Выбор звуковой карты

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Ответить
Автор
Сообщение
leshk
Junior
Откуда: Киев

Сообщение

В этой теме выбираем звуковые карты

Пофилософствовать на тему звука можно там

Флуд наказуем и преследуется по всей строгости правил
Последний раз редактировалось gehka3 02.06.2015 19:00, всего редактировалось 2 раза.
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

QFlash: 21.03.2026 17:34До речі цю майню також ніде не пускають на обзорах
У обзорах треба продавати та показувати техніку з гарної сторони, музика теж повинна бути зрозумілою або привабливою або нейтральною.
Тестування на Primus - Tommy the Cat або Slayer - Reign in blood там не буде
Z440_User
Member
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

QFlash: 21.03.2026 18:07 але якось я таке не слухаю.
тоді можна чогось танцювального

Якщо Ви проти Stiva Morgana (Влада Моткова) я розумію рус.
Але як на мене, кожен науковець, чи спеціаліст є культурною одиницею.
Фпісту русню! :puke:
Hotspur
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Z440_User: 21.03.2026 18:18Фпісту русню!
++

Відправлено через 39 секунд:
QFlash: 21.03.2026 18:07Якщо Ви проти Stiva Morgana (Влада Моткова) я розумію рус.
Але як на мене, кожен науковець, чи спеціаліст є культурною одиницею.
не дивись русню
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Z440_User: 21.03.2026 18:18Фпісту русню!
Ви абсолютно праві, кожен росіянин спонсор вбивства. Податки сплачують для чого.?
Я на даний час не бачу виходу з цієї дибільної ситуації. Це занадто далеко зайшло. Яккщо у Вас будуть ідеї прошу поділитися.
Навіть не знаю як. Багато думав над тим питанням. Це дуже складно.
Z440_User
Member
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

QFlash: 21.03.2026 18:23 Яккщо у Вас будуть ідеї прошу поділитися.
Забути про їхнє існування та не дивитися.
Підтримувати українських виконавців.

У нас багато цікавої музики

В тому числі і у молодих виконавців
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Z440_User: 21.03.2026 18:31Забути про їхнє існування та не дивитися.
Так, звісно. Але це не вирішує проблеми, лише обходить стороною.
Це занадто далеко зайшло...

Відправлено через 6 хвилин 54 секунди:
Z440_User
Хороша музика. Дякую Вам.

Відправлено через 7 хвилин 54 секунди:
До речі, переважна більшість науковців, які відправили апарати в космос, зробили відкриття в області хімії з України.
Жоден не підтримує того хаосу в нашому часі.
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Не полюбляю цих металбаб, особливо коли починається щось фентезійне, але це, на мою думку, цікаво
Z440_User
Member
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

QFlash: 21.03.2026 18:50
Z440_User: 21.03.2026 18:31Забути про їхнє існування та не дивитися.
Так, звісно. Але це не вирішує проблеми, лише обходить стороною.
Це занадто далеко зайшло...
За-б-у-ти! Обходь навіжених стороною. Країна 404. Побудувати навколо них високий паркан та залити бетоном. Крапка.
Z440_User
Хороша музика. Дякую Вам.
Будь ласка
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Хто таке рубався


Відправлено через 12 хвилин 1 секунду:


Відправлено через 6 хвилин 46 секунд:
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Z440_User: 21.03.2026 18:31У нас багато цікавої музики
Так, я фактично відкрив для себе українськи музику у 22, коли почав слухати українське радіо, а планка в мене не низька
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Здається цей з Польщі

Холєра, електронщини трохи

Відправлено через 6 хвилин 13 секунд:
Youtube далеко не передає тих частот. Але, все ж таки, дещо можна почути.
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

QFlash: 21.03.2026 19:45Youtube далеко не передає тих частот
Треба слухати музику, а не частоти.

Madis - 4 Альбома, 1 Сингл (2022-2023) [FLAC 24/48|Lossless|WEB-DL|tracks] <Electronic Techno>
Pathfinder
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кожне покоління геймерів повинно отримати свого чекалкера

Сообщение

Докинемо дров у музичний вогонь

G6+660V2 добре качає :super:
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Pathfinder: 21.03.2026 20:03Докинемо дров у музичний вогонь
Z440_User
Member
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

Radio Bay, так само. Дещо знав і до цього, але до 2022р. прям аж так не цікавився нашими виконавцями.
Русні в моєму плейлисті немає.
Та й взагалі, саме україномовного важкого стилю мені не вистачає.
Слухаєш англомовний гурт і нічо так, чого нашого такого немає? А потім: О! Так це наші? От якби по радіо не сказали, чи в інтернеті не загуглив - взагалі не дізнався б що це наші.
спойлер
Але каюсь, дещо от прям не відпускає, але то метри USSR-металу "Черньій Обелиск" та "Мастер".

Щось типу Мастера найти не можу, ну з того що не вмерло.
Мрії Марії зайняли нішу Чорного Обелиску.
А от щось типу "Фактор Страху" поки що не знайшов. Були Mind Structure колись, але англомовні.
Последний раз редактировалось Z440_User 21.03.2026 20:18, всего редактировалось 1 раз.
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

У мене цей трек іде із хлопками в центрі між АС, наче схлопується надувна кулька.

Так не дуже по ютубу але якщо оригінал слухати та чути сильно хлопки. І наче стояча хвиля.
Последний раз редактировалось QFlash 21.03.2026 20:18, всего редактировалось 1 раз.
Z440_User
Member
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

Pathfinder: 21.03.2026 20:03
спойлер
Докинемо дров у музичний вогонь

G6+660V2 добре качає :super:



Radio Bay: 21.03.2026 20:06
спойлер
Pathfinder: 21.03.2026 20:03Докинемо дров у музичний вогонь
Pathfinder
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кожне покоління геймерів повинно отримати свого чекалкера

Сообщение

Нє, я зараз по класиці
Последний раз редактировалось Pathfinder 21.03.2026 20:23, всего редактировалось 1 раз.
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Z440_User
О, такі штуки я не слухаю. То занадто.

Відправлено через 7 хвилин 59 секунд:
У мене цей трек іде із хлопками в центрі між АС, наче схлопується надувна кулька.
І високі частоти "сс-сс", ніяких цик-цик.
Цікаво...

Відправлено через 17 хвилин 48 секунд:
Так розумію запис треку завишений
спойлер
зображення_2026-03-21_204815956.png
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Z440_User
Antrax/Public Enemy - то супер люблю суміші стилів, недарма я стільки Заппи слухав :)

Ответить