Відеокарта ASUS Prime GeForce RTX 4070 Ti Super відповідає вимогам Nvidia SFF-Ready

Обсуждение статей и новостей сайта
Відповісти
Автор
Повідомлення
KimRomik
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Предлагаю обсудить Відеокарта ASUS Prime GeForce RTX 4070 Ti Super відповідає вимогам Nvidia SFF-Ready

SFF це коли ширина не більше 80-90 см. Не знаю що вони там з компактністю намудрили...
Mike88
Member
Аватар користувача
Звідки: Dnipro

Повідомлення

300 мм довжина, 2,5 слоти товщина і повний слот висоти - це тепер такий SFF бодіпозитивний?
alexeygalas
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна Хмельницький

Повідомлення

Тут страшна навіть не ширина. Я в свій pc-cooler вмістив 110мм але з 90 градусним 12vhpwr (zotac trinity). Гіпотетично і ventus із його 136 вліз би. Але тут мене більше бентажить товщина в 2.5 слота яка відмітає дуже велику кількість сендвічів навіть довгих але на 2 слоти до 42мм. Дивний такий SFF-Ready
Hells Angels
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Mike88: 19.09.2024 11:00це тепер такий SFF бодіпозитивний?
курточка винайшов своє SFF і по барабану що інше існувало з десяток років майже :gigi:
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

розміри не більше 304x151x50 мм.
:lol: :lol: :lol:
pelia
Member
Аватар користувача

Повідомлення

спойлер
Зображення
alexeygalas
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна Хмельницький

Повідомлення

зробили хоча б якісь градації

типу SFF Micro = 170mm 2 slot
SFF Mini = 199mm 2 slot
SFF Midi = 280mm 2 slot
SFF = 310mm 2.5 Slot

Щось таке

А 3 слоти це вже за бажанням якщо влізає в корпус
WWQ
Member
Аватар користувача

Повідомлення

О, стандарт как раз под мой короб, у меня ограничения по длине видика 305мм...
Хотя я рулеткой намерял примерно 311-312...
oversteve
Member
Звідки: Ukraine

Повідомлення

alexeygalas: 19.09.2024 11:02 Тут страшна навіть не ширина. Я в свій pc-cooler вмістив 110мм але з 90 градусним 12vhpwr (zotac trinity). Гіпотетично і ventus із його 136 вліз би. Але тут мене більше бентажить товщина в 2.5 слота яка відмітає дуже велику кількість сендвічів навіть довгих але на 2 слоти до 42мм. Дивний такий SFF-Ready
які саме відмітає? хіба частину ноунейм китайців і гост с1, а так в самі популярні типу формд т1, фрактал терра, лян лі а4 лізе
alexeygalas
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна Хмельницький

Повідомлення

oversteve
Всі справді компакти 5-7л - китайці з алі експрес. Тим не менш це не відміняє їх плюси і існування. Metalfish, pc cooler, reelan, rgeek мають безліч моделей в діапазоні 4-7л і дуже гідних
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Hells Angels: 19.09.2024 11:09
Mike88: 19.09.2024 11:00це тепер такий SFF бодіпозитивний?
курточка винайшов своє SFF і по барабану що інше існувало з десяток років майже :gigi:
Той випадок, коли чув дзвін та незнаєш де він (я про жупана) :D

Найбільша проблема цих всіх карт це 2.5 слоти, здавалося б - "відрізати" 1 пропелер у прайма і він довжиною підійде у дуже велику кількість саб 10л корпусів з довжиною до 200мм, але 2.5 слоти в більшість (якщо не всі) з них не полізе :s

Олсо, нагадую, справжня сфф 4070ті-с існує :D
спойлер
https://hotline.ua/ua/computer-videokar ... tus-2x-oc/
alexeygalas
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна Хмельницький

Повідомлення

daesz: 19.09.2024 15:12Олсо, нагадую, справжня сфф 4070ті-с існує
так 242мм ж. от 4060 ті в них 199мм вентуз. Але десь є якась дівчача рожева 4070
https://videocardz.com/newz/zephyr-laun ... single-fan

але 42мм. на 2мм вилізає. По товщині. Але можна під гвинтики шайбочки підкласти заради неї ))
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

alexeygalas: 19.09.2024 15:29
daesz: 19.09.2024 15:12Олсо, нагадую, справжня сфф 4070ті-с існує
так 242мм ж. от 4060 ті в них 199мм вентуз. Але десь є якась дівчача рожева 4070
https://videocardz.com/newz/zephyr-laun ... single-fan

але 42мм. на 2мм вилізає. По товщині. Але можна під гвинтики шайбочки підкласти заради неї ))
У цьої рожевої зефірки пропелери маслають на максимум навіть в простої :D
242мм - це наче й не дуже добре, але це до 250, тобто в дуже велику кількість корпусів воно полізе, а 269 (у прайма) - вже ні.

Ось вирізка з огляду на кацапському ресурсі на 3060 у виконанні зефір (1 до 1 СО, споживання теж саме також)
Зображення
До того ж, зефір - це чисто китайський бренд, його дуже важко знайти за межами Китаю.
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

alexeygalas: 19.09.2024 15:29Але можна під гвинтики шайбочки підкласти заради неї ))
какие шайбочки под какие винтики?
alexeygalas
Member
Аватар користувача
Звідки: Україна Хмельницький

Повідомлення

Melki
Бокова панель зі сторони відеокарти, щоб не чиркали гвинти об стінку.
Це якщо корпус-сендвіч само собою. І виробник відеокарт не попав в заявлених 40мм товщини

Відправлено через 6 хвилин 58 секунд:
daesz
Ну звичайно це хто як бажає. Сам би я не брав вундервафлю, до якої ще не факт що є запасний вентилятор в продажу ))
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

alexeygalas: 19.09.2024 18:49Бокова панель зі сторони відеокарти, щоб не чиркали гвинти об стінку.
Це якщо корпус-сендвіч само собою. І виробник відеокарт не попав в заявлених 40мм товщини
о, ну то колхоз лютейший и далеко не везде прокатит
daesz
Member
Аватар користувача

Повідомлення

alexeygalas: 19.09.2024 18:49 daesz
Ну звичайно це хто як бажає. Сам би я не брав вундервафлю, до якої ще не факт що є запасний вентилятор в продажу ))
Рано чи пізно будуть, асус, як мінімум, не із тих компаній, що закидує свої лінійки через покоління.
Була б непоганим бюджетним варіантом на рівні з дуалом, але її позиціонування як сфф-реді - це точно з розряду анекдотів :D
Dr_Werdenhoff
Junior
Аватар користувача
Звідки: Schwäbisch Gmünd

Повідомлення

ASUS Dual GeForce RTX 4070 Ti SUPER - це тоді шо? Якось більше на SFF схоже.
ASUS Dual GeForce RTX 4070 Ti SUPER
Зображення
Melki
Member
Звідки: Мелитополь (Украина)

Повідомлення

оно не not ready, а должно быть Ready, иначе не получится
Input_Lag
Member
Аватар користувача
Звідки: Zaporizhzhya

Повідомлення

INNO3D GEFORCE RTX 4070 SUPER X3 OC
297 x 118 x 42 мм.
До того как это стало мейнстримом.
Не благодарите.
спойлер
https://hotline.ua/ua/computer-videokar ... ut#gallery
Відповісти