Ціна S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl у Steam підвищилася

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Предлагаю обсудить Ціна S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl у Steam підвищилася

Снова люди в недоумении что можно было и раньше предзаказ оформить, снова недовольные которые с торрента скачают, снова те кто скажут что в Геймпассе подписку возьмут, снова те кто будут 3 года ждать всех DLC и скидок, снова... Ну вы поняли. В каждой новости по Сталкеру открывается портал в АД )))
Олег963
Member
Аватар користувача
Звідки: Львів

Повідомлення

Пропоную обговорити Ціна S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl у Steam підвищилася

Хто хтів той купив хто захоче той купить і дороще. Головне щоб гра вистрілила і бажано не собі в ногу. :beer:
StingerYar
HWBOT OC Team
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Чекалкер, переносься давай, шо соромишся? :gigi:
Alex646
Member

Повідомлення

Некрасіво виглядає. Ясно, що хотіли збільшити передзамовлення, бо, признаємо чесно, вони в укр. стімі явно невеликі.
Enombre de soberano
Member
Аватар користувача
Звідки: Харьков

Повідомлення

Earanak
Снова люди в недоумении что можно было и раньше предзаказ оформить, снова недовольные которые с торрента скачают, снова те кто скажут что в Геймпассе подписку возьмут, снова те кто будут 3 года ждать всех DLC и скидок, снова... Ну вы поняли. В каждой новости по Сталкеру открывается портал в АД )))
Все эти "снова" правда. Но есть в этой игре/ситуации нечто уникальное - непонятно когда игра выйдет, непонятно какой она выйдет, но цену за предзаказ/релизную они уже увеличили...
Учитывая как высоко задран градус ожидания "ждалкера", его релиз не станет обсёром только если в нём будет оригинальный сюжет (уровнем не ниже первой игры) и тех состояние вуконга
Ostin
Member

Повідомлення

Продукту немає, а прейскурант вже висить) Більше того, не ще неіснуючий товар ціну підняли :lol:
З точки зору українця, бажаю грі успіху і доходу розробникам.
З точки зору споживача - модель розповсюдження повне гівно...
The_Rusik
Member
Звідки: UA

Повідомлення

По трейлерам выглядит на 5 баксов, как раз цена за мод на первый ждалкер.
А вообще должны были подарить ультимейт тем, кто купил обычную версию. Как компенсацию за ожидание.
И цена с каждым переносом должна снижаться. Когда может начнут нормально делать и в срок.
На работе есть же штрафы за то что проект не сдали в срок, так и тут надо.
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

The_Rusik, а это вообще ничо так идея, за переносы снижать ценник. Жаль только никто на такое не пойдет или в дате релиза начнут указывать - 2024-2028 закладывая сразу завышенный ценник )) К тому же GSC тут выступает и разработчиком и издателем, правда я слышал что Майкрософт вроде что-то там инвестировал и за такие приколы посадил бы их на бутылку :D Но если фантазировать - звучит то круто.
Phos4
Member
Аватар користувача
Звідки: Луцьк

Повідомлення

Я щиро бажаю студії успіху і хочу щоб гра стала такою ж культовою як перша частина, але давайте бути чесними, вже давно ясно що Григорович хоче максимально подоїти гру, унікальні бонуси за передзамовлення, три різних видання на старті гри, квести які недоступні в базовій версії гри з першого дня, вже анонсований сезонний пропуск, навіть нфт хотіли вводити поки не отримали ''фідбек'' від ком'юніті, тому мені такий поворот подій не дивний.
Eduard1980
Member
Аватар користувача
Звідки: somewhere

Повідомлення

The_Rusik
Earanak
Та шо там, чуваки, не тільки знижувати а й взагалі доплачувати вам треба за гру :gigi:
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

А що тут дивного? Вже кілька років ціна була по курсу до повномасштабки. А переноси релізу влетіли компанії у копієчку, от і проіндексували ціну. Хто хотів - вже купив, а тим, хто дуже принциповий щодо передзамовлень і не є піратом - співчуваю. Але на майбутнє - гроші за передзамовлення можна повернути і погравши кілька годин після релізу.
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Eduard1980, да я имел ввиду это как дополнительную мотивацию для самих разработчиков а не в том плане что - вот бы игры подешевле были. Мне то в целом без разницы сколько игры стоят, ну в разумных пределах. А то знаю я сейчас вывалиться кто-то и скажет так поди купи Sims 4 за 33000грн или какой нить Stellaris за 8000грн :D
Востаннє редагувалось 24.09.2024 09:09 користувачем Earanak, всього редагувалось 1 раз.
avuremybe
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Earanak: 24.09.2024 08:54правда я слышал что Майкрософт вроде что-то там инвестировал
Участь майкрософт там зводиться до розповсюдження через геймпас. Нічого вони не інвестували, тому і не можуть вплинути ні на переноси, ні на все інше))
The_Rusik
Member
Звідки: UA

Повідомлення

Telcontar
По какому еще курсу? Гривна к гривне? Украинская игра считается в долларах :lol:
Немамонты купят и так.
Зарплаты в гривнах, цены в гривнах, зато игра украинская по курсу к доллару :up:
А потом удивляетесь, почему все стает только хуже.
Sailor Popeye
Member
Аватар користувача
Звідки: Ужгород

Повідомлення

Хотів предзамовляти але всі ці історії з кіберпанком, іншими проблемними релізами, то вже вирішив це все не робити. Щоб потім не підривалась оййййййй! в день релізу, бо ті декілька переносів насторожують.
А ще я пам'ятаю в якому стані вийшла перша гра, що треба було йти в інтернет-клуб патчі скачати, щоб вона хоч трохи притомно гралась :D
bigmonstr666
Member
Аватар користувача
Звідки: kyiv

Повідомлення

Зробив перед замовлення давно, але блін, ну ціна зовсім неадекватна для України. Я розумію, що вони спонукають підключити гейм пасс, і це круто, що є можливість зіграти за дуже дешево, але блін, 75 баксів, і це регіональна ціна? Ну тоді можна було і 100 зробити :D чого вже зупинятися? :spy:
nochnik89
Member
Аватар користувача
Звідки: Планета Земля

Повідомлення

Опять срачи по несуществующей игре.
Представляю что начнется как наконец-то ее выпустят. Сразу оценят все :) и заодно посмотрим , верить тем журналистам кто нахваливал игру или не верить
Rederst
Member
Звідки: Земля

Повідомлення

Гра невпинно прямує до свого провалу.
MrGeronimo
Junior
Звідки: Харків

Повідомлення

Після першої новини про подорожчання придбав. Тож дякую за попередження :)
Купувати чи ні має вирішувати кожен сам, ніякого провалу від цього не буде
Hotspur
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Куплю коли будуть скидки в стімі. тим більше до весни 2025 думаю все погано буде з електропостачанням в країні
Відповісти