Ціна S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl у Steam може зрости

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Spiryt
Member
Аватар користувача
Звідки: Киев

Повідомлення

mertvei: 20.09.2024 10:33 Shurella
Думаю на минималках,тут скорее видиокарта не стянет.

Отправлено спустя 1 минуту 36 секунд:
lordep
Думаю и 1080 на минималках пойдет.
о каких минималку тут можно говорить, если игра UE5, который известный своими требованиями к железу, а тут карту 11 летней давности...

По теме, не вижу проблемы сейчас взять по хоршей цене и вслучае чего сделать рефаунд. А то все вокруг такие фанаты игры, а как доходит до покупки, то не могут найти 20 баксов на игру :facepalm:
Востаннє редагувалось 20.09.2024 10:38 користувачем Spiryt, всього редагувалось 1 раз.
mertvei
Member
Аватар користувача
Звідки: львов

Повідомлення

Spiryt
Кто знает а вдруг

Отправлено спустя 3 минуты 3 секунды:
Spiryt
290 чуть слабее 580.А на 580, еще на 1080 много чего ,запустить и очень много даже на средних.
Shurella
Junior

Повідомлення

mertvei
Та ось і я думаю, що робити?... в залізо вкладатися не хочу, тому що не геймер, а для моїх основних завдань його більш ніж вистачає
А сталкер просто люблю ще з тих давніх часів :rolleyes: ось і думаю, чи є резон купувати гру і який отримаю профіт на виході
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Shurella, может есть смысл в таком случае рассмотреть стриминговые сервисы ? Я правда не имею ни малейшего понятия насколько они актуальны в нашем регионе. Ну я про всякие там GeForce Now. Без понятия конечно будет ли там Сталкер и насколько удобно будет играть с инпутлагом в шутерок. Но если игра там и будет то думаю это самый безболезненный из вариантов. Иначе наверное только брать какой нить XBox на прокат :dontknow: Или проходить на Ютубе :gigi: Ну да и еще не стоит забывать про вариант рефанда или пиратка с торрента что бы проверить как работает. Вон сразу сколько вариантов.
Востаннє редагувалось 20.09.2024 10:54 користувачем Earanak, всього редагувалось 2 разів.
AFU_power
Member
Аватар користувача

Повідомлення

The_Rusik: 20.09.2024 10:02 AFU_power
Что просто? Вы пересмотрев телевизор, из-за языка, готовы сами друг друга загрызть.
До 22-го года никому не мешало это.
Нашим воинам, кто говорит на русском что делать? Депутаты не на камеру говорят на русском - то это ок? А когда обычные люди в интернете - то все, трагедия.
Нє, челік, в мене в 2022-2024 часу телевізор дивитись немає в посадках та в бліндажах. До 22го це теж була скалка в сраці і я до 2022 зневажав малоросів, русняків та зросійщених. Депутати тоже не показник, того же Колю Мітбола взяти, як він взагалі опинився в складі ВРУ я навіть не знаю, те саме можна сказати про Безуглу та інших фріків. Мені без різниці хто говорить, всі винні однаково, немає чого спихати на когось іншого, треба дивитись на себе.
Eduard1980
Member
Аватар користувача
Звідки: somewhere

Повідомлення

Хто зна скільки часу трималася ціна досить нормальна для України, за пару трійку років можна було і перед замовити за 895грн.
Григорович на ЗСУ донатив.
Чого ви виєте?
Їм що святим духом жити?
The_Rusik
Member
Звідки: UA

Повідомлення

AFU_power
Слава Україні :beer:
Earanak
Member
Аватар користувача
Звідки: Украина

Повідомлення

Eduard1980, еще можно было открывать предзаказы когда игра практически готова а не делать это за 3 года с шестью последующими переносами релиза :gigi:
Востаннє редагувалось 20.09.2024 11:01 користувачем Earanak, всього редагувалось 1 раз.
Eduard1980
Member
Аватар користувача
Звідки: somewhere

