25 найкращих горорів на думку IGN

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Nehrk
Member
Звідки: Philly, PA

Повідомлення

кринжанулкекнул(посмеялса) оч сложно koszmar просто
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

1234waltz
А до чого будемо прирівнювати, до кокні? :laugh:
Є стандартна загальноприйнята класифікація звуків, в котрій [h] i [ɦ] родичі, а [h] i [x] - не дуже. Поки не приймуть іншу класифікацію, а умовний оксфорд не напише що можна через [x], то г є єдиним вірним варіантом щоб там вам всім зі зламаною кацапами вимовою не хотілося б.
CrypteX
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

Телеканал "Рада", засідання Національної комісії зі стандартів державної мови. Як завжди - депутати б'ються)
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

host звучить як хост
не знаю чому там так, а в інших словах так

а ось слово ghost має гекання, блін!
Востаннє редагувалось 25.10.2024 13:28 користувачем KimRomik, всього редагувалось 3 разів.
Nehrk
Member
Звідки: Philly, PA

Повідомлення

CrypteX — ЗРАДА 🤣
Piter Cantrope
Member
Аватар користувача
Звідки: Калуш

Повідомлення

Все добре в статті написано.
Правильно: горор, гобіт, Нью-Гемпшир, Гаррі Кейн.
Неправильно: хорор, хобіт, Нью-Хемпшир, Харрі Кейн.
FarCry: 25.10.2024 10:55 або "хоррор".
В нашій мові є дуже гарне й просте правило щодо подвоєння приголосних в словах іншомовного походження - його нема. Ми не подвоюємо, з якої б мови слово не походило. Тому пишемо "піца", "акумулятор", "горор", "група" і т.д. В цьому правилі є кілька винятків, але їх небагато.
Подвоєння зберігається у власних назвах, тому пишемо "Тоттенгем", а не "Тотенгем".

Стосовно сабжу - мене цей жанр не дуже затягує, але Alien Isolation була просто вау. Може тим, що була такою схожою на фільм.
cypherspy
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

dead_rat: 25.10.2024 11:47
Sashr: 25.10.2024 11:41 Малороси досі не розуміють, наскільки глибоко кацапня запустила коріння в нашу культуру і що навіть не маючи власного гортаного звуку вони не дозволили і нам самим його використати, змусивши замінити його чимось простішим. Але малоросам цього не зрозуміти. Вони будуть жерти гівно російське і просити ще.
Ти хворий?
Horror це не російське слово, там нема гортанних звуків.
Хоррор кажуть і американці і англійці і німці і іспанці і голландці і навіть кацапи, ні в кого нема там гортанного ґ.
... лише вишиватникам треба Ґ...
Не варто приписувати уподобання в одязі до якоїсь окремої категорії суспільства, бо мімікранти на те і розраховують аби все перемішалось в незрозумілу масу.
англ. horror походить від ПІЕ кореня "ghers" - "щетинитися". Так як в нас ПІЕ походження слів взагалі не приймаються до уваги (одне лише Halloween/Гелловін замість Галовін чого варте), то "хоррор" таки буде правильнішим... Хоча, стоп, може все-таки почати використовувати свої слова? Бо умовний "ghers/гхерс" більш подібний до "жах", аніж хоррор. До речі лат. "eris", того самого походження, перекладається як "їжак". Маємо прямі аналоги "ghers-eris" та "жах-їжак" https://www.etymonline.com/search?q=horror
dead_rat: 25.10.2024 12:08Це як раз русизм: типу Hero(звучить хіро) - Герой та Paris(звучить Парі) - ПариЖ
Московія впродовж століть крала чужі слова та надбання культури, підробляла безліч стародруків та пам'яток писемності, а ми тепер повинні у цій купі запозичень цуратись всього, типу, москальського. Варто лише подивитись в історію, де чітко вказано, що основою усіх європейських кириличних мов була староболгарська (мова найстарішого слов'янського народу), котра розповсюджувалась разом з православною вірою Константинополя, так само як латиниця разом з католицизмом Риму. Болотна цивілізація просто всмоктала культурні надбання з усюди.
Gleb1986
Member
Звідки: Луцк

Повідомлення

Прочитал заголовок - чуть кровь из глаз не пошла.
И это у меня всегда была 5ка по укр.
Якийсь жах.
А по сабжу - Алиен изолейш - ну да ну да пошел я на)(ер (с)
Самая страшная игра в которую я когда либо играл
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Gleb1986: 25.10.2024 14:05А по сабжу - Алиен изолейш
Ейлайн Айзолешн*
якщо хочеш писати транскрипцією

Я теж в неї грав, так трохи жутковата. Я потім її купив в Стімі, щоб підтримати розробників найкращої гри.
Востаннє редагувалось 25.10.2024 14:16 користувачем KimRomik, всього редагувалось 1 раз.
Gleb1986
Member
Звідки: Луцк

Повідомлення

KimRomik: 25.10.2024 14:08
Gleb1986: 25.10.2024 14:05А по сабжу - Алиен изолейш
Ейлайн Айзолешн*
якщо хочеш писати транскрипцією
Можу й англійською - це не принципово. Тут питання де ця гря в списку найстрашніших?
Якийсь рейтинг дуже .... ну такий собі. Ця гра має там бути 200% ближще до початку .
Сайлент Хіл - як на мене дуже переоцінили.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

cypherspy: 25.10.2024 13:48що основою усіх європейських кириличних мов була староболгарська (мова найстарішого слов'янського народу)
Що за маячня? Церковнослов'янська (давньболгарська) до руської (давньоукраїнської) має приблизно ніякий стосунок. Тільки й того що попи щось невнятне співали і літери звідти сперли, ну і декілька слів грецького походження. На тому всі подібності завершуються. Більш того, вона і до, власне, болгарської має дуже віддалений стосунок: сучасна болгарська це паралельна лінія розвитку, а не нащадок.
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

KimRomik: 25.10.2024 13:15host звучить як хост
не знаю чому там так, а в інших словах так
а ось слово ghost має гекання, блін!
чому воно має звучати інакше ніж "хост"? М`яке з теплим путаєте.


