Технологія масштабування AMD FidelityFX Super Resolution 4.0 використовуватиме ШІ-алгоритми

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Повідомлення
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Andrew_R30: 15.09.2024 11:23 Угу, ясно.. немає сенсу брати 6800xt, якщо таку фічу не заезуть туди..
Её уже давно пора забыть, как видеокарту рассматриваемую для покупки. 4 года - это пропасть, в мире видеоускорителей
waryag
Member
Аватар користувача
Звідки: Суми

Повідомлення

firestarter256: 14.09.2024 11:38Ну Интел сразу поняла и втулила это, АМД по ходу только сейчас дошло! Ну в РДНА4 точно не будет, а вот пятую т е УДНА еще ждать, то время как интел перейдет на версию три а ненавидия на пятую. Эх Долго догонять
Почему не будет? Аналог заявлен для пс5про на рдна4.
man1242
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Afit: 15.09.2024 11:35
Andrew_R30: 15.09.2024 11:23 Угу, ясно.. немає сенсу брати 6800xt, якщо таку фічу не заезуть туди..
Её уже давно пора забыть, как видеокарту рассматриваемую для покупки. 4 года - это пропасть, в мире видеоускорителей
За цену ее на Бу ринке отличная карта что может в растере все современие игри запускать на високих в 2к, хотя если смотреть через призму висрать потому что не такая как у автора поста тогда логично :laugh:
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

man1242: 15.09.2024 12:04
Afit: 15.09.2024 11:35

Её уже давно пора забыть, как видеокарту рассматриваемую для покупки. 4 года - это пропасть, в мире видеоускорителей
За цену ее на Бу ринке отличная карта что может в растере все современие игри запускать на високих в 2к, хотя если смотреть через призму висрать потому что не такая как у автора поста тогда логично :laugh:
По моему речь о новой велась, а не б/у. Б/У разве что у проверенного знакомого. Это поколение карт отмайненное до немогу
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

waryag: 15.09.2024 11:47Почему не будет? Аналог заявлен для пс5про на рдна4.
Складається таке враження, ніби АМД сама не зрозуміла важливість матричних обчислень, лише Соні їй копняків надавала
man1242
Member
Аватар користувача

Повідомлення

taras_cs: 15.09.2024 15:36
waryag: 15.09.2024 11:47Почему не будет? Аналог заявлен для пс5про на рдна4.
Складається таке враження, ніби АМД сама не зрозуміла важливість матричних обчислень, лише Соні їй копняків надавала
Ну не совсем так плохо, рдна3 может в матричиние ускорение с хорошей скоростью но архитектура полностью отличается от нвидиа. Вот нарил статью для разработчиков по рдна3
https://gpuopen.com/learn/wmma_on_rdna3/ и там цифри больше чем у той же писи пс5про, хотя все же ограничение на туже генерацию кадров все же возможни. Много читал про реализацию данной технологии и то что щас использует нвидиа ето крайне устревший метод :rolleyes: в теории возможно получить 0 задержку при генерации даже для онлайн соревновалок и больше.
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Afit: 15.09.2024 14:38 Это поколение карт отмайненное до немогу
Майнили на 5000, на 6000 хіба що люті фанати віртуальних статків. 6800XT все ще норм
справляється
Про яку прірву мова, не зрозуміло. А по цінах б/у і взагалі казка.
taras_cs
Member
Аватар користувача
Звідки: Варшава-Київ-Дніпро

Повідомлення

man1242: 15.09.2024 20:26Ну не совсем так плохо, рдна3 может в матричиние ускорение с хорошей скоростью но архитектура полностью отличается от нвидиа. Вот нарил статью для разработчиков по рдна3
https://gpuopen.com/learn/wmma_on_rdna3/ и там цифри больше чем у той же писи пс5про, хотя все же ограничение на туже генерацию кадров все же возможни. Много читал про реализацию данной технологии и то что щас использует нвидиа ето крайне устревший метод
Дуже дивно. Я спирався на ваш перший коментар
"RDNA3 не має жодного дискретного матричного блоку,тому він там не буде корисним".
Згідно з цією статтєю, навіть RDNA2 може в матричне прискорення. Отже, ми побачимо сабж, сподіваюсь, на RX6000.
Дивно, NVidia є лідером в AI та RT обчисленнях, як вона може зберігати лідерство на застарілому методі?
man1242
Member
Аватар користувача

