Так-то да, у меня такой и стоит.Rikko:но это не смертельно Waryagна фоне их функций, цен и матриц. Если не быть придирчивым то хорошая фирма и товар на 4 (твердую).
Новости
Последние статьи и обзоры
Итоги голосования «Overclockers Brand 2014»
-
waryag
Member
- Откуда: Суми
-
starpallace
Member
- Откуда: Івано-Франківськ
Не розумію піни на рахунок Кінстона.
.На рахунок проблем з розгоном, то питання стоїть на..іг гнати раму на 1 процент приросту? Продав більше 50 компів на цій пам'яті і ні одної збійної чи гарантійної. По ноутбуках сам здивований (леново), але обзиватись не став би як мінімум того, що ні один виробник не ідеальний, і всі масово економлять на чому можна в ущерб якості. Поважайте трохи думку інших (для тих хто розкидався тут ярликами), бо поводитесь "не красиво" 
-
Jampwnz
Member
starpallace
Если человек ничего не знает в компьютерных технологиях, не знает значения слова "бренд" и не понимает сути данного голосования - пусть воздержится! Такова позиция большинства участников.
Если человек ничего не знает в компьютерных технологиях, не знает значения слова "бренд" и не понимает сути данного голосования - пусть воздержится! Такова позиция большинства участников.