Дебютувала оновлена лінійка блоків живлення Seasonic Focus GX

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Martix
Member
Звідки: Цитадель

Повідомлення

dead_rat: 01.10.2024 09:41Ахаха, як красіво пояснили економію на радіаторах.
Увы, я это прочел иначе - "компоненты максимально высокого качества с отличными показателями по КПД." Предварительно, по представленным фото так и есть, сменилась элементная база в лучшую сторону, кстати, как вы себе представляете радиаторы на данных сборках, как на питальнике видюхи, через термопрокладку? :lol:
На самом деле, утверждение про экономию на радиаторах, это бред устойчивое заблуждение. Изучите датащиты используемых в БП компонентов и потом пишите подобное. Радиаторы на материнках часто выполняют в основном декоративную функцию, а отвод тепла с элементов питания, скорее даже в большинстве случаев, инженерами закладывается через печатную плату. Мы раньше читали в обзорах не графики и не картинки, а ттх мосфетов, рассчитывали максимальную нагрузку, чтобы иметь представление о разгонном потенциале, всматривались в обвязку и ,в целом, в качество компонентов, сейчас что-то странное с обществом приключилось, красиво и популярно - значит ок, поколение айфонов (не конкретно про вас, в целом). Что там с металлизацией и охладом - покажут обзоры, не думаю, что там сэкономили на кусках алюминия 10х10мм :laugh:
Востаннє редагувалось 01.10.2024 23:59 користувачем Martix, всього редагувалось 2 разів.
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Максимально простою мовою - СС новий краще себе показує з стрибками споживання системи, але що стосується надійності та довговічності - у СС крок назад, та і само виробництво здешевшало на 15%+.
От і рахуйте потенційні покупці, а треба воно вам?
На мій погляд зараз доки Квіточка оптимальніша за СС, радив би брати саме їх.
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

daesz: 01.10.2024 22:48
Afit: 01.10.2024 22:03 Развонялись в чате, как будто Seasonic когда то делал 💩. Тестов нет, но все уже окрестили коричневыми линиями. Что с вами? :think:
Мені на форумі людина заявила, що у неї в друзів 2 сісоніка бронзових взірвались :D
Треба порадити хлопчині здерти наклейку. Під нею Kcas або VX :gigi:
Востаннє редагувалось 02.10.2024 00:34 користувачем Afit, всього редагувалось 1 раз.
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Martix: 01.10.2024 23:55
dead_rat: 01.10.2024 09:41Ахаха, як красіво пояснили економію на радіаторах.
Увы, я это прочел иначе - "компоненты максимально высокого качества с отличными показателями по КПД."
Амінь.

Ви наче щось розумієте в інженерії.
Кажете, що ККД зріс, але ж блок як був Голд так і лишився. Тож ккд ті самі 90% але радіатори в два-три рази менші…

Так де ж диво? В рості температур чи обертів вентилятора?
Martix
Member
Звідки: Цитадель

Повідомлення

dead_rat: 02.10.2024 00:34як був Голд так і лишився
Это просто сертификация, а не тест на состоятельность БП. За какой сертификат заплатил СС, такой и указан. Да и если все соответствует старому БП по показателям эффективности, это не означает, что тепло будет отводится хуже, чем если бы там были радиаторы )
dead_rat
Member
Аватар користувача
Звідки: Берлін

Повідомлення

Martix: 02.10.2024 00:51
dead_rat: 02.10.2024 00:34як був Голд так і лишився
Да и если все соответствует старому БП по показателям эффективности, это не означает, что тепло будет отводится хуже, чем если бы там были радиаторы )
А можна звідсіля детальніше?

Два БП з однаковим ККД, обом треба відвести однакову кількість тепла, в одного радіатори більші в іншого менші…

Як без радіаторів ефективніше відвести тепло? Якісь нові закони термодинаміки?

Відправлено через 6 хвилин 2 секунди:
Я не кажу, що блок поганий.

Скоріш за все першу версію спроектували супер, подивилися що температури умовно 60 градусів… занадто добре, бо і з копійчаним радіатором за 80 не підніметься і точно свої десять років проробе.
Martix
Member
Звідки: Цитадель

Повідомлення

dead_rat
О том я и писал выше, о том что стало модно быть жертвой маркетинга :lamer: Не имею желания гуглить, если интересна тема, можно ознакомиться детальнее о сертификации БП, там идет не только тепловой КПД в учет, да и он вариативен от нагрузки. По большей части БП может быть и на платину по КПД в большинстве своём, но при этом не вытягивать её в некоторых режимах, ну или просто не захотели создавать самим себе конкуренцию.
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

:lol:
daesz: 01.10.2024 22:48
Afit: 01.10.2024 22:03 Развонялись в чате, как будто Seasonic когда то делал 💩. Тестов нет, но все уже окрестили коричневыми линиями. Что с вами? :think:
Мені на форумі людина заявила, що у неї в друзів 2 сісоніка бронзових взірвались :D
Ну так помиляються усі... Головна проблема в тому щоб БЖ нічого с собою не забрав.

В мене ось тоже два сісоніка G-450 та 550 відвалилися. Один був на місцевої гарантії і повернення коштів а інший з рук тому попадос хоч і дешево, я так розумію там щось по "дежурному" живленню який просто не дає змогу запустити блок...
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Donate: 02.10.2024 02:26 :lol:
daesz: 01.10.2024 22:48
Мені на форумі людина заявила, що у неї в друзів 2 сісоніка бронзових взірвались :D
Ну так помиляються усі... Головна проблема в тому щоб БЖ нічого с собою не забрав.

В мене ось тоже два сісоніка G-450 та 550 відвалилися. Один був на місцевої гарантії і повернення коштів а інший з рук тому попадос хоч і дешево, я так розумію там щось по "дежурному" живленню який просто не дає змогу запустити блок...
Я не дуже вірю, бо якщо б це була настільки масова проблема - про неї як мінімум говорили б не менше, ніж про гіги (тим більше, що сісонік всетаки передовий виробник БЖ і всякі ГН як мінімум "провели б розслідування"). Про сісоніки якщо й знадують негативно - то про те, що моделі 2019 року і старіші йдуть в захист з потужними ВК :)
Захар Беркут
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Martix
Ну дрібниця наче, але зауважу - здавалось би від тих радіаторів ну буде на елементах не 50-60, а 60-70 градусів без них, але це дає строк праці вже не 10+ років, а 5+ років от і обміркуйте таке дрібне "покращення вже сьогодні".

daesz
У Гіги була біда одна - вони перші свої блоки живлення випустили на гарних та надійних Японських компонентах, з досить надійної бази СВТ, потім спростили базу та поставили Тайвань компоненти, але ще було норм, але ще через час вони почали закуповувати лютий Китай, де навіть у однакової ємності конденсаторів була різна назва, і от тоді почалось. А перші їх БЖ були ледь не клонами якраз тогочасних СС 750вт, але на 50%+ дешевше.
Відповісти