Netflix готує анімаційні серіали за мотивами Splinter Cell, Devil May Cry і Tomb Raider

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
John Doe
Member
Аватар користувача
Звідки: Луганск UA

Повідомлення

heidfeld
Member
Аватар користувача
Звідки: деревня скрытая в листве

Повідомлення

ну Devil May Cry и аниме топ. а тизер вроде ниче. может и годнота будет
kalakawa
Member
Аватар користувача

Повідомлення

DMC та Arcane походу дивимось
так званий Tomb Raider очевидний скіп, хай модерн аудієнсе дивиться. а, стоп, вони ж не дивляться і не грають :laugh:
Splinter Cell поки не зрозуміло
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

В Netflix тільки документалки про природу норм. Все решта - ігнор.
Telcontar
Member
Аватар користувача
Звідки: Чернiгiв

Повідомлення

Там ще був тизер аніме по Cyberpunk 2077 :super:
Nekros
Junior

Повідомлення

А мені більше трейлер томб райдер сподобався, показали багато та виглядає взагалі топ
Ramzes82
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Геральт: 20.09.2024 14:13 В Netflix тільки документалки про природу норм. Все решта - ігнор.
Любов, смерть і роботи -це краще що я бачив за останні роки.
firestarter256
Member
Аватар користувача
Звідки: Дэнвер

Повідомлення

Про Данте фильм надо, но его не снимумт бо месиво. А я ой ой как хочу, ладно мулты поспострю
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Ramzes82: 20.09.2024 18:53 Любов, смерть і роботи -це краще що я бачив за останні роки.
Аж загуглив. І глянув кілька серій. 1-скривджена паскудами-чоловіками дівчина, помста, лесбійки, покемони. 2,3 - якась наркоманія, промотав. 4-сяк так можна дивитись, але нічого особливого. Ітого, якщо це "краще за останні роки", мої співчуття. Як на мене, то вже краще Лема почитати ніж таке дивитись.
zaqik
Member
Аватар користувача
Звідки: Душниличі

Повідомлення

гру Blood Line: A Rebel Moon Game за мотивами «Бунтівного Місяця»
Упомянуто, чтоб на этом фоне всё предыдущее из новости выглядело менее убого? :gigi:
Ramzes82
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Геральт: 20.09.2024 21:40
Ramzes82: 20.09.2024 18:53 Любов, смерть і роботи -це краще що я бачив за останні роки.
Аж загуглив. І глянув кілька серій. 1-скривджена паскудами-чоловіками дівчина, помста, лесбійки, покемони. 2,3 - якась наркоманія, промотав. 4-сяк так можна дивитись, але нічого особливого. Ітого, якщо це "краще за останні роки", мої співчуття. Як на мене, то вже краще Лема почитати ніж таке дивитись.
Згадав старий анекдот - Не слушал. Но мне Мойша напел. :lol:
Donate
Member
Аватар користувача

Повідомлення

heidfeld: 20.09.2024 13:42 ну Devil May Cry и аниме топ. а тизер вроде ниче. может и годнота будет
Там нічого японського немає, жадібні компанії побачили що на тайтл з 12 серій потрібно десь так 1.5-3 мільйони по программі мінімум і пішли до студій подешевше щоб вони зробили, взагалі пофігу якої якості потрібно зробити "продукт"...

Я взагалі не розумію як в недавній Термінатор 0 взагалі знайшов гроші... Тому що DC в свій Isekai Squad дали 5 гривень :lol:
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Не очікував на повернення СС в такому вигляді, але глянемо. Мальовка, схоже, буде в тому ж самому стилі що й короткометражка на початку кожної операції в р6с :)
Евгений King
Member
Аватар користувача
Звідки: Казна-де

Повідомлення

По DMC є анімеха якби, от буде ржака якщо нетфлікс випустить щось гірше за стару аніме адаптацію
MqM
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна

Повідомлення

Якби тільки добре зробили. В очікуванні Лари на екранах, екшен є, гробниці є, Лара звісно на вигляд не така, як у грі

Відправлено через 31 секунду:
Якби тільки добре зробили. В очікуванні Лари на екранах, екшен є, гробниці є, Лара звісно на вигляд не така, як у грі
Відповісти