Давайте пограєму в гру "навпаки"
Holland: Голандія
Horoscope: гороскоп
Horizontal: горизонтальний
Чому ці слова за логікою людей цього топіку не Холандія, хороском чи хоризонтальний? :lol:

P.S. а що заважає використовувати слово "ЖАХ"? Незважаючи, що "горор" правильно воно дуже ріже вухо та є ж українські аналоги, навіть у стімі https://store.steampowered.com/category/horror/ категрія зветься "ЖАХИ" :shuffle:
cypherspy
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Scoffer: 25.10.2024 14:13Що за маячня? Церковнослов'янська (давньболгарська) до руської (давньоукраїнської) має приблизно ніякий стосунок.
Болгарські дослідження почитайте, а потім поцікавтесь системою церковноприходських шкіл. Підказка, в стародавні часи інших не було.
У 1980 році перший слов'янський Папа Римський Іван Павло ІІ проголосив Кирила та Методія (прим., за просвітницьку діяльність) святими співпокровителями Європи разом із Бенедиктом Нурсійським https://en.wikipedia.org/wiki/Cyril_and_Methodius
Так от, просвітницька діяльність велась староболгарською мовою. Самі слова "святий", "світ", "освіта", "просвіта" ні про що не кажуть?
Востаннє редагувалось 25.10.2024 14:34 користувачем cypherspy, всього редагувалось 4 разів.
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Alligator: 25.10.2024 14:20 P.S. а що заважає використовувати слово "ЖАХ"? Незважаючи, що "горор" правильно воно дуже ріже вухо та є ж українські аналоги, навіть у стімі https://store.steampowered.com/category/horror/ категрія зветься "ЖАХИ" :shuffle:
бо це суржик, запозичений з Заходу і сконвертований в кирилицю
це те саме що і коли ми говоримо "пліз"
так, на українську перекладається як "жахи"

Отправлено спустя 1 минуту 6 секунд:
Alligator: 25.10.2024 14:20
KimRomik: 25.10.2024 13:15host звучить як хост
не знаю чому там так, а в інших словах так
а ось слово ghost має гекання, блін!
чому воно має звучати інакше ніж "хост"? М`яке з теплим путаєте.
де я там сплутав? в українській мові взагалі має звучати "гост"
l-m
Member

Повідомлення

Gleb1986: 25.10.2024 14:12 Тут питання де ця гря в списку найстрашніших?
На шостому місці.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Alligator: 25.10.2024 14:20
Давайте пограєму в гру "навпаки"

Чому ці слова за логікою людей цього топіку не Холандія, хороском чи хоризонтальний? :lol:
Бо вже спотворено
Востаннє редагувалось 25.10.2024 14:47 користувачем dead_rat, всього редагувалось 1 раз.
cypherspy
Junior
Аватар користувача

Повідомлення

Alligator: 25.10.2024 14:20Чому ці слова за логікою людей цього топіку не Холандія, хороском чи хоризонтальний? :lol:
Тому що є свій прямий аналог - "жах", без твердого приголосного "г".
Alligator
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

KimRomik: 25.10.2024 14:27де я там сплутав? в українській мові взагалі має звучати "гост"

Чому? Після "HO" йде дві різні приголосні, тому Хост, аналогічно як з Hostel: хостел.
У horror після "HO" двійна "rr" та ГОЛОСНА "o", тому Горор українською, але я вважаю використання слова недоцільним, т.е. "хорор" не вірно, "горор" вірно, але недоцільно бо є "ЖАХ".

UDP. я зайшов у гугл, та там написало, що правильно гакер, голдинг, гостел :lol:

Відправлено через 1 хвилину 5 секунд:
cypherspy: 25.10.2024 14:47Тому що є свій прямий аналог - "жах", без твердого приголосного "г".
я казав інакше?
Востаннє редагувалось 25.10.2024 14:56 користувачем Alligator, всього редагувалось 1 раз.
Scoffer
Member
Аватар користувача

Повідомлення

cypherspy: 25.10.2024 14:24церковноприходських шкіл. Підказка, в стародавні часи інших не було.
І це аж ніяк і ні на що не впливало тому що більшість населення в школи не ходили, але мовою чомусь розмовляли :laugh:
Церковнослов'янська це діалект тисячу років як вимерлого/асимільованого греками племені, на котрій ніколи не розмовляли на території сучасної Болгарії. Це те ж саме що кубанську говірку 500-річної давнини назвати предком української мови.
На ній і царі ніколи не говорили, не те що піддані хоча б тому що в часи першого болгарського царства її ще не існувало, а в часи другого вона вже успішно сконала.
Востаннє редагувалось 25.10.2024 14:59 користувачем Scoffer, всього редагувалось 1 раз.
TheDmytrius
Member

Повідомлення

AFU_power: 25.10.2024 11:00 Jekonda
FarCry
Заголовок був написаний згідно офіційних правил транслітерації в українську
Які з'явились у 2022 щоб прибрати хоч щось, що спільно з російською. Так, вимова "h" 60 на 40 на користь української "г" аніж "х", але вимова != письмо.
Для мене horror завджи буде хоррор!
Востаннє редагувалось 25.10.2024 15:03 користувачем TheDmytrius, всього редагувалось 2 разів.
Відповісти