Повідомлення

taras_cs: 16.09.2024 13:19
man1242: 15.09.2024 20:26Ну не совсем так плохо, рдна3 может в матричиние ускорение с хорошей скоростью но архитектура полностью отличается от нвидиа. Вот нарил статью для разработчиков по рдна3
https://gpuopen.com/learn/wmma_on_rdna3/ и там цифри больше чем у той же писи пс5про, хотя все же ограничение на туже генерацию кадров все же возможни. Много читал про реализацию данной технологии и то что щас использует нвидиа ето крайне устревший метод
Дуже дивно. Я спирався на ваш перший коментар
"RDNA3 не має жодного дискретного матричного блоку,тому він там не буде корисним".
Згідно з цією статтєю, навіть RDNA2 може в матричне прискорення. Отже, ми побачимо сабж, сподіваюсь, на RX6000.
Дивно, NVidia є лідером в AI та RT обчисленнях, як вона може зберігати лідерство на застарілому методі?
Ну самих отдельных матричных блоков у рдна2 и 3 нету, они копобилити с щейдерными в отличии от того что в пс5про отдельным блоком. Хотя если верить статьям и людям с том хардвеар то скорости данного решения должны позволить это реализовать но вопрос как оно поведет себя на практике вопрос, просто возможно иза нагрузки ГПУ мы прироста не увидим либо не значительный.
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

Геральт: 16.09.2024 08:24
Afit: 15.09.2024 14:38 Это поколение карт отмайненное до немогу
справляється
Про яку прірву мова, не зрозуміло. А по цінах б/у і взагалі казка.
Ну якщо не видно різниці на цьому відео, то вибачте, ви сліпі, або не розумієте на що ви дивитесь. Навіть по сирій продуктивності 4070S на відсотків 25 швидша. Але як тільки вмикаються сучасні технології, 6800XT буде просто принижена в двічі, а подекуди в тричі. І не треба розповідати що промені не потрібні, генератор не потрібний, ПО для роботи не потрібні... Чому я не маю ці фічі враховувати??? Купуючі повнопривідне авто я чомусь повинен не враховувати цей плюс у порівнянні тільки тому що хтось не користується повним приводом? І Це ви не брали до уваги бродкаст, порівняння в професійних программах, де подекуди порівнювати не можливо, через відсутність навідь підтримки ПО червоних, а в більшості інших без сліз на порівняння не подивишся. І + не забуваємо про енергоспоживання. І різниця не в 50 ватт, ні. AMD якщо згадати, показує виключно споживання чіпа, а зелені всієї відеокарти. Якщо все вище перераховане не має значення, то з таким успіхом можна й ладу вигородити, розглядаючі її в порівнянні з західними виробниками :rotate:
Геральт
Member
Аватар користувача
Звідки: з Рівії

Повідомлення

Afit: 16.09.2024 17:10 Ну якщо не видно різниці на цьому відео, то вибачте, ви сліпі, або не розумієте на що ви дивитесь.
спойлер
Навіть по сирій продуктивності 4070S на відсотків 25 швидша. Але як тільки вмикаються сучасні технології, 6800XT буде просто принижена в двічі, а подекуди в тричі. І не треба розповідати що промені не потрібні, генератор не потрібний, ПО для роботи не потрібні... Чому я не маю ці фічі враховувати??? Купуючі повнопривідне авто я чомусь повинен не враховувати цей плюс у порівнянні тільки тому що хтось не користується повним приводом? І Це ви не брали до уваги бродкаст, порівняння в професійних программах, де подекуди порівнювати не можливо, через відсутність навідь підтримки ПО червоних, а в більшості інших без сліз на порівняння не подивишся. І + не забуваємо про енергоспоживання. І різниця не в 50 ватт, ні. AMD якщо згадати, показує виключно споживання чіпа, а зелені всієї відеокарти. Якщо все вище перераховане не має значення, то з таким успіхом можна й ладу вигородити, розглядаючі її в порівнянні з західними виробниками :rotate:
Нехай навіть 25%, це на прірву не тягне. 6800XT б/у зараз <300$
Генератор в АМД у драйвері, якщо вже так хочеться "галюцинованих" (с) кадрів. І тут ще питання хто там кого принизить на великій вибірці.
По ФСР також є підозра, що більше забавок підтримує. Професійне ПО не цікавить. Споживання так, в 4000 краще. Але якщо 6800XT порівнювати з 3080/Ti, то там вже не все так радужно, еге ж?
В теорії, для геймера має значення має всього лиш 2 параметри: кадр/$ і кадр/ват
6800XT по обох дуже пристойно виглядає.
l-m
Member

Повідомлення

Afit: 16.09.2024 17:10 AMD якщо згадати, показує виключно споживання чіпа
Це неправда.
На 6000-ї серії споживання береться з внутрішнього моніторингу розумних транзисторних збірок (TDA21472 зазвичай якщо мова про 6800ХТ).
Отже, все що сидить на них — рахується, в тому числі й пам'ять.
Не враховуються втрати самих TDA21472, а також вентилятори, підсвітки, тощо.
У 7000-ї вже враховані й втрати на ВРМ також (про вентилятори та підсвітку не знаю, але підсвітка зазвичай і у Нвідії не враховується)
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