Повідомлення

Earanak: 20.09.2024 10:59 Eduard1980, еще можно было открывать предзаказы когда игра практически готова а не делать это за 3 года с шестью последующими переносами релиза :gigi:
Можна було що завгодно, але це теми не стосується.
Виють на зріст ціни, приплітаючи хто зна шо до цього факту.
В першому повідомленні Санька он написав, хто не потягне, тому на торрент.
Востаннє редагувалось 20.09.2024 11:14 користувачем Eduard1980, всього редагувалось 1 раз.
VBerezovsky
Member
Аватар користувача

Повідомлення

AFU_power: 20.09.2024 08:32
VBerezovsky: 20.09.2024 08:12 Ну що ж, тоді почекаємо повного видання з великою знижкою. GSC вочевидь не хочуть щоб я брав їх гру на релізі.
Утютютю, а взяти зараз за 895грн в стімі і повернути якщо не сподобається на протязі двох тижнів з моменту релізу не награвши дві години релігія не дозволяє? :lol:
Не дозволяє. Передзамовлення не роблю принципово.
AFU_power
Member
Аватар користувача

Повідомлення

VBerezovsky: 20.09.2024 11:19
AFU_power: 20.09.2024 08:32

Утютютю, а взяти зараз за 895грн в стімі і повернути якщо не сподобається на протязі двох тижнів з моменту релізу не награвши дві години релігія не дозволяє? :lol:
Не дозволяє. Передзамовлення не роблю принципово.
Розумію, ну тоді можна просто не встигнути взяти до зміни ціни.
GreenMile
Member
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

VBerezovsky: 20.09.2024 11:19
AFU_power: 20.09.2024 08:32

Утютютю, а взяти зараз за 895грн в стімі і повернути якщо не сподобається на протязі двох тижнів з моменту релізу не награвши дві години релігія не дозволяє? :lol:
Не дозволяє. Передзамовлення не роблю принципово.
*Десь ридає один Григорович* :gigi:
urand
Junior
Аватар користувача
Звідки: Київ

Повідомлення

Граємо через геймпас, а потім купляємо коли будуть знижки.
CrypteX
Member
Аватар користувача
Звідки: Харків

Повідомлення

По факту просто з старих ~33-35 баксів переводять в нові згідно курсу. Реальне підвищення там якщо й є, то на пару баксів максимум, не знаю чого всі так хваляться які вони торентоводи, все одно для нас сталкер найдешевший в світі буде.
mgerchik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Sanьka: 20.09.2024 08:40годен, ціна в 3000 це не те чим можна пишатися
а крім ультра супер делюкс версії, версії простіше не те? :)
Fen1xz: 20.09.2024 07:37Ввалят сталкач для Украины по 3000 - большинство пойдет на сайт с демо версиями игр и возьмут её оттуда.
стандартная версия не вариант?)

AFU_power: 20.09.2024 10:53Депутати тоже не показник, того же Колю Мітбола взяти, як він взагалі опинився в складі ВРУ я навіть не знаю, те саме можна сказати про Безуглу та інших фріків.

тіщенка обрала борщага, якщо не плутаю. він там наче йшов як самовисуванець, але була підтримка від СН, тому і обрали (у той час, навіть табуретку би обрали, якби вона балотувалась через слуг). Безуглу обрали мудрі мешканці оболоні.


