Фото дня: кристали у складі процесорів AMD Ryzen 9000 на архітектурі Zen 5

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Пропоную обговорити Фото дня: кристали у складі процесорів AMD Ryzen 9000 на архітектурі Zen 5

Не зрозумів, вони що натякають що фізично в одному чіплеті 9ххх 7 ядер?
Чи то помилка?
Ray2000gt
Advanced Member
Звідки: Киев

Повідомлення

8, просто одне ядро розфарбовано схематично.
Dilfin
Member

Повідомлення

Нагадує карту якоїсь старої лампової піксельної гри.)
Kashtan
Member
Аватар користувача
Звідки: Яготин

Повідомлення

Чекаю що з’явиться один наш колега, і почне рахувати площу блоків цпу, і розмірковувати як це повинно впливати на продуктивність.
firestarter256
Member
Аватар користувача
Звідки: Дэнвер

Повідомлення

Захар Беркут
Что ты тут делаешь?
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ray2000gt: 07.10.2024 12:16 8, просто одне ядро розфарбовано схематично.
Дякую, хоч я і сам бачу на кристалі 8 ядер, і схематично інше розташування елементів.
Мені просто от цікаво, невже не можна було правильно розмістити на схемі розташування компонентів, як на кристалі насправді вони і знаходяться?
firestarter256: 07.10.2024 13:22 Захар Беркут
Что ты тут делаешь?
Риторичні запитання задаю, а потім конкретизую.
l-m
Member

Повідомлення

Захар Беркут: 07.10.2024 13:38 Дякую, хоч я і сам бачу на кристалі 8 ядер, і схематично інше розташування елементів.
Мені просто от цікаво, невже не можна було правильно розмістити на схемі розташування компонентів, як на кристалі насправді вони і знаходяться?
Це не схема, це розмальовка фотографії :facepalm:
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

l-m: 07.10.2024 15:12
Захар Беркут: 07.10.2024 13:38 Дякую, хоч я і сам бачу на кристалі 8 ядер, і схематично інше розташування елементів.
Мені просто от цікаво, невже не можна було правильно розмістити на схемі розташування компонентів, як на кристалі насправді вони і знаходяться?
Це не схема, це розмальовка фотографії :facepalm:
Це не літак, це намальований літак з фотографії...
Тут курси тренування ШІ почались, зрозуміло.

спойлер
Ну а для тих хто вміє в мозкову діяльність, та не напився на радощах дня народження свого улюбленого політика, от уявіть якби була новина - інсайд сенсація вдалось отримати будову нової Феррарі, і на картинках бачимо бампер на даху, двері знизу, колеса в солоні - дуже цікаво, але будову не дуже розкрило...
Відповісти