Afit: 15.09.2024 11:35
Andrew_R30: 15.09.2024 11:23 Угу, ясно.. немає сенсу брати 6800xt, якщо таку фічу не заезуть туди..
Её уже давно пора забыть, как видеокарту рассматриваемую для покупки. 4 года - это пропасть, в мире видеоускорителей
Користуюсь навіть не RX 6800 XT, а RX 6800 б/в після майнінгу. За свої гроші добра робоча конячка, чудово тягне усі ігри, що мене цікавлять, в 4K. Купив торішнього літа за 13K по принципу все що потрібно вже і зараз, ніж довно і нудно накопичувати 40K на сучасну нову nVidia, яка мало що дасть мені на додачу. Все одно в більшості нормальних ігор з сучасними технологіями туго. Можна надовго не переживати, що VRAM раптом не вистачить. От тільки великий недолік, що жере електрику в простої, як несамовитий кабанчик :( . Варто замінити відяху зі старої слабкої на цю, то зразу електрики за місяць відчутно більше набігає. Найдоробальніший недолік. :( При тому, що граю я не надто багато, а більшість часу на робочому столі сиджу.
5 років для відяхи раніше було цілком норм, а скоро й ще більше часу, бо прогрес значно сповільнюється.
l-m
Member

Повідомлення

Kassatka: 16.09.2024 20:54 От тільки великий недолік, що жере електрику в простої, як несамовитий кабанчик :( . Варто замінити відяху зі старої слабкої на цю, то зразу електрики за місяць відчутно більше набігає.
Скільки показує споживання HWinfo64?
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

l-m: 16.09.2024 20:56 Скільки показує споживання HWinfo64?
Не користувався ніколи HWinfo, щойно скачав, вийшло таке.
спойлер
Зображення Зображення
До перемикання на українську мову встигло більші цифри споживання зафіксувати. Крім Firefox і Total Commander нічим не користувався, відео в браузері не запускав, після фіксування першого скріншота запустив Photo-Paint для збереження скріншотів.

Ну я просто по відчуттям казав, що платіжки за світло значно жирніші виходять.
Востаннє редагувалось 16.09.2024 21:37 користувачем Kassatka, всього редагувалось 1 раз.
l-m
Member

Повідомлення

Kassatka
Ну 13 Вт в простої, та 24 коли щось на екрані активно ворушиться (переміщення вікон) близьке до норми. Просто буває що при декількох моніторах або при увімкненні DSC споживання по 30-40 Вт.
Адаптів-сінк на робочому столі активний? Має ще трохи впасти, у мене 6-7 Вт в простої на 6900ХТ.

А платіжки за світло значно жирніші можуть бути, бо ціну за кВт*год підняли недавно :D

Відправлено через 6 хвилин 41 секунду:
А, згадав що ви поціновувач 15фпс геймінгу, то ж ще можете на робочому столі замість 4к120 використовувати 4к60.
Kassatka
Member
Аватар користувача
Звідки: Курник під Києвом

Повідомлення

l-m: 16.09.2024 21:37 Просто буває що при декількох моніторах або при увімкненні DSC споживання по 30-40 Вт.
Вибачаюся, то у мене чомусь частота оновлення екрану зі 120 Гц на 59,940 Гц сама зіскочила, щойно виставив на 120 Гц і вже 35 Вт наміряв.
спойлер
Зображення
l-m: 16.09.2024 21:37 Адаптів-сінк на робочому столі активний? Має ще трохи впасти, у мене 6-7 Вт в простої на 6900ХТ.
Мій телевізор Sony XR-50X94J, який я використовую як єдиний дисплей, підтримує VRR, але я категорично не хочу вмикати режим VRR на телевізорі, бо тоді телевізер примусово перемикається з режиму "Графіка" в режим "Гра", а в режимі "Гра" зображення зблизька дуже всрате, на однотонних заливках замість того, щоб бачити єдиний колір, я починаю бачити решітку субпікселів різних кольорів, тому технологія VRR для мене замик. :( А без VRR я за допомогою програми CRU вимкнув технологію Auto Low Latency Mode, бо вона теж час від часу примусово переводила телевізор в нікчемний режим "Гра" Якщо ж VRR увімкнути, то вимкнення ALLM у CRU вже не допомагає і телевізор не можна вивести з режиму "Гра". Режим "Гра" підійде, якщо на дивані в 2+ метрах від телевізору, і зовсім не підходить, якщо сидіти на відстані витягнутої руки, як перед монітором.

l-m: 16.09.2024 21:37 А платіжки за світло значно жирніші можуть бути, бо ціну за кВт*год підняли недавно :D
Так по перше в платіжках я запам'ятовую цифри в кВт*год, а не в гривнях, а по-друге платіжки стали жирніше ще восени торік, якраз коли я остаточно перейшов на RX 6800.

