Выбор звуковой карты

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Відповісти
Автор
Повідомлення
leshk
Junior
Звідки: Киев

Повідомлення

В этой теме выбираем звуковые карты

Пофилософствовать на тему звука можно там

Флуд наказуем и преследуется по всей строгости правил
Востаннє редагувалось 02.06.2015 19:00 користувачем gehka3, всього редагувалось 2 разів.
feson
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ortyomko: 21.04.2026 16:50
tablestikus: 21.04.2026 16:32
А чого не R2R версію?)
бо +40 баксів зажав) і так мене розкрутили
Не встиг написати.....дуже швидко розкрутили..... :gigi:
можна було за 30 взяти те що показував Radio Bay ESS9280 PRO.

Отправлено спустя 2 минуты 14 секунд:
Зі стаціонарним ESS - мінімальна різниця в звучанні. Дуже добрий донгл....але гріється як....обігрівач....міні....... :laugh:
Вкладення
ESS.jpeg
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

feson: 21.04.2026 19:44Зі стаціонарним ESS - мінімальна різниця в звучанні.
ну Фііо все таки портів більше :D
MSiAventador
Member
Аватар користувача
Звідки: Гонолула

Повідомлення

Ну.... де 7Кілогривень там і до 10К рукою... :gigi:
спойлер
Зображення
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Не збивайте людину з пантелику )
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

MSiAventador: 21.04.2026 20:15Ну.... де 7Кілогривень там і до 10К рукою...
:gigi: :lol:
tablestikus
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

MSiAventador: 21.04.2026 20:15 Ну.... де 7Кілогривень там і до 10К рукою... :gigi:
спойлер
Зображення
А де 10К, то вже і 15К можна
QFlash
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Mcintosh MA8950
спойлер
n.jpg
+
спойлер
207.jpg
:lol: :lol: :lol:

+
Raчок :super:🦖
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

а для чого взагалі той макінтош там?
Бідняга :weep:
Востаннє редагувалось 21.04.2026 22:23 користувачем Filabatya, всього редагувалось 2 разів.
QFlash
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Filabatya
Всьо норм. Так задумано.
Порядок трохи порушено ну і х.
Востаннє редагувалось 21.04.2026 22:20 користувачем QFlash, всього редагувалось 1 раз.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Продай Макінтош, купи Fiio R2R + Genelec і ти узнаєш багато нового
Z440_User
Member
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

QFlash: 21.04.2026 22:05 Mcintosh MA8950
спойлер
n.jpg
+
спойлер
207.jpg
:lol: :lol: :lol:

+
Raчок :super:🦖
Якось так:
спойлер
IMG_20260421_221959.jpg
QFlash
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Radio Bay: 21.04.2026 22:20Продай Макінтош, купи Fiio R2R + Genelec і ти узнаєш багато нового
Нізащо.

Відправлено через 1 хвилину 20 секунд:
Z440_User
В мене нісран. Точніше в жінки.
В мене були шмигулі. :lol: :laugh:
Востаннє редагувалось 21.04.2026 22:25 користувачем QFlash, всього редагувалось 2 разів.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Ще ліпше Musician Pegasus замість Fiio, якщо грошей вистачить, може б/в
Filabatya
Member
Аватар користувача
Звідки: Івано-Франківськ

Повідомлення

Radio Bay
просто Д клас за 100 паперів з алі експрес і гармонія :up:
Запор легкий, то буде ракета :gigi:
Востаннє редагувалось 21.04.2026 22:30 користувачем Filabatya, всього редагувалось 4 разів.
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Тобі їзди на Запорі з двигуном від Порше :lol:
QFlash
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Radio Bay: 21.04.2026 22:26Тобі їзди на Запорі з двигуном від Порше
Чи може запор їхати 320?
Звісно, треба таку гору пошукати. :lol:
Z440_User
Member
Звідки: Кривий Ріг

Повідомлення

QFlash: 21.04.2026 22:22 В мене були шмигулі. :lol: :laugh:
І шо?
спойлер
моя іграшка
Зображення
Десь в Греції
Зображення
А взагалі я їй дуже вдячний за світ що вона показала
Зображення
България

Розбити її іноді хочеться, а продати - ні.

А жінка катається на більш сучасному авто :laugh:
QFlash
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

По Rачках - колись давно ще у мене була стара платформа на 775 Gigabyte GA-g33m-ds3r (я просто помішений на Gigabyte :lol: )
Так там стояв Rачок 889А, то б нічого, але я начитавшись всякої х_ні, в розумінні, почав шукати дрова під Win7/ і знайшов якусь х_ню/
Я не памятаю які саме дрова і версія, але воно так нічого дало, це було чути одразу.
Тепер я не напружуюсь з приводу цього питання оскільки УНЧ (amplifier) зводить це все на нівець.
АС Романтика - барахло конкретне - але воно співає. B-)

Відправлено через 1 хвилину 43 секунди:
Шистьора гребана. Потім пежо потім нісран (кросовер)
Radio Bay
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

QFlash: 21.04.2026 22:53але воно співає
Комусь і бабусіна радіоточка співає, але то до якісного звуку не має відношення
QFlash
Member
Аватар користувача
Звідки: Lviv

Повідомлення

Radio Bay: 21.04.2026 23:00Комусь і бабусіна радіоточка співає, але то до якісного звуку не має відношення
Не напружує це питання.
Я одразу чую що воно співає. Думка професорів мене не цікавить.
Востаннє редагувалось 21.04.2026 23:04 користувачем QFlash, всього редагувалось 1 раз.
Відповісти