Отправлено спустя 14 минут 36 секунд:
urand: 20.09.2024 11:29Граємо через геймпас
аналогічно :beer:
stakanctl
Member
Аватар користувача
Звідки: Луганськ

Повідомлення

Нравится как после нескольких лет восторга и призывов "підтримуй відчизняне" половина этого треда состоит из комментов в духе российских форумов с принципиальными "только с торрентов".
VBerezovsky
Member
Аватар користувача

Повідомлення

GreenMile: 20.09.2024 11:28 *Десь ридає один Григорович* :gigi:
Байт на передзамовлення кота в мішку в цілому вдався, тому Григорович точно не буде плакати :)

Бачу по коментах під новинами, що передзамовляльники здебільшого ще й агресують на тих, у кого більш поміркована позиція, що для мене взагалі... дивно. Позиція "дочекатися релізу, подивитися ціну, огляди та продуктивність, а вже потім приймати рішення" сприймається як щось кримінальне і люди з піною біля рота починають доказувати, що треба передзамовити отпрямзараз бо "український продукт, ціну ще не змінили і взагалі хто вам заважав передзамовити раніше" і все таке. Я цього не розумію, хоч стріляй.
Fen1xz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

mgerchik: 20.09.2024 12:13
Fen1xz: 20.09.2024 07:37Ввалят сталкач для Украины по 3000 - большинство пойдет на сайт с демо версиями игр и возьмут её оттуда.
стандартная версия не вариант?)
Глупый вопрос учитывая что во первых за стандарт судя по новости и ценникам уже переписаным в егс хотят под полторы гривны ну и в стандарт пол игры не входит судя по описанию изданий в стиме. Нафиг он такой стандарт нужен.
Ijachok
Member
Аватар користувача

Повідомлення

VBerezovsky: 20.09.2024 12:53 Бачу по коментах під новинами, що передзамовляльники здебільшого ще й агресують на тих, у кого більш поміркована позиція, що для мене взагалі... дивно. Позиція "дочекатися релізу, подивитися ціну, огляди та продуктивність, а вже потім приймати рішення" сприймається як щось кримінальне і люди з піною біля рота починають доказувати, що треба передзамовити отпрямзараз
Де? Бачу несприйняття торентів "як позицію", бачу поради, як можна рефанднути, замінусованість хом'якового троля, раніше бачив ще мовний срач :) Де хоч одне повідомлення, в якому "починають доказувати, що треба передзамовити отпрямзараз", навіть без піни біля рота?

Вже не перший раз бачу, що люди одне за одного придумають якусь крайність і починають боротися з власноруч створеною фантазією
____________________________________________________________
Fen1xz: 20.09.2024 13:01
mgerchik: 20.09.2024 12:13
стандартная версия не вариант?)
Глупый вопрос учитывая что во первых за стандарт судя по новости и ценникам уже переписаным в егс хотят под полторы гривны ну и в стандарт пол игры не входит судя по описанию изданий в стиме. Нафиг он такой стандарт нужен.
На українській версії сторінки в Стімі нема опису видань :rotate:

Тут є https://www.stalker2.com/uk/preorder/physical
І все це - тільки косметика + гітарні мелодії та розповіді (ну і "фізичні" сувенірчики). Угу, пів гри :lol:
Fen1xz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Ijachok: 20.09.2024 13:09 На українській версії сторінки в Стімі нема опису видань :rotate:
Тут є https://www.stalker2.com/uk/preorder/physical
І все це - тільки косметика + гітарні мелодії та розповіді (ну і "фізичні" сувенірчики). Угу, пів гри :lol:
Нема ? Точно ? А чего ж я их тогда вижу ?
спойлер
ULTIMATE EDITION ВКЛЮЧАЄ В СЕБЕ:
Сезонну перепустку з доступом до всього майбутнього контенту для завантаження, включаючи 2 сюжетні доповнення
Додатковий сюжетний квест
Одиночна гра: 1 костюм та 3 вигляди зброї
Багатокористувацька гра: 3 костюми та 7 виглядів зброї
Цифровий артбук
Цифровий саундтрек

DELUXE EDITION ВКЛЮЧАЄ В СЕБЕ:
Додатковий сюжетний квест
Одиночна гра: 1 костюм та 3 вигляди зброї
Багатокористувацька гра: 2 костюми та 3 вигляди зброї
Цифровий артбук
Цифровий саундтрек
Ну и да, вишенкой на торте FOMO косметос за предзаказ
Відповісти