Итоги голосования «Overclockers Brand 2014»

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

Rikko:но это не смертельно Waryag ;) на фоне их функций, цен и матриц. Если не быть придирчивым то хорошая фирма и товар на 4 (твердую).
Так-то да, у меня такой и стоит. :beer:
starpallace
Member
Аватара пользователя
Откуда: Івано-Франківськ

Сообщение

Не розумію піни на рахунок Кінстона. :dontknow: .На рахунок проблем з розгоном, то питання стоїть на..іг гнати раму на 1 процент приросту? Продав більше 50 компів на цій пам'яті і ні одної збійної чи гарантійної. По ноутбуках сам здивований (леново), але обзиватись не став би як мінімум того, що ні один виробник не ідеальний, і всі масово економлять на чому можна в ущерб якості. Поважайте трохи думку інших (для тих хто розкидався тут ярликами), бо поводитесь "не красиво" :write:
Jampwnz
Member

Сообщение

starpallace
Если человек ничего не знает в компьютерных технологиях, не знает значения слова "бренд" и не понимает сути данного голосования - пусть воздержится! Такова позиция большинства участников.
Ответить