Super Flower представила блоки живлення Zillion FG із сертифікатом 80 Plus Gold

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Пропоную обговорити Super Flower представила блоки живлення Zillion FG із сертифікатом 80 Plus Gold
На комп'ютексі супер флауер пообіцяв що 2800 платинум буде в жовтні. Натомість ось вийшла бюджетна лінійка голд 1250 максимум, а сісонік тим часом 2200 ват вже продає.
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ну не знаю не знаю, Квіточка на Тайваньських конденсаторах за 100+ євро?
Тут їм або треба скидати вартість, або Японські конденсатори ставити.
Тайвань робить непогані розхідники, питань немає, але до Японських не дотягують, бо у Японських використовують напилення платини та золота у обгортці, використовують титан та структуровані сполуки, і тому вони з вказаним ресурсом 5-10 років, мають реально 15-25 років ресурсу, та більш витривалі у праці з підвищеною температурою. Тайвань хоч і відповідають сертифікації, але там реальний строк праці компонентів +/- 10-20% від заявленого.
Oakenfold
Junior
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Захар Беркут: 22.10.2024 14:20 Ну не знаю не знаю, Квіточка на Тайваньських конденсаторах за 100+ євро?
Тут їм або треба скидати вартість, або Японські конденсатори ставити.
Тайвань робить непогані розхідники, питань немає, але до Японських не дотягують, бо у Японських використовують напилення платини та золота у обгортці, використовують титан та структуровані сполуки, і тому вони з вказаним ресурсом 5-10 років, мають реально 15-25 років ресурсу, та більш витривалі у праці з підвищеною температурою. Тайвань хоч і відповідають сертифікації, але там реальний строк праці компонентів +/- 10-20% від заявленого.
Поэтому я и купил Leadex III на 1000w там больше внушает начинка доверия.
Відповісти