NAVI стали переможцями турніру IEM Rio 2024 з Counter-Strike 2

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Смотрю деньги в CS и Dota закончились, судя по призовым мажоров/интернешеналов.
Придется теперь нищать киберкотлетам и жить на дошике с такими призовыми :lol:
Востаннє редагувалось 14.10.2024 11:43 користувачем Earanak, всього редагувалось 1 раз.
Rederst
Member
Звідки: Земля

Повідомлення

Новини з боліт теж будуть?
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Earanak: 14.10.2024 11:37 Смотрю деньги в CS и Dota закончились, судя по призовым мажоров/интернешеналов.
Придется теперь нищать киберкотлетам и жить на дошике с такими призовыми :lol:
Дивіться краще Top 10 CS2 organizations by prize money won in 2024
4. Natus Vincere - 745,000$
Natus Vincere won PGL Major Copenhagen 2024, finished second at BLAST Spring Final, and finished 3-4 at World Final 2023

10. Virtus.Pro - 184,000$
Virtus.Pro placed 1st-4th at BLAST Spring Groups 20244 and 3rd-4th at BLAST Spring Final
У 2023 у НаВі було 460к
Xeqtr
Junior

Повідомлення

dead_rat: 14.10.2024 11:52
Earanak: 14.10.2024 11:37 Смотрю деньги в CS и Dota закончились, судя по призовым мажоров/интернешеналов.
Придется теперь нищать киберкотлетам и жить на дошике с такими призовыми :lol:
Дивіться краще Top 10 CS2 organizations by prize money won in 2024
4. Natus Vincere - 745,000$
Natus Vincere won PGL Major Copenhagen 2024, finished second at BLAST Spring Final, and finished 3-4 at World Final 2023

10. Virtus.Pro - 184,000$
Virtus.Pro placed 1st-4th at BLAST Spring Groups 20244 and 3rd-4th at BLAST Spring Final
У 2023 у НаВі було 460к
Цей сайт мабуть вже пів року не обновляв ці дані, бо там неправдива інформація. У Наві на данний момент перше місце по призовим, з 1.6 m $, а в минулому році так - 464k $.
stakanctl
Member
Аватар користувача
Звідки: Луганськ

Повідомлення

Днями в столиці Бразилії пройшов кіберспортивний турнір Intel Extreme Masters Rio 2024
И все-таки Рио не столица Бразилии ;)
Seraphim
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Скільки негативу в обговоренні, краще б порадувались за хлопців :beer:
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Колись читав огляд на оперативку наві, тобто радіатор був під наві. Гіршої не було, розгону практично нуль, не зважаючи на скромні штатні параметри, значно гірше ніж копійчані ноунейми з Алі. А ціна як бінінгований дж скілл. Крісла теж дикий оверпрайс за ніщо. Дивився огляд на деазгріппер 3 про факер, вона не просто націнкою та кольором відрізняється, там є відмінності. А тут що? Явна неповага до шанувальників .
Unкnown
Member
Аватар користувача
Звідки: EU

Повідомлення

С перемогою) :beer:
Vlaad13
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Я тільки кікнули вайнера Симпла - справи відразу до ладу пішли. Чотири топ 1 та одне топ 2 за п'ять евентів :super:
Polyaan
Member

Повідомлення

Вообще пофиг на нави и на киберспорт. Но их выпускают в Бразилию, и у них все норм, и Вакарчуки и бум боксы едут воевать в Европу.
А у меня (сам с частного сектора ) уже многих знакомых утилизировали, а не просто бусифицировали.
И читать такие новости на укр ресурсе, куда и так хожу из ностальгии, это зашквар.
Кошевой и резник и нави могут выехать, обычные оверклокеры нет.
:mad:

Для хейтеров, напишите, Я украинец, Я играю хуже НаВи, Я простой оверклокер, Я не заслуживаю выезд в Бразилию или просто за границу, ведь я хуже НаВи...прочих деятелей... И я осуждаю
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Rederst: 14.10.2024 11:39 Новини з боліт теж будуть?
Кажуть, що на болотах хочуть заборонити стім, тож скоро русні поменшає на турнірах в каесці (та й не тільки) :D
Polyaan: 14.10.2024 15:00 Но их выпускают в Бразилию, и у них все норм
На початку повномасштабної - вони були не в Україні і з тих пір не поветались. Відповідно, ніхто нікого нікуди не відпускав.
vohasoft
Junior

Повідомлення

Вот чем надо заниматься. Не то что многие технарь завод
Відповісти