Выбор звуковой карты

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Ответить
Автор
Сообщение
leshk
Junior
Откуда: Киев

Сообщение

В этой теме выбираем звуковые карты

Пофилософствовать на тему звука можно там

Флуд наказуем и преследуется по всей строгости правил
Последний раз редактировалось gehka3 02.06.2015 19:00, всего редактировалось 2 раза.
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

vdemeshko: 08.04.2026 10:46Да я сам дед на 47 году
Англійською I am 45 years old - я на 45 років старий. :laugh:
Я робив ставку на УНЧ. MA8950 та MX50SE однаково співає на 30W/
Так, дійсно АС треба ще шукати. Про-те я чую вже співає.

Відправлено через 18 хвилин 34 секунди:
QFlash: 08.04.2026 10:57Англійською I am 45 years old - я на 45 років старий.
Також шукаю де вписати рік, а то просто дату народження ставиш :laugh:
Z440_User
Member
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

feson: 07.04.2026 23:26 Скачаю для тестування цапів та звукових карт.
vltk: 08.04.2026 00:37 Я уверен, что если скачать этот ролик и открыть в аудишине, то увидим кошмар. Если у вас есть этот трек оцифрованный с винила (хотя не думаю что это поможет) или в редбуке или в хайрезе рип с СД - выложите его на fex.net файлообменик (это наш бывший ex.ua) для послушать.
Ну так то ж ютубчик, я не знаю яку варіацію вони під відео змонтували.

Ось flac 24/44.1 мастерінг з динамічним діапазоном 2дБ.
Wintersun - Sons Of Winter And Stars
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Z440_User: 08.04.2026 11:17Ось flac 24/44.1 мастерінг з динамічним діапазоном 2дБ.
Якось непогано, чути барабани чітко ніби посередині між АС виражено, середні та спів вокалу пливуть в просторі.
Так є момент коли атаки на різких фронтах звучання на середніх тихіше, але БАС веде музичну картину - саме то. Ніби стає виразнішим і чіткішим.
Так саме середні виходять на задній план, бас - чіткий, яскравий. Все слідує за басом. Може я не правий.
Ніякої каші, ніякої. Якось.

Відправлено через 12 хвилин 21 секунду:
Вибачте мене дурного, але я кожен, кожен транзистор тримав в руках і перевіряв при 100 град, на текучість по всім переходам, перш ніж ставити в УНЧ.
Якщо у Вас співає, нічого робити не треба, я збирав УНЧ по конструктору. Пердак ще пізніше пошукаю на електронних регуляторах.
Якось. Можливо. Та хрин з ним.
Можливо Rачок не справуються з таким потоком інформації.

Відправлено через 7 хвилин 58 секунд:
Z440_User
Якщо Ви хочете щось зробити, викиньте гетинакс, не робіть на ньому нічого, це лайно і воно для звуку -
Текстоліт. Чи щось сучасне, я знаю про що кажу.

Відправлено через 23 хвилини 28 секунд:
Я колись слухав в універі щось зі Scorpions, Berliner Philharmoniker
Якось.
Z440_User
Member
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

QFlash, нічого нікуди не повинно упливати, зникати чи ще щось. Все повинно лінійно гратись та не глушити один одного. Не повинно звалюватися в кашу та інше. Причому як на тихій, так і середній гучності як мінімум.
Якось непогано, чути барабани чітко ніби посередині між АС виражено, середні та спів вокалу пливуть в просторі.
На подив, в запису присутня сцена яка не тільки розтягнута між АС, а і ближче/далі від слухача. І навіть трохи ширше ніж стоять АС.

Стосовно швидкості системи та такого іншого.
На вступі Кай Хахто валит бластбіт в розмірності 3/4. Система має надати можливість розчути в тій стіні звуку роботу рук з чітким прорахунком малюнку "раз-два-три-раз-два-три-..." причому воно не повинно потонути в звуці роботи ніг та відмалювати змінний тріольний малюнок другої руки по тарілках.
Початок другої частини треку після паузи за першою частиною (початок десь на 2:30), коли починає одна гітара, підключаються барабани, граються "збівки", а потім в один момент звучить "та-да-дат, та-да-дат, чш", от тут удари по барабану повинні прозвучати як постріли, коротко та різко, з характерним металевим післязвуком СЧ звону металевого ободу барабана, та не проковтнути коротке "чш" від чайни (така, "вивернута" тарілка).
Це тільки маркерні моменти партії ударних, а так в треку ще багато моментів є, які можуть потонути, замаскуватися, розмазатися на системі яка не вигрібає.

