Новости
Последние статьи и обзоры
Выбор звуковой карты
-
QFlash
Member
- Откуда: Lviv
НанотехнологіїScoffer: ↑ 28.03.2026 10:32Ні. Це вага міді на квадратному футі до протравки плати.
Відправлено через 1 хвилину 27 секунд:
Чим більше унцій тим краще, скоро на карати перейдемоScoffer: ↑ 28.03.2026 10:32Загалом 2 унції це доволі дешево, це як лакування не в зелений, а в білий зробити.
-
lewerlin
Member
- Откуда: Миронівка
Запросто. Міняємо мідь на срібло(воно за всіма статтями, окрім ціни, краще) і вуаля.
-
QFlash
Member
- Откуда: Lviv
Ag - це найкращий провідник. Але стійкість, хімічна інертність занижена.lewerlin: ↑ 28.03.2026 11:37Запросто. Міняємо мідь на срібло(воно за всіма статтями, окрім ціни, краще) і вуаля.
Відправлено через 2 години 40 хвилин 22 секунди:
Au - це метал, але люди "гибнут за метал" тупість. Це хороший метал який стійкий до корозії, провідник капітальний.
Наш Всесвіт тільки отримую даний метал шляхом вибуху наднових. Якось.
Відправлено через 13 хвилин 22 секунди:
Ядерний синтез та розпад, єдине джерело а енергії колосальні.
Для плєшивого діда пішов на***уй.
Відправлено через 7 хвилин 10 секунд:
Вибачте за емоційність.
Відправлено через 21 хвилину 26 секунд:
Це лайно звучить шикарно
https://prom.ua/ua/p2493282651-integral ... ntosh.html
-
Scoffer
Member
Доріжки на платі за додаткові гроші можуть бути покриті сріблом, оловом, нікелем, золото-нікелевим сплавом, або золотом і нікелем поверх золота (чисте золото погано паяється). Це все більш-менш стандартні варіанти, доступні для замовлення навіть в роздріб якщо гарно пошукати. І хоча б з цієї причини не годяться аудіофілам.
Аудіофіли мають шукати щось на тему платини чи іридію з воєнки і пристроїв космічного призначення
Також космоплати можуть бути не текстолітові, а керамічні, що взагалі топова тема. Як мінімум по ціні.
Аудіофіли мають шукати щось на тему платини чи іридію з воєнки і пристроїв космічного призначення
-
Hotspur
Member
до золотих доріжок плати прикручуем золоті проводаScoffer: ↑ 28.03.2026 16:14 Доріжки на платі за додаткові гроші можуть бути покриті сріблом, оловом, нікелем, золото-нікелевим сплавом, або золотом і нікелем поверх золота (чисте золото погано паяється). Це все більш-менш стандартні варіанти, доступні для замовлення навіть в роздріб якщо гарно пошукати. І хоча б з цієї причини не годяться аудіофілам.
Аудіофіли мають шукати щось на тему платини чи іридію з воєнки і пристроїв космічного призначенняТакож космоплати можуть бути не текстолітові, а керамічні, що взагалі топова тема. Як мінімум по ціні.
-
QFlash
Member
- Откуда: Lviv
для чого. Au - доріжки. Я випадаю в осад. Все буде нормально працювати на сраних мідних, згоден гетинакс до дупи сраної.
Ва шо йо****ті на Au будувати доріжки.
Якщо вартіант - сплави.
Ва шо йо****ті на Au будувати доріжки.
Якщо вартіант - сплави.
-
vltk
Member
- Откуда: Kyiv
Для малоточных аудиодевайсов корректоры, микрофонные усилители, цапы и ацп, преды - серебро содержащие (серебрянные) и повышенной площади дорожки разводки вполне разумны.
-
Scoffer
Member
Простіше/дешевше товщину міді нарощувати до необхідного опору. А срібло варто залишити НВЧ пристроям де скін-ефект цілком сміщається в покриття.vltk: ↑ 28.03.2026 17:28Для малоточных аудиодевайсов корректоры, микрофонные усилители, цапы и ацп, преды - серебро содержащие (серебрянные) и повышенной площади дорожки разводки вполне разумны.
-
QFlash
Member
- Откуда: Lviv
Scoffer
Лайно собаче
Відправлено через 3 хвилини 54 секунди:
Не бачу каратів
Відправлено через 1 хвилину 56 секунд:
Ви що, для чого, в УНЧ товщина доріжок на високих амперажах. Можна, давав жару.
Це Cu/
Якщо хочете Fe в дешманах.
