж характеристики велосипеда це далеко не лише показник ваги.
але зауважте, що на велосипеди минулого року не скидають ціну більше ніж в два рази. це стається лише років так через 5, або ж якщо модель була відверто невдалою.

ціну на амд 2700 скинули тому, що модель сильно слабенька в порівнянні і з наступником і з конкурентом відносно потреб більшості користувачів, а не в синтетиці (в синтетиці все як разу було супер за свою ціну). продавати її за 300+ доларів можна було виключно за рахунок дефіциту інтел і вдалого маркетингу в дусі ельдорадо "більше ядер — краще процесор".

3700 вже більш-менш нормальний процесор в першу чергу відносно конкурентних інтелів і сталось це не за рахунок приросту в 15% в сайнбенчі, а за рахунок оптимізації роботи з пам'яттю (що в попсовій синтетиці як раз не сильно очевидно себе проявляє). саме тому і можна було встановити на нього таку ціну і тримати її, продаючи достатні обсяги, незважаючи, що 2700 поруч пропонували по 135 баксів.
Ціна на попередню продукцію ніяк не залежить від технічних характеристик, а тільки від економічної стратегії фірми. Інтелу по барабану і по бубну тоже, скільки там коштують попередні покоління, а АМД старається продати все що можна. А то можна подумати що ціна і5 9600к суттєво зменшиться бо вийшов і5 10600к з гіпертрейдингом :lol: .
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

dead_rat:На 20%? Или на 15?
якби там дійсно було 15% різниці, які малює сайнбенч, то ніхто не купував би 3700 більше ніж в 2 рази дорожче і ніякі розповіді про те як важко витиснути цю додаткову продуктивність тут би не допомогли. але вам з core i5 видніше. ніякий маркетолог тебе не проведе, якщо ти нічого не купуєш :laugh:
dead_rat:Ага, кушайте больше маркетинга и не обляпайтесь. Прошлый велик купил в 2014, новый в 2020. Лучше у них стало ровно ничего.
Как вы представляете улучшение велосипеда?
обійдемось без велосипедного офтопу. приходьте в велотему, там доречніше буде. я буквально тиждень тому купив новий велосипед і таки не повірите, стає краще рік від року. за 1000$ і рама і обвіс були б гірші в 2014му. читайте огляди, підтягуйте матчастину, вивчайте питання. якщо ви цього не помічаєте, можливо це питання до вас, у кожного свої критерії, деяким людям і FX он нормальний процесор, задовольняє :)
alexxusss
Member
Аватара пользователя

Сообщение

yuriy8: А то можна подумати що ціна і5 9600к суттєво зменшиться бо вийшов і5 10600к з гіпертрейдингом :lol: .
Вона може навіть збільшитись, бо нове покоління треба продавати, щоб життя медом не здавалось :laugh: :lol:
yuriy8
Member
Откуда: Львів

Сообщение

:up:
alexxusss:
yuriy8: А то можна подумати що ціна і5 9600к суттєво зменшиться бо вийшов і5 10600к з гіпертрейдингом :lol: .
Вона може навіть збільшитись, бо нове покоління треба продавати, щоб життя медом не здавалось :laugh: :lol:
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

leif:вам з core i5 видніше. ніякий маркетолог тебе не проведе, якщо ти нічого не купуєш
Что поделать, мой и5 который вы так троллите был воткнут в 2012 и сейчас больше специализируется на ютюбе.
Какой с него спрос?

Выйдет киберпанк, если игра того стоит, обновлюсь
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

yuriy8:а АМД старається продати все що можна.
оце потужні роздуми :lol: Л — логіка.

а що ж заважало продавати R7 2700, скажімо на 25% (замість 100%) дешевше ніж R7 3700, якщо він всього на 15% гірше? не хотіли заробити грошей? бджоли проти меду? :laugh:
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

leif:а що ж заважало продавати R7 2700, скажімо на 25% (замість 100%) дешевше ніж R7 3700, якщо він всього на 15% гірше? не хотіли заробити грошей? бджоли проти меду?
В нормальных компаниях товар регулярно отдают и со скидкой 70% и даже больше.

Держание товара на складе тоже стоит денег, так что еще большой вопрос что финансово выгоднее: скинуть 25% и продавать пол года или скинуть 50 и освободить склад за месяц. Просто в Украине привыкли торговать старое хорошо если вообще со скидкой.

Отправлено спустя 6 минут 59 секунд:
leif:
yuriy8:а АМД старається продати все що можна.
оце потужні роздуми :lol: Л — логіка.

а що ж заважало продавати R7 2700, скажімо на 25% (замість 100%) дешевше ніж R7 3700, якщо він всього на 15% гірше? не хотіли заробити грошей? бджоли проти меду? :laugh:
Стоп!!

Райзен 2700 - 220 евро
Райзен 3700 - 290 евро

(290 - 220) / 290 = 24% !!!!
yuriy8
Member
Откуда: Львів

Сообщение

leif:
yuriy8:а АМД старається продати все що можна.
оце потужні роздуми :lol: Л — логіка.

а що ж заважало продавати R7 2700, скажімо на 25% (замість 100%) дешевше ніж R7 3700, якщо він всього на 15% гірше? не хотіли заробити грошей? бджоли проти меду? :laugh:
Це не роздуми, а просто досвід роботи, в тому числі і як приватник. Ще раз, стратегії продажу можуть бути різними (в тому числі і відсутність стратегії). В світі рідко коли все буває простим і зрозумілим.
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

dead_rat:Стоп!!

