Вийшло доповнення Vessel of Hatred для Diablo IV

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Lekrs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную обговорити Вийшло доповнення Vessel of Hatred для Diablo IV
Чудово, але 1.2к жаба душить, почекаю скидочку 50% під новий рік.
Dragobes
Member
Аватар користувача
Звідки: Миколаїв

Повідомлення

Продажные критики хвалят, а честные стимеры хейтят. Ну, ожидаемо :)
А теперь вопрос на миллион. Есть заброшенная D III, стоит ли возвращаться "во вселенную" посредством D IV?
Lekrs
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dragobes
Якщо до вподоби екшн рпг, так. Вона краща за 3.
До того ж можна спробувати за 240 грн. Вона є в гейм пассі
Gelonyrum
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Dragobes: 09.10.2024 09:53 Продажные критики хвалят, а честные стимеры хейтят. Ну, ожидаемо :)
А теперь вопрос на миллион. Есть заброшенная D III, стоит ли возвращаться "во вселенную" посредством D IV?
Можна ще дати шанс Path of Exile, там місяць залишився щоб першою частиною насолодитись перед виходом другої)
lordep
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Dragobes: 09.10.2024 09:53 Продажные критики хвалят, а честные стимеры хейтят. Ну, ожидаемо :)
А теперь вопрос на миллион. Есть заброшенная D III, стоит ли возвращаться "во вселенную" посредством D IV?
Так, оригінальна кампанія D IV цікава. Щодо кампанії Vessel of Hatred то наразі подобається але я дійшов тільки до найманців. Побачимо що буде далі.
Якщо почнете грати то готуйтесь до придбання послідуючих аддонів.
mgerchik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

а что они нового добавили в этом сезоне, или что изменили в механиках, что весь шмот снова стал Legacy?? :puzzle:
lordep
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

mgerchik: 09.10.2024 10:42 а что они нового добавили в этом сезоне, или что изменили в механиках, что весь шмот снова стал Legacy?? :puzzle:
Змін багато. Щодо "шмоток" то вони стали Legacy бо сильно стисли (знизили) характеристики.
white_noise
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Dragobes: 09.10.2024 09:53 Продажные критики хвалят, а честные стимеры хейтят. Ну, ожидаемо :)
А теперь вопрос на миллион. Есть заброшенная D III, стоит ли возвращаться "во вселенную" посредством D IV?
ну от я бачу вище радять спробувати, а мені не зайшло. купив ще на старті, трохи побігав і закинув, повернувся у стару добру третю частину. особисто я б не радив витрачати на неї гроші.
Zill0
Junior

Повідомлення

> вийшло довгоочікуване

Это из цикла "по многочисленным заявкам (с)"? :lol:
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Брат фанат Д4, то придав версію за 3к, поки в захваті. Я довго міркував, але пам’ятаючи своє розчарування , одні лише зниклі додаткові завдання чого варті, на мапа іх немає , а висять невиконані, вирішив не брати. Можливо колись потім із знижкою після купи патчів.
lordep
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

white_noise: 09.10.2024 10:49
Dragobes: 09.10.2024 09:53 Продажные критики хвалят, а честные стимеры хейтят. Ну, ожидаемо :)
А теперь вопрос на миллион. Есть заброшенная D III, стоит ли возвращаться "во вселенную" посредством D IV?
ну от я бачу вище радять спробувати, а мені не зайшло. купив ще на старті, трохи побігав і закинув, повернувся у стару добру третю частину. особисто я б не радив витрачати на неї гроші.
Я почав грати в Д4 з бета версії, грав у всі сезони. На сьогодні це вже інша гра. В D III також повертаюсь в залежності від сезону.
kairo
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

white_noise: 09.10.2024 10:49 ну от я бачу вище радять спробувати, а мені не зайшло. купив ще на старті, трохи побігав і закинув, повернувся у стару добру третю частину. особисто я б не радив витрачати на неї гроші.
Гра в геймпасі за 240 грн. Якщо не зайде, можна в любу іншу пограти. Мені Д4 не зайшла, бо не мій жанр. Але сюжетка хороша та й візуал сподобався.
mgerchik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

lordep: 09.10.2024 10:48Щодо "шмоток" то вони стали Legacy бо сильно стисли (знизили) характеристики.
пойняв. дякую за інфу.
ех, знову бігати вибивати і підбирати :rotate: :-/

Kashtan: 09.10.2024 10:58 одні лише зниклі додаткові завдання чого варті, на мапа іх немає , а висять невиконані,
теж був схожий глюк із стороннім квестом, треба було поговорити із персонажем, якого не було на місці, хоча маркер на карті показував.
ALT-F13
Member
Аватар користувача
Звідки: Київщина

Повідомлення

Окрім затримки початку сезону (та адд-ону) на декілька годин - поки все супер. Традиційно для Diablo, з адд-оном гра стає найбільш гармонійною, так було вже тричі і цього разу схоже теж (кажу "схоже", бо поки ще не пройшов аддон, щоб остаточно скласти думку). Клас Spiritborn сподобався.
lordep
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Можливо буде цікаво (потрібен один унік)...
Diablo 4 - BROKEN BUILD: Evade 2 Win Spiritborn Guide
https://maxroll.gg/d4/build-guides/evad ... uild-guide
Tyler
Member
Аватар користувача

Повідомлення

глянув трейлер - поригав знатно
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

А они держат руку на пульсе. Квадробер на заставке это в точку этого времени :laugh:
fleagull
Member
Аватар користувача
Звідки: Стрий

Повідомлення

Особисто мені Д4 не дуже зайшла. Не знаю, може просто мені зараз такий жанр ігор не заходить, але якось нудно було грати.

Візуал, катсцени, звук, дизайн - це все в грі дуже якісно зроблено. А ось геймплей трохи нуднуватий. Награв 10 годин і після того більше не повертався в гру. Хоча спробую ще потім, можливо просто тоді настрій був не для такого типу ігор
Відповісти