Выбор звуковой карты

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Ответить
Автор
Сообщение
leshk
Junior
Откуда: Киев

Сообщение

В этой теме выбираем звуковые карты

Пофилософствовать на тему звука можно там

Флуд наказуем и преследуется по всей строгости правил
Последний раз редактировалось gehka3 02.06.2015 19:00, всего редактировалось 2 раза.
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Z440_User: 07.03.2026 19:00Частину на телефон Redmi Note 5A
До речі, я чув що деякі телефони такого типу норм пишуть, цікаво?

Відправлено через 7 хвилин 26 секунд:
Ще таке, тілько то на рус
DEVES
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

В телефонах микрофоны (mems) размером 4х5мм в лучшем случае, как на них можно что-то качественное записать?

Я бы порекомендавал парочку (для стерео) Takstar TAK55 - широкомембранный (large-diaphragm) и какую-нибудь современную карточку с софтовой панелью для удобного мониторинга и настройки. На всё про всё $350-$500 должно хватить.
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

QFlash: 07.03.2026 19:12Ще таке, тілько то на рус
Мій вислів, що між цими Ямами та Едіками я б вибрав Едіки підтверждено, бо NS-10 - це винос вух :)
Про Брайстони теж цікаво

Взагалі, корисне відео, додивився до кінця. Про Романтику теж ржачно
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Radio Bay

Там тому Чуваку не дали можливості висловитися.
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

QFlash: 07.03.2026 19:43Там тому Чуваку не дали можливості висловитися.
Все рівно багато цікавого
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Radio Bay: 07.03.2026 19:32Романтику
Ага, точно.

Відправлено через 7 хвилин 59 секунд:
Radio Bay: 07.03.2026 19:32Про Романтику теж ржачно
Я в трусах, що Radio Bay не романтик
Все ж таки прислухайся до свого серця і подаруй квіти, бажано троянди, по класиці.
Троянди - символ любові

Відправлено через 1 годину 56 хвилин 14 секунд:
I don't quite understand this concept
All amplifiers should work great with quality components
Thanks.
Z440_User
Member
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

QFlash, нє, ну
- якщо відібрати трансформаторне залізо, намотати транс, замість готового з похибкою +/-20% на параметри;
- якщо відібрати резистори згідно схеми, а не жменю 20% точності (номінал з похибкою +/-20%);
- якщо відібрати напівпровідники, а не жменю яких зачерпнув - потім при регулюванні витягнемо параметри;
- якщо....

Тоді да, навіть хрінова схема буде співати. Відносно буде співати.
Але то не буде серійним виробом. То буде унікальний та єдиний екземпляр. Hand Made.

Хоча із сучасними мікросхемами та smd деталями воно все більш/менш точне та однакове. Що значно підвищує шанси свіжо зібраного апарату поцілити в паспортні характеристики з мінімальною або відсутньою наладкою.
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Ні! Не так!
Мікросхеми можна в попередньому
StTechnik
Member

Сообщение

Госпади исусе. Читаю все это с завидной долей непонимания. У меня К15 щас подключен к компу кабелем от клавиатуры 😀
Даст бог через полторы недели придут более нормальные кабеля. Заказал у китайских эльфов один юсб (типа хай фай все дела) и пара рса для колонок. Мне бы ото ваши проблемы :D

Відправлено через 1 хвилину 47 секунд:
Трансформаторы они тут мотают. :gigi:
Я последний раз мотал трансформатор в 1991 году. И не для аудио техники. Не помню уже для чего. А щас даже формулу не вспомню. Абсолютно бесполезное знание для меня :shuffle:
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Z440_User
На передовому я б поставив елетроний регулятор,
Малошумовий, шукаю ще.
Щоб сигнал не ходив по резисторах
Последний раз редактировалось QFlash 07.03.2026 22:35, всего редактировалось 1 раз.
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

QFlash: 07.03.2026 21:52All amplifiers should work great with quality components
But some of them works greater, some - less great and even works like a sh*t, especially when the speaker are the heavy load like Dynaudio Confidence :)
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Radio Bay
I agree, acoustics matter.
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

StTechnik: 07.03.2026 22:32Заказал у китайских эльфов один юсб (типа хай фай все дела) и пара рса для колонок
Побаиваюсь я китайских эльфов, особенно в области межблоков, но посмотрим, стараюсь свои фобии не проецировать на окружающих :)
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Radio Bay
Акустичні системи. Це має значення, але головне УНЧ.

Відправлено через 1 хвилину 33 секунди:
Я поки не знайшов кращого рішення ніж електронні регулятори.
StTechnik
Member

Сообщение

Radio Bay
Побаиваюсь я китайских эльфов, особенно в области межблоков, но посмотрим, стараюсь свои фобии не проецировать на окружающих
Ну оно там явно не хуже чем наш любимый югрин 😆
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Мені здається інженери Харківського заводу були на правильному рішенні.

Відправлено через 1 хвилину 25 секунд:
Електронні регулятори + класика Ламма на виході
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

QFlash: 07.03.2026 22:38Акустичні системи. Це має значення, але головне УНЧ
Час вже зрозуміти, що значення має все. Раджу подати на УНЧ 180В та підключити колонки ПВС для порівняння
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Чому електронні, бо через потенціометри не проходить сигнал, мінус шуми, шукати малошумові мікрохи.

Відправлено через 2 хвилини 8 секунд:
Radio Bay: 07.03.2026 22:44Час вже зрозуміти, що значення має все
Так, те що стосується елетронної частини. Акустика демодулятор.

Відправлено через 2 хвилини 52 секунди:
Наразі мікрохи Philips у мене, але вони шумлять
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

StTechnik: 07.03.2026 22:41Ну оно там явно не хуже чем наш любимый югрин
Думаю, да, Угрин - это просто "народный" кабель за смешные деньги, который я советую, чтобы не подключать принтерным, сам сравнивал, чтобы иметь своё мнение, даже валяется в ящике с аудио хламом, а так мой любимый - Neotech NEUB-1020 1m, но я воздерживаюсь от таких советов тут по причине цены
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Чувак позитивний

На ютубі можна перейти.
Ответить