Відправлено через 5 хвилин 57 секунд:
l-m: 16.09.2024 21:44 А, згадав що ви поціновувач 15фпс геймінгу, то ж ще можете на робочому столі замість 4к120 використовувати 4к60.
Може ще так і зроблю. Від переходу з 60 Гц на 120 Гц на робочому столі абсолютно ніякого приросту комфорту по факту не відчуваю. Бо дійсно на 120 Гц споживання ніколи не падає нижче 34 Вт, а на 59,940 Гц може й менше 10 Вт опускатися.
man1242
Member
Аватар користувача

Повідомлення

Afit: 16.09.2024 17:10
Геральт: 16.09.2024 08:24
справляється
Про яку прірву мова, не зрозуміло. А по цінах б/у і взагалі казка.
Ну якщо не видно різниці на цьому відео, то вибачте, ви сліпі, або не розумієте на що ви дивитесь. Навіть по сирій продуктивності 4070S на відсотків 25 швидша. Але як тільки вмикаються сучасні технології, 6800XT буде просто принижена в двічі, а подекуди в тричі. І не треба розповідати що промені не потрібні, генератор не потрібний, ПО для роботи не потрібні... Чому я не маю ці фічі враховувати??? Купуючі повнопривідне авто я чомусь повинен не враховувати цей плюс у порівнянні тільки тому що хтось не користується повним приводом? І Це ви не брали до уваги бродкаст, порівняння в професійних программах, де подекуди порівнювати не можливо, через відсутність навідь підтримки ПО червоних, а в більшості інших без сліз на порівняння не подивишся. І + не забуваємо про енергоспоживання. І різниця не в 50 ватт, ні. AMD якщо згадати, показує виключно споживання чіпа, а зелені всієї відеокарти. Якщо все вище перераховане не має значення, то з таким успіхом можна й ладу вигородити, розглядаючі її в порівнянні з західними виробниками :rotate:
Пойди в киберпанке включи натив и убери зернистость с аберацией и сравни с длсс качество :laugh: а ну да мило убирает шуми трасировки :rotate: У нвидиа такой передовой генератор на базе AI что обичний програмний блюр АФМФ в фср 3.0 видает такую же плвность изображения с аналогичним импут лагом, открою тайну золотого города передових технологий но у генератора на базе AI можно било докрутить нормальний предсказатель кадра и получить 0 задержку что намного больше улучшило отзивчивость но ето же тогда контента навалится :laugh:
Afit
Member
Аватар користувача
Звідки: Запорожье

Повідомлення

man1242: 17.09.2024 00:03
Afit: 16.09.2024 17:10

Ну якщо не видно різниці на цьому відео, то вибачте, ви сліпі, або не розумієте на що ви дивитесь. Навіть по сирій продуктивності 4070S на відсотків 25 швидша. Але як тільки вмикаються сучасні технології, 6800XT буде просто принижена в двічі, а подекуди в тричі. І не треба розповідати що промені не потрібні, генератор не потрібний, ПО для роботи не потрібні... Чому я не маю ці фічі враховувати??? Купуючі повнопривідне авто я чомусь повинен не враховувати цей плюс у порівнянні тільки тому що хтось не користується повним приводом? І Це ви не брали до уваги бродкаст, порівняння в професійних программах, де подекуди порівнювати не можливо, через відсутність навідь підтримки ПО червоних, а в більшості інших без сліз на порівняння не подивишся. І + не забуваємо про енергоспоживання. І різниця не в 50 ватт, ні. AMD якщо згадати, показує виключно споживання чіпа, а зелені всієї відеокарти. Якщо все вище перераховане не має значення, то з таким успіхом можна й ладу вигородити, розглядаючі її в порівнянні з західними виробниками :rotate:
Пойди в киберпанке включи натив и убери зернистость с аберацией и сравни с длсс качество :laugh: а ну да мило убирает шуми трасировки :rotate:
Ты наверное с болью смотришь на любое сглаживание, кроме православного SSAA? Ведь только оно не махлюет и не пытается имитировать. Только во всём этом вы не замечаете своей биполярки. Видите ли вы так топите за настоящую графику, но более подходящее под это определение метод освещения, отражение, тени вы отвергаете и считаете настоящим имитацию всего этого :rotate: Как это уживается у всех вас в одной голове? :lol:
Відповісти