Новости
Последние статьи и обзоры
Выбор звуковой карты
-
Radio Bay
Member
- Откуда: Харків
У обзорах треба продавати та показувати техніку з гарної сторони, музика теж повинна бути зрозумілою або привабливою або нейтральною.QFlash: ↑ 21.03.2026 17:34До речі цю майню також ніде не пускають на обзорах
Тестування на Primus - Tommy the Cat або Slayer - Reign in blood там не буде
-
Z440_User
Member
- Откуда: Кривий Ріг
тоді можна чогось танцювальногоQFlash: ↑ 21.03.2026 18:07 але якось я таке не слухаю.
Фпісту русню!Якщо Ви проти Stiva Morgana (Влада Моткова) я розумію рус.
Але як на мене, кожен науковець, чи спеціаліст є культурною одиницею.
-
Hotspur
Member
++Z440_User: ↑ 21.03.2026 18:18Фпісту русню!
Відправлено через 39 секунд:
не дивись руснюQFlash: ↑ 21.03.2026 18:07Якщо Ви проти Stiva Morgana (Влада Моткова) я розумію рус.
Але як на мене, кожен науковець, чи спеціаліст є культурною одиницею.
-
QFlash
Member
- Откуда: Lviv
Ви абсолютно праві, кожен росіянин спонсор вбивства. Податки сплачують для чого.?Z440_User: ↑ 21.03.2026 18:18Фпісту русню!
Я на даний час не бачу виходу з цієї дибільної ситуації. Це занадто далеко зайшло. Яккщо у Вас будуть ідеї прошу поділитися.
Навіть не знаю як. Багато думав над тим питанням. Це дуже складно.
-
Z440_User
Member
- Откуда: Кривий Ріг
Забути про їхнє існування та не дивитися.QFlash: ↑ 21.03.2026 18:23 Яккщо у Вас будуть ідеї прошу поділитися.
Підтримувати українських виконавців.
У нас багато цікавої музики
В тому числі і у молодих виконавців
-
QFlash
Member
- Откуда: Lviv
Так, звісно. Але це не вирішує проблеми, лише обходить стороною.Z440_User: ↑ 21.03.2026 18:31Забути про їхнє існування та не дивитися.
Це занадто далеко зайшло...
Відправлено через 6 хвилин 54 секунди:
Z440_User
Хороша музика. Дякую Вам.
Відправлено через 7 хвилин 54 секунди:
До речі, переважна більшість науковців, які відправили апарати в космос, зробили відкриття в області хімії з України.
Жоден не підтримує того хаосу в нашому часі.
-
Radio Bay
Member
- Откуда: Харків
- Не полюбляю цих металбаб, особливо коли починається щось фентезійне, але це, на мою думку, цікаво
-
Z440_User
Member
- Откуда: Кривий Ріг
За-б-у-ти! Обходь навіжених стороною. Країна 404. Побудувати навколо них високий паркан та залити бетоном. Крапка.QFlash: ↑ 21.03.2026 18:50Так, звісно. Але це не вирішує проблеми, лише обходить стороною.Z440_User: ↑ 21.03.2026 18:31Забути про їхнє існування та не дивитися.
Це занадто далеко зайшло...
Будь ласкаZ440_User
Хороша музика. Дякую Вам.
-
QFlash
Member
- Откуда: Lviv
Хто таке рубався
Відправлено через 12 хвилин 1 секунду:
Відправлено через 6 хвилин 46 секунд:
Відправлено через 12 хвилин 1 секунду:
Відправлено через 6 хвилин 46 секунд:
-
Radio Bay
Member
- Откуда: Харків
Так, я фактично відкрив для себе українськи музику у 22, коли почав слухати українське радіо, а планка в мене не низькаZ440_User: ↑ 21.03.2026 18:31У нас багато цікавої музики
-
QFlash
Member
- Откуда: Lviv
Здається цей з Польщі
Холєра, електронщини трохи
Відправлено через 6 хвилин 13 секунд:
Youtube далеко не передає тих частот. Але, все ж таки, дещо можна почути.
Холєра, електронщини трохи
Відправлено через 6 хвилин 13 секунд:
Youtube далеко не передає тих частот. Але, все ж таки, дещо можна почути.
-
Radio Bay
Member
- Откуда: Харків
Треба слухати музику, а не частоти.QFlash: ↑ 21.03.2026 19:45Youtube далеко не передає тих частот
Madis - 4 Альбома, 1 Сингл (2022-2023) [FLAC 24/48|Lossless|WEB-DL|tracks] <Electronic Techno>
-
Pathfinder
Member
- Откуда: Кожне покоління геймерів повинно отримати свого чекалкера
Докинемо дров у музичний вогонь
G6+660V2 добре качає
G6+660V2 добре качає
-
Radio Bay
Member
- Откуда: Харків
Pathfinder: ↑ 21.03.2026 20:03Докинемо дров у музичний вогонь
-
Z440_User
Member
- Откуда: Кривий Ріг
Radio Bay, так само. Дещо знав і до цього, але до 2022р. прям аж так не цікавився нашими виконавцями.
Русні в моєму плейлисті немає.
Та й взагалі, саме україномовного важкого стилю мені не вистачає.
Слухаєш англомовний гурт і нічо так, чого нашого такого немає? А потім: О! Так це наші? От якби по радіо не сказали, чи в інтернеті не загуглив - взагалі не дізнався б що це наші.
Русні в моєму плейлисті немає.
Та й взагалі, саме україномовного важкого стилю мені не вистачає.
Слухаєш англомовний гурт і нічо так, чого нашого такого немає? А потім: О! Так це наші? От якби по радіо не сказали, чи в інтернеті не загуглив - взагалі не дізнався б що це наші.
- спойлер
- Але каюсь, дещо от прям не відпускає, але то метри USSR-металу "Черньій Обелиск" та "Мастер".
Щось типу Мастера найти не можу, ну з того що не вмерло.
Мрії Марії зайняли нішу Чорного Обелиску.
А от щось типу "Фактор Страху" поки що не знайшов. Були Mind Structure колись, але англомовні.
Последний раз редактировалось Z440_User 21.03.2026 20:18, всего редактировалось 1 раз.
-
Z440_User
Member
- Откуда: Кривий Ріг
-
Pathfinder
Member
- Откуда: Кожне покоління геймерів повинно отримати свого чекалкера
Последний раз редактировалось Pathfinder 21.03.2026 20:23, всего редактировалось 1 раз.
-
QFlash
Member
- Откуда: Lviv
Z440_User
О, такі штуки я не слухаю. То занадто.
Відправлено через 7 хвилин 59 секунд:
У мене цей трек іде із хлопками в центрі між АС, наче схлопується надувна кулька.
І високі частоти "сс-сс", ніяких цик-цик.
Цікаво...
Відправлено через 17 хвилин 48 секунд:
Так розумію запис треку завишений
О, такі штуки я не слухаю. То занадто.
Відправлено через 7 хвилин 59 секунд:
У мене цей трек іде із хлопками в центрі між АС, наче схлопується надувна кулька.
І високі частоти "сс-сс", ніяких цик-цик.
Цікаво...
Відправлено через 17 хвилин 48 секунд:
Так розумію запис треку завишений
- спойлер
-
Radio Bay
Member
- Откуда: Харків
Z440_User
Antrax/Public Enemy - то супер люблю суміші стилів, недарма я стільки Заппи слухав
Antrax/Public Enemy - то супер люблю суміші стилів, недарма я стільки Заппи слухав