Лайно собаче
Відправлено через 3 хвилини 54 секунди:
Не бачу каратів
Відправлено через 1 хвилину 56 секунд:
Ви що, для чого, в УНЧ товщина доріжок на високих амперажах. Можна, давав жару.
Це Cu/
Якщо хочете Fe в дешманах.
-
Radio Bay
Member
- Откуда: Харків
Квадратному футі плати? Але там же може бути різна кількість доріжок.Scoffer: ↑ 28.03.2026 10:32Ні. Це вага міді на квадратному футі до протравки плати
Чисто зафіксувати цей цікавий факт для саморозвитку — ми ж, аудіофіли, такі — нам все цікаво. То R2R цапи та лампові попередники у студійні монітори пхаємо, то фазу у мережевому дроті перевернемо та дивуємося. Дехто навіть її маркує
- спойлер

Колонок, що честно відпрацюють 30Гц одиниці, тут хто б 40 відпрацювавQFlash: ↑ 28.03.2026 10:06Я обираю НЧ жирні 30Hz і нижче, рик, вібрація, контрабас, щоб стояча хвиля, стук молота в центрі, ну якось так
-
QFlash
Member
- Откуда: Lviv
У мене на 31,5Hz 20 хрин не візьме.Radio Bay: ↑ 28.03.2026 18:14Колонок, що честно відпрацюють 30Гц одиниці, тут жто б 40 відпрацював
31,5 танк під вікном
Але ця бесіда ні про що.
Запрошую до мене і послухати.
=============================
-
Radio Bay
Member
- Откуда: Харків
Ти ж чудово знаєш, що більшість аудіо кабелів, то мідьHotspur: ↑ 28.03.2026 17:09до золотих доріжок плати прикручуем золоті провода і звук стає дуже багатий
-
QFlash
Member
- Откуда: Lviv
Твою ж, я думав безоксигеновмісна.Radio Bay: ↑ 28.03.2026 19:24Ти ж чудово знаєш, що більшість аудіо кабелів, то мідь
Відправлено через 58 хвилин 14 секунд:
В одного чувака дах поїхав
- спойлер
-
Radio Bay
Member
- Откуда: Харків
-
Scoffer
Member
На квадратному футі ДО протравки. Тобто повністю покритому міддю. Ніхто не рахує доріжки, це вже зовсім зашкварно було бRadio Bay: ↑ 28.03.2026 18:14Квадратному футі плати? Але там же може бути різна кількість доріжок.
Відправлено через 4 хвилини 21 секунду:
В нормальних величинах це приблизно 35 мікрометрів на одноунцієвій платі. Відповідно 70 на двоунцієвій.
-
QFlash
Member
- Откуда: Lviv
Лайно. Бути чи не бути бідний йорик?Scoffer: ↑ 28.03.2026 21:33В нормальних величинах це приблизно 35 мікрометрів на одноунцієвій платі. Відповідно 70 на двоунцієвій.
Є величини є навантаження, до біса цікаво.
Навантаження жирне, на чипак менше.
Інженери всьо продумали.
Последний раз редактировалось QFlash 28.03.2026 21:56, всего редактировалось 1 раз.
-
Radio Bay
Member
- Откуда: Харків
Зрозуміло, дяка, а то я не в курсі техпроцессуScoffer: ↑ 28.03.2026 21:33На квадратному футі ДО протравки. Тобто повністю покритому міддю. Ніхто не рахує доріжки, це вже зовсім зашкварно було б
-
QFlash
Member
- Откуда: Lviv
1н техпоц. Нижче складно, квантові ефекти.Radio Bay: ↑ 28.03.2026 21:55Зрозуміло, дяка, а то я не в курсі техпроцессу
Квантові системи вирішують проблему. Але квантові компютери це не наш дибільний час.
Відправлено через 1 хвилину 53 секунди:
до речі на квантовому рівні зникне питання про якість звуку. Це буде мах.
Відправлено через 28 хвилин 50 секунд:
Якось в Тернополі на Співочому полі, я слухав музон репетицію до показухи зі стоячою хвилею, це було давно і неправда, може.
Бас і стоячою хвилею це просто...
-
waryag
Member
- Откуда: Суми
Тут мався на увазі техпроцес виробництва плат. Якщо спрощено - на текстоліт з шаром міді фарбою наносяться доріжки, потім занурють у ванну з кислотою. Неприкрита фарбою мідь розчиняється, прикрита залишається - отримуємо доріжки.QFlash: ↑ 28.03.2026 22:311н техпоц. Нижче складно, квантові ефекти.
Назви сучасних техпроцесів маркетингові і не мають зв'язку з фізичними розмірами елементів.QFlash: ↑ 28.03.2026 22:31Нижче складно, квантові ефекти.