Згоден.Ostin: ↑ 25.06.2026 12:31Це свідчить лише про одне - в людей стало багато непотрібних грошейShepard1985: ↑ 25.06.2026 12:22споживачі, як останні ідіоти голосують за все підряд своїми гаманцями![]()
А якщо копнути глибше, то проблема в тому, що прірва між нормальним життям (я володію майном у вигляді нерухомості та рухомості і маю сім'ю) і економічним рабством (я все життя орендую, бо назбирати на хату не маю можливості навіть років за 20) аномально збільшується. Це, в свою чергу, призводить до того, що знаходячись в цьому проміжку між базовими потребами і нормальним життям, багато людей зневірюються навіть в теоретичній можливості його досягнення. І це вивільняє купу коштів, які можна було б заощадити, на всіляку фіговину типу відеокартки за тисячу чи гта за сотку.
Парадоксально, якщо люди мають можливість дійсно заощаджувати і йти до своєї мети, дурнуваті покупки нового айфона чи нового ноута кратно зменшуються, бо людина розуміє, що робить. А це дає відчуття контролю. На відміну від "повідкаладаю трохи грошей протягом року і комп оновлю ".
Новини
Останні статті і огляди
Оголошено ціни на Grand Theft Auto VI: $80 за звичайну версію та $100 за Ultimate Edition
-
Shepard1985
Member
-
Alligator
Member
- Звідки: Миколаїв
А я в Україні, у області яка часткова все ще окупована і мене тригирять такі люди які 10 років як закордоном но все прекрасно знають на дану секунду, бо буквально приходиться ходити по інститутам та за руку приводити на роботу людей даючи їм бронь, соціальні гарантії, біля 1к баксів ЗП, офіцерські звання і молитись, щоб через тиждень вони не звільнились.Shepard1985: ↑ 25.06.2026 12:25Навіть у Європі, повірте, 100 баксів за гру-це дофіга. Звичайно там інші реалії, але люди там теж мушуть затягувати паски, аби дозволити собі щось зайве. Я це знаю, бо сам більше 10 років працюю закордоном.
-
Filabatya
Member
- Звідки: Івано-Франківськ
Ostin
Тому в когось дача логан і хата за містом, а в когось айфон останній, ауді а6 і орендоване житло) Найсмішніше дивитися на людей які виграли в лотерею, або дітей багачів, які успаткували великі статки за раз)
Тому в когось дача логан і хата за містом, а в когось айфон останній, ауді а6 і орендоване житло) Найсмішніше дивитися на людей які виграли в лотерею, або дітей багачів, які успаткували великі статки за раз)
-
Shepard1985
Member
А в когось орендована квартира...Filabatya: ↑ 25.06.2026 12:36 Ostin
Тому в когось дача логан і хата за містом, а в когось айфон останній, ауді а6 і орендоване житло) Найсмішніше дивитися на людей які виграли в лотерею, або дітей багачів, які успаткували великі статки за раз)
Я не про те і не про тих.
Відправлено через 2 хвилини 6 секунд:
Ну вибачайте, але за 1320 грн у 2016 році працюючи на ДП головним економістом працювати було неможливо. Ще якісь претензії?Alligator: ↑ 25.06.2026 12:35А я в Україні, у області яка часткова все ще окупована і мене тригирять такі люди які 10 років як закордоном но все прекрасно знають на дану секунду, бо буквально приходиться ходити по інститутам та за руку приводити на роботу людей даючи їм бронь, соціальні гарантії, біля 1к баксів ЗП, офіцерські звання і молитись, щоб через тиждень вони не звільнились.Shepard1985: ↑ 25.06.2026 12:25Навіть у Європі, повірте, 100 баксів за гру-це дофіга. Звичайно там інші реалії, але люди там теж мушуть затягувати паски, аби дозволити собі щось зайве. Я це знаю, бо сам більше 10 років працюю закордоном.
Людей треба цінувати завжди, а не лише тоді, коли вони потрібні.
-
kairo
Member
- Звідки: Україна
Shepard1985: ↑ 25.06.2026 13:33Ну вибачайте, але за 1320 грн у 2016 році працюючи на ДП головним економістом працювати було неможливо. Ще якісь претензії?
Людей треба цінувати завжди, а не лише тоді, коли вони потрібні.
- спойлер
- Так навіщо було працювати за 1320 грн? Я працював на $3К в Україні.
Востаннє редагувалось 25.06.2026 14:00 користувачем kairo, всього редагувалось 1 раз.
-
byaka
Member
А что вас дивує? Borderlands 4 Super Deluxe Edition -130$
-
zuk
Member
так а что там стоит 80уёв? унылый сюжет на 3 часа под латинские мотивы? ностальгия по временам vc? так зумерки максимум, что играли это са дефинитивный на мобилках
как бы после са уже не та гта - 4 на серьёзных щах пытается в драму, но при этом куча недоразвитых персонажей и роялей в кустах, в 5 вообще уныло-заунывно настолько, что сюжетка только с появлением стива огга что-то показывает
просто хайп, а по факту проходняк получится оверпрайснутый
как бы после са уже не та гта - 4 на серьёзных щах пытается в драму, но при этом куча недоразвитых персонажей и роялей в кустах, в 5 вообще уныло-заунывно настолько, что сюжетка только с появлением стива огга что-то показывает
просто хайп, а по факту проходняк получится оверпрайснутый
-
Ektalion
Member
Ціна 4600 грн за порожню коробку - це напевно для наших успішних
- спойлер

-
Shepard1985
Member
Ну це ж регіональна ціна від Соні)Ektalion: ↑ 25.06.2026 17:35 Ціна 4600 грн за порожню коробку - це напевно для наших успішних![]()
Це не ultimate версія, якщо шо.
- спойлер
І ще 2900к в пана залишиться) Хоча пани не купують стандарт едішин, лише ултімейт) Стандарт для "ніщебродів") Нехай беруть у кредит на 12 місяців по 400 грн. щомісяця)
-
XXXshadyXXX
Member
- Звідки: Украина\Норвегия
Тем временем, в офисе Rockstar Games...
-
bes
Member
- Звідки: Kryvyi Rih
Ксати через приват24 есть карта карта24 можно получить 15% кешбека это игра выйдет в базе 2975