В мого старшого сина ,якому 10 років (грає на фортепіано) абсолютний слух. Він чує навіть ,як тріщить зарядка телефону чи видає якийсь там гул і ще ряд того чого не чую я(якого я не чую,але в сім"ї дуже багато музикантів і в багатьох теж абсолютний слух) і це його дратує сильно,а я просто не чую.
Як налаштовував свій комп ,то з ним радився ,як виставити ,щоб було нормально для його вух

.Зараз всі біквайти на 280-450 об/хв залежно від температури.
Тому ,що для одного нормально,то для іншого шумить(тому комп стоїть в мене в спальні).А от стосовно клави таки протупив-клавіші клацають