Щільність, компресія та купа всього іншого - ото і є такий собі "стрес-тест" системи. Чи може вона такий плотний сигнал переварити без каші та відіграти його лінійно.

Якось так...
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Z440_User: 08.04.2026 12:28Стосовно швидкості системи та такого іншого.
На вступі Кай Хахто валит бластбіт в розмірності 3/4. Система має надати можливість розчути в тій стіні звуку роботу рук з чітким прорахунком малюнку "раз-два-три-раз-два-три-..." причому воно не повинно потонути в звуці роботи ніг та відмалювати змінний тріольний малюнок другої руки по тарілках.
Початок другої частини треку після паузи за першою частиною (початок десь на 2:30), коли починає одна гітара, підключаються барабани, граються "збівки", а потім в один момент звучить "та-да-дат, та-да-дат, чш", от тут удари по барабану повинні прозвучати як постріли, коротко та різко, з характерним металевим післязвуком СЧ звону металевого ободу барабана, та не проковтнути коротке "чш" від чайни (така, "вивернута" тарілка).
Це тільки маркерні моменти партії ударних, а так в треку ще багато моментів є, які можуть потонути, замаскуватися, розмазатися на системі яка не вигрібає.

Щільність, компресія та купа всього іншого - ото і є такий собі "стрес-тест" системи. Чи може вона такий плотний сигнал переварити без каші та відіграти його лінійно.

Якось так...
Ну ОК. Я грішу на Raчок. Воно такі жанри не бере по повній. Але мені вже подобається.

Відправлено через 6 хвилин 14 секунд:
QFlash: 08.04.2026 12:27Scorpions, Berliner Philharmoniker
Його навіть нема в flac
Памятаю цей альбом був з моїм улюбленим раптором T-REX/ на обложці.
Последний раз редактировалось QFlash 08.04.2026 12:45, всего редактировалось 2 раза.
Z440_User
Member
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

QFlash, я ж не просто так написав що моя Audigy 2ZS місцями "тонула" на цьому треці. ;)
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Z440_User
Так, так.
Але в мене тільки середина в осаді, а бас і ударні на висоті.
І високі чіткі, сс-сс, хоча їх там мало чути, ніякого цикання і тому подібного.
Якось.

Відправлено через 14 хвилин 8 секунд:
QFlash: 08.04.2026 12:38Памятаю цей альбом був з моїм улюбленим раптором T-REX/ на обложці.
Якесь, схоже наче.
https://nnmclub.to/forum/viewtopic.php?t=9239&start=30
Z440_User
Member
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

QFlash: 08.04.2026 12:46 Z440_User
Так, так.
Але в мене тільки середина в осаді, а бас і ударні на висоті.
От як раз на першій частині, під час тої "стіни звуку", друга гітара не просто монотонно жужжить фоном, там ритмічний малюнок грається, його легко там почути коли система не тоне. Як раз на СЧ та mid bass.
І високі чіткі, сс-сс, хоча їх там мало чути, ніякого цикання і тому подібного.
Якось.
Знову-таки, на тій стіні звуку там не просто с-с-с на тарілках. Там розсип заліза в якому і "с-с-с", і "ч-ш-ш", і "дзинь", і "дінь", і ще там всякі інші звуки від тарілок, в залежності від того як та по якій з них грає Кай.

Я слухаю музику а не звуки. Якщо апарат дозволяє передати емоції, нюанси виконання, енергетику, розібрати партії музикантів, оцінити ідеї та ходи того чи іншого музиканта в творі, наприклад оті самі дінь-дзинь в грі, де і як вставлено і який малюнок загалом це дало, і таке інше - то все в порядку.

Сам звук на предмет АЧХ я слухаю лише перші декілька секунд, так воно звучить чи не так, є завал чи немає, вірю чи не вірю. Далі я слухаю музику і аналізую музичні партії які я чую.
Якщо я не можу розібрати якусь партію - автоматом виходить що десь косяк, починаючи від самого запису, закінчуючи АС.
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Z440_User
Я підтримую Вашу наполегливість та завзятість, для мене вистачає того що є.