Райзен 2700 - 220 евро
Райзен 3700 - 290 евро
в Україні не було такого співвідношення, без всіляких знижок і акцій продавались процесори по ціні яка відрізнялась в 2 рази і 2700й коштував на ~1000 грн дешевше ніж 3600 аж поки 2700 не зник з продажу. періодично заходив на newegg і амазон — аналогічна ситуація.
dead_rat:Держание товара на складе тоже стоит денег, так что еще большой вопрос что финансово выгоднее: скинуть 25% и продавать пол года или скинуть 50 и освободить склад за месяц. Просто в Украине привыкли торговать старое хорошо если вообще со скидкой.
вони продавали ці процесори поруч з новою лінійкою по зниженим цінам з літа 2019 як мінімум до середини весни, ніякого "за місяць" не було.

райзен 2600, який технічно перемаркували в 1600 аф, досі можна купити і коштує відносно 3600 він майже в такому ж співвідношенні як 3700 до 2700 — дешевше на 80%. за "15% різниці" в сайнбенчі :rotate:
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

leif:в Україні не було такого співвідношення, без всіляких знижок і акцій продавались процесори по ціні яка відрізнялась в 2 рази і 2700й коштував на ~1000 грн дешевше ніж 3600 аж поки 2700 не зник з продажу. періодично заходив на newegg і амазон — аналогічна ситуація.
Я открыл поисковик и получил сходу указанные мной цены.
Если в Украине проблемы с ценообразованием это не вина амд.
leif:як 3700 до 2700 — дешевше на 80%
А можно ссылочку, потому что в моей стране разница как раз 25%, а ваши слова кажутся неправдой
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

dead_rat:Если в Украине проблемы с ценообразованием это не вина амд.
якщо б у нас було дорожче, то можна було б ще щось казати про амд, але у нас дешевше :laugh: наші продавці на таке не пішли б ніколи, якби амд не давала б знижок на гуртові продажі, ну самі подумайте.

і 12-ядерні тредріпери у нас теж по ~200 баксів можна було купити, до речі, як амд і заповідала. досить довгий час.
dead_rat:А можно ссылочку, потому что в моей стране разница как раз 25%, а ваши слова кажутся неправдой
прошу
1600AF:
1) https://exe.ua/product/p308003/
2) https://telemart.ua/products/amd-ryzen- ... 00bbafbox/

R5 3600:
1) https://exe.ua/product/p299885/
2) https://telemart.ua/products/amd-ryzen- ... 000031box/
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

leif:1600AF
leif:R5 3600:
Чуть выше вы писали 2700 против 3700. Быстро же они мутировали в 1600 и 3600
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

dead_rat
уважніше читайте, я написав, що 2700 зник з продажу вже, а про 1600аф та 3600 написав, що між ними майже таке ж співвідношення по цінах.
хотлайном вмієте користуватись?
позицію по 2700 вже видалили, але по 2700Х ще висить, прокручуйте вниз сторінки, обирайте ціну в баксах і дивіться середню. це іксова версія, була на тіж 25-30$ дорожче, як і всюди.

https://hotline.ua/computer-processory/ ... 0xbgafbox/

потім там же знайдіть 3700 і порівняйте.
Последний раз редактировалось leif 04.06.2020 01:10, всего редактировалось 1 раз.
acm_fan
HWBOT OC Team
Аватара пользователя
Откуда: Днепр

Сообщение

https://hotline.ua/computer-processory/ ... 00bbafbox/
Кнопочка Динамика Цен в помощь.
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

ой, дякую, щось я його не знайшов через пошук.
yuriy8
Member
Откуда: Львів

Сообщение

Шановний leif, те що Ви пишете це логіка і очікування. Але справа полягає в тому, що для Інтела продаж продукції через роздрібну торгівлю (а саме за ці ціни ми говоримо) є незначним, а не реалізований залишок взагалі мізерний (для цього гіганта). Тому ніхто з топ менеджерів в ночі не прокидається з думкою - а давайте зробимо розпродажу :lol: . А для АМД все навпаки, і їхня основна ціль зараз полягає в боротьбі за частку ринку - і основний механізм це демпінг. Відповідно все що можна продати - треба продати. А яка там частота, продуктивність, іт.д. це другорядні елементи пазлу під назвою бізнес.
leif
Member
Аватара пользователя

Сообщение

yuriy8
можливо і так, але це не протирічить тому, про що насамперед йшла мова. почалось все з латенсі і того, що синтетичні тести типу сайнбенчу не сильно визначають привабливість процесорів для користувача):
ціну на амд 2700 скинули тому, що модель сильно слабенька в порівнянні і з наступником і з конкурентом відносно потреб більшості користувачів, а не в синтетиці (в синтетиці все як разу було супер за свою ціну). продавати її за 300+ доларів можна було виключно за рахунок дефіциту інтел і вдалого маркетингу в дусі ельдорадо "більше ядер — краще процесор".

3700 вже більш-менш нормальний процесор в першу чергу відносно конкурентних інтелів і сталось це не за рахунок приросту в 15% в сайнбенчі, а за рахунок оптимізації роботи з пам'яттю (що в попсовій синтетиці як раз не сильно очевидно себе проявляє). саме тому і можна було встановити на нього таку ціну і тримати її, продаючи достатні обсяги, незважаючи, що 2700 поруч пропонували по 135 баксів.
Ответить