Щодо Вільми 102, якщо там плати на текстоліті, забутьте, воно чудово співає за свої кошти.
Я хотів Ореля 101 взяти, але є версіїї з текстолітом і з гетинаксом. Тож Ромашка драна на текстоліті, але все поміняно.
З япана хіба AKAI чудове рішення.
lewerlin
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миронівка

Сообщение

Z440_User: 08.04.2026 11:17Ось flac 24/44.1 мастерінг з динамічним діапазоном 2дБ.
Wintersun - Sons Of Winter And Stars
Дякую. Кращий трек для тестів, що я чув.
Z440_User
Member
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

QFlash: 08.04.2026 13:30 Я підтримую Вашу наполегливість та завзятість, для мене вистачає того що є.
Я просто озвучую моменти на які особисто я звертаю увагу при прослуховуванні та оцінці.
Бо як писав RadioBay
Треба ж ще знати куди дивитися
а це допомогає
аналізувати звукову картинку
QFlash: 08.04.2026 13:30 Щодо Вільми 102, якщо там плати на текстоліті, забутьте, воно чудово співає за свої кошти.
Я хотів Ореля 101 взяти, але є версіїї з текстолітом і з гетинаксом. Тож Ромашка драна на текстоліті, але все поміняно.
шиза :facepalm:
QFlash: 08.04.2026 13:30 З япана хіба AKAI чудове рішення.
Не всі акаяни однаково корисні, деякі гірші за совок третього класу по звуку, але красиві та мають купу кнопочок з лампочками, лінтяйкою та реверсом.
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Ось кусок мого улюблено T-Rex
спойлер
Шукати треба в flac/
Тут не чути того масштабного звучання.
Хоча в ті роки на сраній касеті воно звучало просто чудово.

Відправлено через 7 хвилин 24 секунди:
Z440_User: 08.04.2026 13:44Не всі акаяни однаково корисні, деякі гірші за совок третього класу по звуку, але красиві та мають купу кнопочок з лампочками, лінтяйкою та реверсом.
Ок. насолоджуйтесь тим що маєте. Я так роблю поки живий.
Тут важко гадати на кавовій гущі, але якщо я кажу що співає, значить співає.
Почитайте Дага Селфа, або Боба Кордела.
Звукові карточки і так дійшли до рівня, що драний-сраний-дешманський DAC на порядок краще ніж 20 років тому.
Головне УНЧ (Amplifier)/
Якось.
Последний раз редактировалось QFlash 08.04.2026 14:33, всего редактировалось 1 раз.
Z440_User
Member
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

lewerlin: 08.04.2026 13:42 Дякую. Кращий трек для тестів, що я чув.
Будь ласка.
QFlash: 08.04.2026 14:13 Ок. насолоджуйтесь тим що маєте. Я так роблю поки живий.
Гадаю що з переліку мого обладнання в профілі видно що я саме так і роблю :gigi:
vdemeshko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

QFlash:Я хотів Ореля 101 взяти
у меня был такой :gigi: Орель МП-101С - вспомнил школьные годы :D
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

vdemeshko
vdemeshko: 08.04.2026 14:42у меня был такой Орель МП-101С - вспомнил школьные годы
В мої шкільні роки то було з області фантастики. В магазинах лише ходив подивитись на японську техніку і послухати.
vdemeshko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

QFlash
в конце 80-х помню купили родители :) усь радиотехника и колонки 35-ки
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Кому цікаво по Amplifier
Даг і Боб на англійській.
спойлер
https://drive.google.com/file/d/1UpD5Xc ... drive_link
спойлер
https://drive.google.com/file/d/1_VORhz ... drive_link
Рос. я не буду давати. Зрозуміло з якої причини.
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

QFlash: 08.04.2026 14:13Тут не чути того масштабного звучання.
Хоча в ті роки на сраній касеті воно звучало просто чудово
Це коли баби були красивіші та трава зеленіша? Ню ню.
Чекаю ч/б фотки у піонерських краватках :D
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Radio Bay: 08.04.2026 15:01Чекаю ч/б фотки у піонерських краватках
Ах, ах. :D Піонером я не був. В 1991р. Референдум. Пів-року не вистачило до 5 класу.
Pioneer також непогані в плані звучання.
Але чомусь мені запамяталися AKAI з таким мясистим басом.
Але все залежить від якості радіокомпонентів. Хоч на суперовій схемотехніці збирай УНЧ воно до дупи, якщо все неякісне і тече наче в каналізації по трубам.
Одне точно, в японських апартах ймовірність підробки була вкрай низькою.

Щодо оцифровщиків, які альтернативи аудішина? Хоча без проблем, якраз пошукаю.
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

QFlash: 08.04.2026 15:05Але чомусь мені запамяталися AKAI з таким мясистим басом
Стрийняття змінюється — для мене колись ЗК SB Live! була супер картою і таких випадків вистачає, смаки змінюються, спогади залишаються
Ответить